Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Powinni wprowadzić jałówkowe dla bezdzietnych kobiet

Polecane posty

Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To nie wchodź i spadaj. Nie mogę znieść takich buców, którzy nie mają w życiu ciekawszych zajęć niż zaglądanie do cudzych portfeli.

Tym samym mówisz, że niepełnosprawni mają płacić bykowe, że homoseksualiści mają płacić bykowe, że bezpłodni mają płacić bykowe tak? Czy tylko biały heteroseksualny singiel?- jeśli tak, to jest to dyskryminacja na wysokim poziomie. 

Zalatuje hipokryzja na najwyższym poziomie kiedy ktoś nazywa bezbronna matkę z dzieckiem krowa rozplodowa tym samym krzycząc o tolerancji , coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Xxxxxx napisał:

Zalatuje hipokryzja na najwyższym poziomie kiedy ktoś nazywa bezbronna matkę z dzieckiem krowa rozplodowa tym samym krzycząc o tolerancji , coś okropnego

CO? Ty chyba czytałeś inny wątek xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

To skoro chciał je wychować, to mógł sobie je wziąć, a skoro jej go zostawił, to znaczy, że on jest nieudacznikiem. Jakby była nic nie warta, to dziecko by mu oddała i wtedy ona płaciłyby mu alimenty, a on to dziecko wychowywałby samotnie.

A ty myślisz  ze z sądem  wygrasz? Jesteś żałosna  sądy dzisiaj są po stronie  kobiet,  takie mamy równouprawnienie.  Matriarchat cholerny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty jesteś po prostu głupi i zawistna. Może skieruj swoją nienawiść do mężczyzn w stronę faktycznego problemu co? Gdyby pieniądze nie znikały w gigantycznych ilościach w podatkach, to byłoby inaczej.

Za niskie zarobki też nadal obwiniasz pracodawców, czy już z tego wyrosłaś? 

Za niskie  zarobki są  odpowiedzialni pfacodawcy.  Mogliby płacić  dwa razy więcej  ludziom ale wtedy co roku nie  mieliby nowego  samochodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Za niskie  zarobki są  odpowiedzialni pfacodawcy.  Mogliby płacić  dwa razy więcej  ludziom ale wtedy co roku nie  mieliby nowego  samochodu 

A nie przypadkiem podatki? Spójrz na różnicę netto brutto na pasku z wypłatą. Pomyśl, że drugie tyle płaci pracodawca, choć ty tego nie widzisz. Niektórych firm na to po prostu nie stać. Zatrudniamy 60 osób. Każda z nich zasługuje na 500zł rocznie netto podwyżki. Tylko, że ogólny wydatek to ponad pół miliona rocznie. Nie stać nas na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A nie przypadkiem podatki? Spójrz na różnicę netto brutto na pasku z wypłatą. Pomyśl, że drugie tyle płaci pracodawca, choć ty tego nie widzisz. Niektórych firm na to po prostu nie stać. Zatrudniamy 60 osób. Każda z nich zasługuje na 500zł rocznie netto podwyżki. Tylko, że ogólny wydatek to ponad pół miliona rocznie. Nie stać nas na to. 

A  myślisz  ze gdyby pracodawca nie musiał  płacić  podatków  to te pieniądze trafilyby do twojej kieszeni?  Nie bądź  naiwny.  Pracodawcy  lobbują za tym by minimalna krajowa była  jak najnizsza,  bo gdyby była  wysoka to każdemu  musieliby podniesc wynagrodzenia  nawet tym którzy zarabiaja 3000 bo by sie okazało  ze wcale tak dużo  nie zarabiają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak  kogoś  nie stać  to niech  zamknie biznes i idzie  na etat,  w ich miejsce przyjdzie ktoś  inny rynek nie  lubi próżni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A  myślisz  ze gdyby pracodawca nie musiał  płacić  podatków  to te pieniądze trafilyby do twojej kieszeni?  Nie bądź  naiwny.  Pracodawcy  lobbują za tym by minimalna krajowa była  jak najnizsza,  bo gdyby była  wysoka to każdemu  musieliby podniesc wynagrodzenia  nawet tym którzy zarabiaja 3000 bo by sie okazało  ze wcale tak dużo  nie zarabiają 

Nie chodzi, o to by podatków nie było, tylko o to by były racjonalne. Podnoszenie wynagrodzeń już w tym momencie powoduje wzrost cen usług, podniesienie ich jeszcze wyżej, sprawi że usulugi będą jeszcze droższe, a firmy zaczną się zwyczajnie zamykać. 

Zaglądasz nie do tych kieszeni. Władzy zależy na tym, byśmy obwiniali pracodawców za poziom naszego życia. Fakty są takie, że większość naszej wypłaty znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Emerytura przecież nie jest wypłaceniem całości składek. 

Przykładowe zarobki: 


Kwota wynagrodzenia brutto: 3000 zł
Kwota wynagrodzenia netto (do wypłaty): 2111.27 zł

Wartość ubezpieczenia emerytalnego (19,52%): 585.6 zł
Wartość ubezpieczenia rentowego (6%): 180 zł
Wartość ubezpieczenia chorobowego (2,45%): 73.5 zł
Wartość ubezpieczenia wypadkowego (0,90%): 27 zł
Wartość ubezpieczenia zdrowotnego (9%): 228.93 zł
Wartość Funduszu Pracy (2,45%): 73.5 zł
Wartość Funduszu Gwar. Świadczeń Pracowniczych (0,10%): 3 zł
Wartość zaliczki na podatek dochodowy: 203.5 zł

Całkowity koszt płacowy pracownika: 3486.3 zł

 

1300zł rozpłynęło się w powietrzu, a przecież zarobki na rękę 2111 to śmieszna kwota i nie da się za to żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zastanawia skąd bierze się mnie to olbrzymie mniemanie o sobie dzieciorobów. Myślą, że dokonują wielkiego czynu i wszyscy powinni być im wdzięczni, że uprawiają seks i się rozmnażają. Spłodzenie bombelków to dla nich sukces i zasługa na miarę nagrody Nobla. Tylko oni mogą mieć prawa, reszta ma mieć obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo a wy lykacie. Typowa patologia sądzi że trzeba iść na ilość a nie jakość wychowania. Z jednym sobie nie radzą w praktyce a plodza jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Dokladam sie juz do patologicznego  500 plus! 😜 ten zasilek powinien tylko dla pracujacych rodzicow... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Prowo a wy lykacie. Typowa patologia sądzi że trzeba iść na ilość a nie jakość wychowania. Z jednym sobie nie radzą w praktyce a plodza jak szalone.

Zgadzam się. Patologia natrzaska gówniaków, a później hodują zamiast wychowywać. Średnio co 2, 3 lata babsko zachodzi w ciążę, żeby mieć wymówkę i nie iść do roboty. Często nawet nie mają warunków mieszkaniowych i wszystkie bachory siedzą na kupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie wina dzieci ze żyją w patologii więc nazywanie ich bachorami jest na wyrost. Wina ...i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To skoro chciał je wychować, to mógł sobie je wziąć, a skoro jej go zostawił, to znaczy, że on jest nieudacznikiem. Jakby była nic nie warta, to dziecko by mu oddała i wtedy ona płaciłyby mu alimenty, a on to dziecko wychowywałby samotnie.

Przy obecnych sądach, dziecko zawsze trafia do matki, nawet jeśli ona się na matkę nie nadaje. Nawet jeśli dziecko chce być z ojcem, sądy oddają je matkom. Matka może być alkoholiczką i narkomanką, a i tak sądy będą wolały oddać dziecko jej niż ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To nie wina dzieci ze żyją w patologii więc nazywanie ich bachorami jest na wyrost. Wina ...i dorosłych.

Nie ich wina,ale nic z nich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Taka jest rola kobiety żeby urodzić dziecko. Kiedyś kobiety rodziły więcej dzieci i jakoś dawały radę choć miały o wiele trudnej. Gdyby kobiety od zawsze były takie słabe jak te dzisiejsze to gatunek już dawno by wyginął

Kiedyś tez faceci byli prawdziwymi odpowiedzialnymi mężczyznami a teraz większość to buraki nie nadające się na ojcow, jak nie agresywny i pijak to jakiś kobieciarz udający w necie singla i wyrywający młodsze jedrne d...y (bo zona juz niezbyt jedrna i pociagajaca po urodzeniu dziacka) albo nieodpowiedzialny Piotruś Pan, duże dziecko i mamisynek. Rzygac się chce na facetów, co jeden to gorszy z znalezienie kogoś porzadnego, fajnego graniczy z cudem- kobiety są coraz bardziej świadome tego, widza co się dzieje i nie chca zostać potem samotnymi matkami lub takimi które nie.maja oparcia w swoich partnerach. Jak nie ma z kim to i nie robią dzieci bo nie są masochistkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEministka00

Popieram. Podpisuję się obiema kończynami i wszystkimi wargami (tymi na górze i tymi śmierdzącymi na dole).

RÓWNOŚĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś tez faceci byli prawdziwymi odpowiedzialnymi mężczyznami a teraz większość to buraki nie nadające się na ojcow, jak nie agresywny i pijak to jakiś kobieciarz udający w necie singla i wyrywający młodsze jedrne d...y (bo zona juz niezbyt jedrna i pociagajaca po urodzeniu dziacka) albo nieodpowiedzialny Piotruś Pan, duże dziecko i mamisynek. Rzygac się chce na facetów, co jeden to gorszy z znalezienie kogoś porzadnego, fajnego graniczy z cudem- kobiety są coraz bardziej świadome tego, widza co się dzieje i nie chca zostać potem samotnymi matkami lub takimi które nie.maja oparcia w swoich partnerach. Jak nie ma z kim to i nie robią dzieci bo nie są masochistkami...

Jest wielu porządnych, tylko zacznijcie szukać wśród tych mniej przystojnych. Wtedy będziecie miały znacznie większe szanse na znalezienie odpowiedzialnego, niepijącego faceta, który nadaje się na ojca i który będzie dla was oparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Jest wielu porządnych, tylko zacznijcie szukać wśród tych mniej przystojnych. Wtedy będziecie miały znacznie większe szanse na znalezienie odpowiedzialnego, niepijącego faceta, który nadaje się na ojca i który będzie dla was oparciem.

Pojmij w końcu posräncu że brzydale z ohydnym umysłem takim jak twój są takimi samymi frajerami jak ci przystojni. To że jesteś szpetny nie znaczy że z automatu masz lepszy charakter czy osobowość. Wmowiles sobie te bzdury żeby się pocieszyć i tak tkwisz w głupocie piērdolac w koło Macieju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość szkoda gadać napisał:

Przy obecnych sądach, dziecko zawsze trafia do matki, nawet jeśli ona się na matkę nie nadaje. Nawet jeśli dziecko chce być z ojcem, sądy oddają je matkom. Matka może być alkoholiczką i narkomanką, a i tak sądy będą wolały oddać dziecko jej niż ojcu.

W takim razie wyjdźcie na ulicę i dalej krzyczcie "wolne niezależne sądy" "sądy są niezawisłe" "sędziowie są nieusuwalni" "stop dyktaturze". Ja takiego niesprawiedliwego sędziego, to bym złapał za mordę i wytarzał w gó... a nie jeszcze go bronił jak to robi TSUE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość ... napisał:

Jest wielu porządnych, tylko zacznijcie szukać wśród tych mniej przystojnych. Wtedy będziecie miały znacznie większe szanse na znalezienie odpowiedzialnego, niepijącego faceta, który nadaje się na ojca i który będzie dla was oparciem.

to mit, ze brzydcy maja lepszy charakter, poza tym, poza charkterem to partner musi być akceptowalny z wygladu. Co mi po miłym facecie w związku, jak przy próbie seksu macica mi sie zwinie do środka . I pisze z doświadczenia, bo cąłe zycie sie bujam ze średnimi z wygladu, największy brzydal z nich okazał sie  takim ...arzem ze byś sie zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pojmij w końcu posräncu że brzydale z ohydnym umysłem takim jak twój są takimi samymi frajerami jak ci przystojni. To że jesteś szpetny nie znaczy że z automatu masz lepszy charakter czy osobowość. Wmowiles sobie te bzdury żeby się pocieszyć i tak tkwisz w głupocie piērdolac w koło Macieju. 

Nie twierdzę, że brzydki = lepszy z charakteru, bo różni są ludzie. Ale powinno się brać pod uwagę inne cechy niż tylko wygląd.

6 godzin temu, Gość gość napisał:

to mit, ze brzydcy maja lepszy charakter, poza tym, poza charkterem to partner musi być akceptowalny z wygladu. Co mi po miłym facecie w związku, jak przy próbie seksu macica mi sie zwinie do środka . I pisze z doświadczenia, bo cąłe zycie sie bujam ze średnimi z wygladu, największy brzydal z nich okazał sie  takim ...arzem ze byś sie zdziwił

Ja brzydki nie jestem, tylko przeciętny, ale i tak za brzydki, by jakakolwiek kobieta zwróciła na mnie uwagę. Nawet te brzydkie nie są zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

W takim razie wyjdźcie na ulicę i dalej krzyczcie "wolne niezależne sądy" "sądy są niezawisłe" "sędziowie są nieusuwalni" "stop dyktaturze".

Mi to piszesz? Ja nie z tej opcji politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

to mit, ze brzydcy maja lepszy charakter, poza tym, poza charkterem to partner musi być akceptowalny z wygladu. Co mi po miłym facecie w związku, jak przy próbie seksu macica mi sie zwinie do środka . I pisze z doświadczenia, bo cąłe zycie sie bujam ze średnimi z wygladu, największy brzydal z nich okazał sie  takim ...arzem ze byś sie zdziwił

Dokładnie!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.06.2019 o 15:18, Gość szkoda gadać napisał:

Mi to piszesz? Ja nie z tej opcji politycznej.

Tu nie chodzi o politykę, tylko o sądy. Jak tak, to ludzie narzekają, że sądy są niesprawiedliwe, a jak rząd chce zreformować sądy, żeby były bardziej dla ludzi a nie dla wybrańców, to nagle ludzie wychodzą na ulicę i bronią sądy, że niby odbiera się im niezależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×