Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna1806

Ból podbrzusza i klocie w prawym boku w 17 tygodniu ciąży

Polecane posty

Gość Justyna1806

Witam Was. Mam taki problem... Jestem w 17 tygodniu ciąży ( z groszami) byłam u mojej pani ginekolog 3 dni temu. Ogólnie z dzidzia wszystko ok ale powiedziała że mam skrócona szyjka macicy i łożysko nisko,usadowione z przodu brzucha. Czy miała któraś podobnie? Bardzo się martwi jest to moja druga ciąża i mam nadzieję że dotrzymam. Drugim problemem jest to że od wczoraj boli mnie podbrzusze tak jak na miesiączkę a dziś do tego doszło kłucie,ból z prawej strony tak jakby jajnik? Sama nie wiem. Jeśli miała któraś podobnie proszę o jakąś radę bo zaczynam wariować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi sie wydaje ze te bole to powiekszanie sie macicy. Mnie w tych tygodniach zaczynalo bolec i trwalo pare tygodni w obu ciazach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjjddjfjjcjc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mi sie wydaje ze te bole to powiekszanie sie macicy. Mnie w tych tygodniach zaczynalo bolec i trwalo pare tygodni w obu ciazach. 

Ja też tak myślę. Jestem w 15 tygodniu i też mam lekkie kłucia w obu bokach ma przemian. Po 15 tygodniu dziecko zaczyna intensywnie rosnąć więc stąd te bóle. Mi Pani doktor przepisała nospe jeśli bóle były by uciążliwe ale radzę sobie bez 👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja również miałam bóle z prawej strony w ciąży ale wiązało się to z zastojem moczu w nerce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×