Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola

Pomocy jak przestać myśleć o zajęciu w ciaze

Polecane posty

Gość Karola

Witam, kochane staram się już ponad rok i niestety nic nie wychodzi. 2 poronienia za mną. Obsesyjnie myślę o tym, żeby zajść w ciaze. Męczy mnie to już od owu do okresu jest masakra. Jak sobie pomóc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A lekarze podali jakąś przyczynę tych poronień? Nie wiń siebie za to że o tym myślisz, to normalne w sytuacji kiedy czegoś mocno pragniesz, a się nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co ci dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgeff

Zajmijnsie praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie wy jesteście daremni na prawdę lepiej nie piszcie nic niż takie gó*no. Przede wszystkim nie można się poddawać zaszłaś w ciążę 2 razy więc na pewno jestescie i Ty i partner płodni. Pewnie robiliście badania co na nich wyszło ? Lekarze odkryli przyczynę ? Mówi się że po 3 poronieniach jest coś nie tak ale jak dla mnie dwa pod rząd to jest wskazanie do przebadania się dokładnego i Ty i partner bo może to być przypadek a możesz mieć jakiś poważny problem który uniemożliwia utrzymanie ciąży. Jeśli jest wiadoma przyczyna o wiele łatwiej jest zapobiec kolejnemu poronieniu odpowiednie leczenie i możesz zostać jeszcze mamą.  Znam kilka kobiet które poronily kilka razy, długa droga za nimi ale w końcu się doczekały maleństwa które urodziło się zdrowe. Grunt to badania i nie poddawać się. Trzymam kciuki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Były badania hormonów ponoć wszystko jest dobrze 😞 A od ostatniego poronienia nie moge zajsc 😞 chcchciałam odpuścić i może by się udało. Ale jak odpuścić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zastanów się po co ci dziecko. Ciesz się życiem na wolności, możesz robić co chcesz, wychodzić z domu kiedy chcesz, nie musisz wstawać w nocy do dziecka, w ogóle nie musisz nic robić tylko zajmować się sobą. Czytać książki, oglądać seriale, filmy, uprawiać jakiś sport. Znajdź sobie jakieś ciekawe hobby, może nauka jakiegoś egzotycznego języka? Możesz spać do południa, możesz wszystko jako bezdzietna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×