Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 000

Nie szukanie kontaktu, prośba o radę

Polecane posty

Gość Lorenzo01
11 minut temu, Gość 000 napisał:

Niestety samce alfa, to dla mnie zbiór ameb umysłowych dlatego, tego typu rady jakoś do mnie nie trafiają, wybacz. 

A dla samców Alfa jesteś ...usiem, który będzie czekał aż połowę rzeczy zrobi za niego kobieta. Interpretujesz swoje lenistwo, strach przed odrzuceniem i brak umiejętności podrywu jak wyboru, że przecież są parytety i wszystko powinno być po połowie. Nas oszukasz, ale siebie nie oszukasz. Po prostu potrzebujesz zielonego światła, żeby działać. Ale, żeby nie było - rozumiem to. Też sobie odpuszczam dziewczyny, które nie wykazują żadnej inicjatywy.

Niestety najfajniejsze dziewczyny często wymagają sporej inicjatywy ze strony faceta na początku. Często i gęsto to się zmienia w drugą stronę już jak jesteście w związku. Kobiety są bardzo często zdystansowane, po przejściach, badają Cie co wygląda z boku jako brak inicjatywy. 

Ale Ty wcale w ogóle nie masz takiego przypadku ! Dziewczyna przychodzi na spotkania co już jest oznaką zainteresowania. Na Twoim miejscu już dawno bym wytworzył z nią jakąś bliskość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 minutę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

A dla samców Alfa jesteś ...usiem, który będzie czekał aż połowę rzeczy zrobi za niego kobieta. Interpretujesz swoje lenistwo, strach przed odrzuceniem i brak umiejętności podrywu jak wyboru, że przecież są parytety i wszystko powinno być po połowie. Nas oszukasz, ale siebie nie oszukasz. Po prostu potrzebujesz zielonego światła, żeby działać. Ale, żeby nie było - rozumiem to. Też sobie odpuszczam dziewczyny, które nie wykazują żadnej inicjatywy.

Niestety najfajniejsze dziewczyny często wymagają sporej inicjatywy ze strony faceta na początku. Często i gęsto to się zmienia w drugą stronę już jak jesteście w związku. Kobiety są bardzo często zdystansowane, po przejściach, badają Cie co wygląda z boku jako brak inicjatywy. 

Ale Ty wcale w ogóle nie masz takiego przypadku ! Dziewczyna przychodzi na spotkania co już jest oznaką zainteresowania. Na Twoim miejscu już dawno bym wytworzył z nią jakąś bliskość. 

Chcesz porozmawiać o braku umiejętności podrywu i innych brakach? Zapraszam. Nie narzekam na te braki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Ludzie macie problemy i mnie obrażacie bo wam się wydaje, że facet jakiś tam powinien być. Błąd ja nie powinienem być żaden dla jakiejś tam kobiety.

Nie mam zamiaru zmieniać się indywidualnie pod daną Panią. Jestem jaki jestem, wiem co lubię czego nie. Nie latam ze sterczącym p e n i s e m, i nie muszę brać każdej, która się nawinie. 

Cenie zdecydowane kobiety, które wiedzą czego chcą i takich szukam. Jeśli ona taka nie jest, to nie będzie moja bo mnie interesuje. Proste? Dla was chyba nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxonaaa
9 minut temu, Gość 000 napisał:

Byłem 2 lata w związku z osobą, która nie miała inicjatywy i za, którą musiałem wszystko robić. Wymyślać atrakcje, jak już wymyśliłem, to organizować wszystko, później w ogóle starać się o to by pojechała itp. 

Lubię moją koleżankę ale tylko lubię, Miedzy nami nic konkretnego nie ma dlatego wolę to zatrzymać w takim momencie, niż pakować się w relację z kimś kto będzie postępował w w/w sposób.

Mamy po 30 lat albo wiesz czego chcsz albo nie wiesz czego chcesz, nikt za Ciebie życia nie przeżyje, a mi się już nie chce biegać za nieśmiałymi czy niezdecydowanymi myszkami. 
 

Twoje rady są dobre tylko wtedy jeśli założysz, że ja na 100% muszę z nią być. Otóż nie, nie muszę. 

aa kolezanka , mało emocji, no rozumiem, mnie akurat kolezenstwo srednio interesuje, nie no jak tylko kolezanka to fakt, ja lubie tylko bardzo emocjonujace znajomosci , w ogole nie rozpatruje czy z kims musze byc, pragne tego lub nie, a ty myslisz ze jak kogos pocalujesz to jak podpisanie cyrografu 🙂 zeby kogos poznac potrzeba wiele czasu i szczerych rozmow, ty sie slizgasz po powierzchni, nie nie musisz z nią byc, jestes spokojniejszy ?:) niesmiala rozkreca sie dopiero pozniej, a ze miales panne zimną jak ryba to nie znaczy ze kazda taka i ze warto chowac urazy i przenosic na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Nie będę organizował komuś życia, bo jest nieporadny czy wstydliwy. Na pewno ktoś taki znajdzie swojego amatora ale nie będę to ja.

Zawiozę, przywiozę spędzę czas, zaproponuje ale nie będę robił wszystkiego, bo mi się zwyczajnie nie chce. Relacje tworzą dwie osoby, a nie jedna. Jeśli wam nie przeszkadza, to że jedyne co ma do zaoferowania wasza kobieta to ładny wygląd, to ja to szanuje. Niestety, nie namówicie mnie do tego bym również tak patrzył na świat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
2 minuty temu, Gość xxxonaaa napisał:

aa kolezanka , mało emocji, no rozumiem, mnie akurat kolezenstwo srednio interesuje, nie no jak tylko kolezanka to fakt, ja lubie tylko bardzo emocjonujace znajomosci , w ogole nie rozpatruje czy z kims musze byc, pragne tego lub nie, a ty myslisz ze jak kogos pocalujesz to jak podpisanie cyrografu 🙂 zeby kogos poznac potrzeba wiele czasu i szczerych rozmow, ty sie slizgasz po powierzchni, nie nie musisz z nią byc, jestes spokojniejszy ?:) niesmiala rozkreca sie dopiero pozniej, a ze miales panne zimną jak ryba to nie znaczy ze kazda taka i ze warto chowac urazy i przenosic na inne

Znam tą dziewczynę 4 leta. Nigdy nie myśleliśmy o sobie w takich kategoriach. Ostatnio coś zaczyna się dziać dlatego nie mam jakiegoś ogromnego ciśnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
5 minut temu, Gość xxxonaaa napisał:

najbardziej podniecająca rzecz to jak obiekt z którym długo przyjacielsko trajkoczesz i jedyna bliskosc to maslane gapienie sie wzajemnie  w oczy ,łamie dystans fizyczny a potem rzuca sie na Ciebie:) albo dostanie w pysk albo dostanie wszystko, słodkie

Nie - lepiej spotkać się 20 razy i czekać na ruch kobiety. 😄

Najgłupszy sarkazm jaki w życiu czytałem.. chociaż nie. Na kafe w każdym temacie można przeczytać takie kwiatki. Nigdy nie spotkałem się, żebym dostał w mordę za próbę pocałunku. Czasem się zdarzyło, że dziewczyna się odwróciła i tyle, ale pokazałem że nie traktuje jej jako koleżanki.

I w ten sam sposób swoje intencje powinien zakomunikować autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
Przed chwilą, Gość 000 napisał:

Znam tą dziewczynę 4 leta. Nigdy nie myśleliśmy o sobie w takich kategoriach. Ostatnio coś zaczyna się dziać dlatego nie mam jakiegoś ogromnego ciśnienia. 

Nie mam ogromnego ciśnienia, ale założę temat na forum dla kobiet 😄

Ja jeebie, nic tu po mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
1 minutę temu, Gość 000 napisał:

Nie będę organizował komuś życia, bo jest nieporadny czy wstydliwy. Na pewno ktoś taki znajdzie swojego amatora ale nie będę to ja.

Zawiozę, przywiozę spędzę czas, zaproponuje ale nie będę robił wszystkiego, bo mi się zwyczajnie nie chce. Relacje tworzą dwie osoby, a nie jedna. Jeśli wam nie przeszkadza, to że jedyne co ma do zaoferowania wasza kobieta to ładny wygląd, to ja to szanuje. Niestety, nie namówicie mnie do tego bym również tak patrzył na świat. 

ok, mnie juz męczy to marudzenie, ucz sie od lorenzo widac ogarnia zagadnienie, a ty badz dalej kaprysnym obrazonym chlopczykiem, szkoda tej panienki bo pewnie juz sobie cos wyobrazala, gdyby cie zbyła moglbys narzekac a ona za kazdym razem potwierdza chęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 minutę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nie mam ogromnego ciśnienia, ale założę temat na forum dla kobiet 😄

Ja jeebie, nic tu po mnie. 

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
Przed chwilą, Gość xxx napisał:

ok, mnie juz męczy to marudzenie, ucz sie od lorenzo widac ogarnia zagadnienie, a ty badz dalej kaprysnym obrazonym chlopczykiem, szkoda tej panienki bo pewnie juz sobie cos wyobrazala, gdyby cie zbyła moglbys narzekac a ona za kazdym razem potwierdza chęć 

A Ty idź lataj za księżniczkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
6 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nie - lepiej spotkać się 20 razy i czekać na ruch kobiety. 😄

Najgłupszy sarkazm jaki w życiu czytałem.. chociaż nie. Na kafe w każdym temacie można przeczytać takie kwiatki. Nigdy nie spotkałem się, żebym dostał w mordę za próbę pocałunku. Czasem się zdarzyło, że dziewczyna się odwróciła i tyle, ale pokazałem że nie traktuje jej jako koleżanki.

I w ten sam sposób swoje intencje powinien zakomunikować autor.

daj spokoj , oni tak 4 lata juz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
8 minut temu, Gość 000 napisał:

A Ty idź lataj za księżniczkami. 

jakbym byla facetem to moglabym złamac  prawie kazda ksiezniczke 🙂 jako kobieta jestem delikatniejsza i sama chce byc złamana 🙂 staram sie tylko w przypadku nieśmiałka i rozumiem niesmiale panienki paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
8 minut temu, Gość xxx napisał:

daj spokoj , oni tak 4 lata juz 🙂 

Ten temat to chyba jakieś prowo. Generalnie można już wystawić diagnozę:

- autor tematu ma ogromny problem ze swoim ego

- brak umiejętności najprostszego flirtu i strachu przed przełamaniem nazywa wymaganiem względem inicjatywy wynikającej z parytetów i zmieniającego się świata

- zaprzecza sam sobie. Na początku mówi o błędach i o tym, że nie chce zepsuć realacji i nie chce się śpieszyć, po czym stwierdza, że w zasadzie w ogóle jemu nie zależy

Dostrzegam tutaj jakieś grubsze problemy emocjonalne i mam nadzieję, że wyjdziesz z tego autorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
5 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Ten temat to chyba jakieś prowo. Generalnie można już wystawić diagnozę:

- autor tematu ma ogromny problem ze swoim ego

- brak umiejętności najprostszego flirtu i strachu przed przełamaniem nazywa wymaganiem względem inicjatywy wynikającej z parytetów i zmieniającego się świata

- zaprzecza sam sobie. Na początku mówi o błędach i o tym, że nie chce zepsuć realacji i nie chce się śpieszyć, po czym stwierdza, że w zasadzie w ogóle jemu nie zależy

Dostrzegam tutaj jakieś grubsze problemy emocjonalne i mam nadzieję, że wyjdziesz z tego autorze. 

to spotkanie jest jutro, ona to zainicjowala pierwotnie mówiac o jakims miłym miejscu, a autor nie odezwie sie ustalic godzine bo teraz jej kolej 🙂 autorze jesli to powazna osoba a spotkanie byloby nieaktualne to by dzis je odwołala, skoro nie odwoluje to ty powinienes sie odezwac i sam odwolac 🙂 albo ustalaj godzine z nią, wiem ze po naszej rozmowie stwierdziles ze jednak w ogole ci nie zalezy ale jesli w ogole sie nie odezwiesz to bedzie bardzo niekulturalne nawet, opanuj sie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość xxx napisał:

jesli jest niepewna siebie to zawsze gdzies tam bedzie sie bała ze za bardzo sie narzuca facetowi a dwa jesli jest tradycjonalistką to jesli wykrzyknęła taak ! uwaza ze facet ma juz wyjsc z konkretnym terminem 🙂 takze masz jej zgode i sie nie obrazaj jak chlopczyk tylko konkretnie dawaj jej termin , ona z wielka uległoscią przystanie 🙂 aha i w lozku tez dominuj, bo takie to lubia 

To jak z jakąś nudną krową związek, ciągle bierna i mierna jak krowa na rowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość xxx napisał:

to typ kobiety która lubi poddawac sie inicjatywie faceta, łapiesz ? jakbys teraz odpuscil to jestes ciotka, ona bedzie miec inicjatywe jak juz bedzie z toba sypiac i jak bedzie juz z tobą

sama jesteś ciotka śmieszna pipko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
8 godzin temu, Gość xxx napisał:

haha jednak dzieciak z ciebie, za mało męski jestes, kaprysisz jaka baba 🙂

Chłopak ma poczucie własnej godności i chce partnerstwa. A nie jakieś kobiecej mimozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
8 godzin temu, Gość 000 napisał:

Mi się po prostu nie chce robić wszystkiego za kogoś. To nie są czasy, w których kobieta sprząta, gotuje, zajmuje się dziećmi. Nie wymagam tego od kobiet. Tym samym, nie szukam też kobiety, która wymaga ode mnie tego, żebym postępował zgodnie ze starymi tradycjami.

Jeśli mam się angażować w cokolwiek, to z kobietą która daje z siebie tyle samo co ja, a nie tylko jest i ładnie wygląda. 

Brawo chłopie, tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość xxx napisał:

doradzam ci w brutalny sposob jak na twoją kobiecą delikatnosc ale nie doceniasz tego i bierzesz do siebie

Schowaj swoje "rady" na jakichś wsiurów Karyno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Lorenzo01 napisał:

A dla samców Alfa jesteś ...usiem, który będzie czekał aż połowę rzeczy zrobi za niego kobieta. Interpretujesz swoje lenistwo, strach przed odrzuceniem i brak umiejętności podrywu jak wyboru, że przecież są parytety i wszystko powinno być po połowie. Nas oszukasz, ale siebie nie oszukasz. Po prostu potrzebujesz zielonego światła, żeby działać. Ale, żeby nie było - rozumiem to. Też sobie odpuszczam dziewczyny, które nie wykazują żadnej inicjatywy.

Niestety najfajniejsze dziewczyny często wymagają sporej inicjatywy ze strony faceta na początku. Często i gęsto to się zmienia w drugą stronę już jak jesteście w związku. Kobiety są bardzo często zdystansowane, po przejściach, badają Cie co wygląda z boku jako brak inicjatywy. 

Ale Ty wcale w ogóle nie masz takiego przypadku ! Dziewczyna przychodzi na spotkania co już jest oznaką zainteresowania. Na Twoim miejscu już dawno bym wytworzył z nią jakąś bliskość. 

Niezły bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość xxxonaaa napisał:

aa kolezanka , mało emocji, no rozumiem, mnie akurat kolezenstwo srednio interesuje, nie no jak tylko kolezanka to fakt, ja lubie tylko bardzo emocjonujace znajomosci , w ogole nie rozpatruje czy z kims musze byc, pragne tego lub nie, a ty myslisz ze jak kogos pocalujesz to jak podpisanie cyrografu 🙂 zeby kogos poznac potrzeba wiele czasu i szczerych rozmow, ty sie slizgasz po powierzchni, nie nie musisz z nią byc, jestes spokojniejszy ?:) niesmiala rozkreca sie dopiero pozniej, a ze miales panne zimną jak ryba to nie znaczy ze kazda taka i ze warto chowac urazy i przenosic na inne

Kolejna domorosła psycholożka z Koziej Wólki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nie - lepiej spotkać się 20 razy i czekać na ruch kobiety. 😄

Najgłupszy sarkazm jaki w życiu czytałem.. chociaż nie. Na kafe w każdym temacie można przeczytać takie kwiatki. Nigdy nie spotkałem się, żebym dostał w mordę za próbę pocałunku. Czasem się zdarzyło, że dziewczyna się odwróciła i tyle, ale pokazałem że nie traktuje jej jako koleżanki.

I w ten sam sposób swoje intencje powinien zakomunikować autor.

Pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość xxx napisał:

ok, mnie juz męczy to marudzenie, ucz sie od lorenzo widac ogarnia zagadnienie, a ty badz dalej kaprysnym obrazonym chlopczykiem, szkoda tej panienki bo pewnie juz sobie cos wyobrazala, gdyby cie zbyła moglbys narzekac a ona za kazdym razem potwierdza chęć 

Karyno pasowałabyś do tego pajaca Lorenzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Ten temat to chyba jakieś prowo. Generalnie można już wystawić diagnozę:

- autor tematu ma ogromny problem ze swoim ego

- brak umiejętności najprostszego flirtu i strachu przed przełamaniem nazywa wymaganiem względem inicjatywy wynikającej z parytetów i zmieniającego się świata

- zaprzecza sam sobie. Na początku mówi o błędach i o tym, że nie chce zepsuć realacji i nie chce się śpieszyć, po czym stwierdza, że w zasadzie w ogóle jemu nie zależy

Dostrzegam tutaj jakieś grubsze problemy emocjonalne i mam nadzieję, że wyjdziesz z tego autorze. 

Prostackie "wnioski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby było więcej takich facetów z jajami jak autor, to wszelkie męskie cipy biegające jak pieski za babami byłyby marginesem. A tak to męskie cipki przynoszą tylko wstyd innym facetom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykbenz

Autorowi chodzi o to że nie bedzie biegac jak pies z językiem na wierzchu za kobietą, bo według niego to powinno działac w dwie strony, dobre podejscie ...  sam autor napisał ze ona zgodziła sie na spotkanie, wiec chyba dała jasno, że chce sie spotkać. Napisz tylko o której godzinie ma byc to spotkanie, poczekaj i idz, zadziałaj, jak bedzie fajnie i miło, pocałuj a dalej samo poleci. Troche źle robisz ze po umówieniu sie czekasz na jej krok, ten krok juz został podjęty z jej strony, ona chce sie spotkać. u mnie jest tak, że duzo pisze z kobieta na której mi zależy, mam dosyć tego, a jak wspomnę o spotkaniu to ona ze nie, że coś tam << to jest dopiero przerąbane ale powoli mi przechodzi i chce to klikanie zakończyć raz na zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość erykbenz napisał:

Autorowi chodzi o to że nie bedzie biegac jak pies z językiem na wierzchu za kobietą, bo według niego to powinno działac w dwie strony, dobre podejscie ...  sam autor napisał ze ona zgodziła sie na spotkanie, wiec chyba dała jasno, że chce sie spotkać. Napisz tylko o której godzinie ma byc to spotkanie, poczekaj i idz, zadziałaj, jak bedzie fajnie i miło, pocałuj a dalej samo poleci. Troche źle robisz ze po umówieniu sie czekasz na jej krok, ten krok juz został podjęty z jej strony, ona chce sie spotkać. u mnie jest tak, że duzo pisze z kobieta na której mi zależy, mam dosyć tego, a jak wspomnę o spotkaniu to ona ze nie, że coś tam << to jest dopiero przerąbane ale powoli mi przechodzi i chce to klikanie zakończyć raz na zawsze. 

Olej ją i tyle. Tego kwiatu to pół świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze nie zmieniaj się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×