Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaja

Ciąża przed 40

Polecane posty

Gość Kaja

Też tak macie że nie możecie zajść w ciążę,  od 8mc nie biorę tabletek na początku po odstawieniu tabletek cykl miałam 28 dni, teraz około 25dni od kilku mc mam brązowe plemienia przez 5 dni przed okresem ,ostatnio okres  miałam 2 dni i to bardzo obfity dzień przerwy i czwartego dnia trochę , lekarz powiedział że to normalne ale dla mnie nie , czy powinnam zacząć brać jakieś leki by to uregulować dodam że chyba też nie zauważam dni płodnych, czy któraś z Was Tak miała  , Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Moja siostra urodziła w wieku 39 lat, wiem że długo się starała, ale pomagała sobie komputerem cyklu myway, który wyznaczał jej dni płodne a w czasie owulacji aplikowała sobie żel wspomagający zapłodnienie prefert vaginal, kupowała go na stronie naturalnaplodnosc i udało się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelmen

Przed 40?!!! Po co się tak spieszyć? Nie lepiej to poczekać na lepszy moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2019 o 16:41, Gość Milena napisał:

Moja siostra urodziła w wieku 39 lat, wiem że długo się starała, ale pomagała sobie komputerem cyklu myway, który wyznaczał jej dni płodne a w czasie owulacji aplikowała sobie żel wspomagający zapłodnienie prefert vaginal, kupowała go na stronie naturalnaplodnosc i udało się jej.

Niezła reklama... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann39

Jeszcze nie wiem

jutro robie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Moja teściowa urodziła 2 dziecko w wieku 35 a moja mama w wieku 40.Wszystko się da :) powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ok dzięki za dobre słowo,  działamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka

Ja pierwsze dziecko urodziłam wieku 34 lat, wyznaczałam sobie wówczas dni płodne i aplikowałam żel prefert vaginal, starania trwały 6 miesięcy ale udało się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×