Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pavel

Za kase

Polecane posty

Hej uważacie że spotkanie się na sex za kase jest Ok?? Czy można być w związku tak aby partner/ partnerka wiedzieli o Tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że moja dziewczyna to robi. Sam. Nie wiem jak się zachować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś

Płacisz swojej dziewczynie za seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Oczywiście że to nie jest w porządku i dobrze o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
1 minutę temu, Pavel napisał:

Co byś mi poradził?? Ja ja kocham

Poprosić ją żeby przestała to robić. Jeśli kocha Cię równie mocno jak ty ją, to zrobi to dla Ciebie. A jeśli mimo Twojej prośby z tym nie skończy to znaczy, że puszczanie się za kasę jest dla niej ważniejsze od Ciebie i wtedy najlepiej się z nią rozstań, bo inaczej to będzie tylko jednostronna miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nią na ten temat ale ona uważa że jest to Tylko praca i do tego łatwy zarobek. Ona uważa że robi to bez uczucia i nie ma to dla niej żadnego znaczenia. Jak ja poznałem to wiedziałem co robi ale mówiła że to od czasu do czasu jak jej brakuje. Uważasz że powinienem się z nia rozstać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
5 minut temu, Pavel napisał:

Rozmawiałem z nią na ten temat ale ona uważa że jest to Tylko praca i do tego łatwy zarobek. Ona uważa że robi to bez uczucia i nie ma to dla niej żadnego znaczenia. Jak ja poznałem to wiedziałem co robi ale mówiła że to od czasu do czasu jak jej brakuje. Uważasz że powinienem się z nia rozstać??

Wiem że łatwo mi mówić a trudniej to zrobić jeśli naprawdę się kogoś kocha, ale tak - powinieneś się z nią rozstać. Wg mnie taki związek jest po prostu chory i dając innym d..y za kasę ona po prostu okazuje Ci brak szacunku. Tok myślenia że to łatwy, szybki i przyjemny zarobek jest strasznie płytki i myśląc w ten sposób każda kobieta chciałaby być prostytutką :classic_huh: Wyłóż jej po prostu karty na stół i powiedz, że jeśli Cię kocha i chcę z Tobą dalej być, to musi z tym skończyć, a jeśli tego nie zrobi, to z nią zrywasz. Wtedy zobaczysz, na czym bardziej jej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę tak zrobić. Poprostu boli mnie to że inni faceci mogą ja mieć A później ona przychodzi do mnie i udaje że jest wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi  czy Ty jako kobieta wogole wyobrażasz sobie robić coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
3 minuty temu, Pavel napisał:

Muszę tak zrobić. Poprostu boli mnie to że inni faceci mogą ja mieć A później ona przychodzi do mnie i udaje że jest wszystko w porzadku

Albo Cię nie kocha, albo jest moralnie spaczona że nie widzi w tym nic złego, bo to nie jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się bo bardzo ja kocham może powinienem jej odpuścić skoro chce to robić? Może powinienem  je komentować tego nie pytać. Jak uważasz?? Powiedz mi jako kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
28 minut temu, Pavel napisał:

Powiedz mi  czy Ty jako kobieta wogole wyobrażasz sobie robić coś takiego???

Siebie jako prostytutki w ogóle sobie nie wyobrażam, bo po pierwsze sama do siebie straciłabym szacunek, a po drugie brzydziłabym się puszczać obcym facetom o których nic nie wiem, czy nie mają żadnych chorób itp...

Ale wiem że są różne sytuacje i czasem dziewczyny z braku pieniędzy po prostu nie mają wyboru, a że można szybko i łatwo zarobić to się na to decydują, więc nie chcę tu nikim pogardzać, no ale będąc w związku robić to dalej, i nawet nie ukrywać tego przed partnerem, to już przesada, dla mnie to nie jest normalne

21 minut temu, Pavel napisał:

Zastanawiam się bo bardzo ja kocham może powinienem jej odpuścić skoro chce to robić? Może powinienem  je komentować tego nie pytać. Jak uważasz?? Powiedz mi jako kobieta 

Jeśli naprawdę czujesz, że jesteś w stanie zaakceptować taką sytuację, to Twoja decyzja. Skoro zależy Ci na niej tak bardzo że możesz znieść jej "pracę" to możesz odpuścić i dalej z nią być. Nie chcę Ci źle doradzić, więc nie będę Ci na siłę mówić co masz robić. Ja osobiście nie wyobrażam sobie być w takim związku i uważam, że albo ona powinna z tym skończyć albo ty z nią zerwać. Takie związki z pannami lekkich obyczajów chyba nigdy nie kończą się dobrze i jeśli dalej będziecie tak żyć, to najprawdopodobniej szybko to się rozpadnie. :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Przed chwilą, Pavel napisał:

Napisz na maila do mnie pogadamy bedzie sprawniej 

Jutro napiszę, teraz idę już spać bo jestem zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×