Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula

Czuje się jak babcia

Polecane posty

Gość Paula

Mam 31 lat. Mąż ostatnio mi powiedział że go nie pociągam bo wisi mi skóra na brzuchu. I tak się ostatnio przyglądam w lusterku i on moim zdaniem przesadza bo mam pod brzuchem takie dosłownie jakby załamanie skory, którego faktycznie kiedyś nie było brzuch mi wystaje jakieś 2cm. Moja skóra już nie jest tak elastyczna i jedrna jak kiedyś, ale czy da się wogole coś z tym zrobić? Mąż zawsze był wymagający jeśli chodzi o moj wygląd tylko że mam też jakieś ograniczenia w końcu z roku na rok skóra też jest mniej podatna na ćwiczenia i kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka

Możesz wypróbować koncentrat cynamonowo-kofeinowy. Ok 40zl na wiele zabiegów jeśli robisz sama w domu cena jednego zabiegu w salonie ok60zł. Tylko jest ryzyko bo to bardzo silny preparat i trzeba koniecznie zrobić próbę uczuleniową jak dostaniesz uczulenia to nie wolno stosować i wtedy te 40zl jesteś w plecy. Ale warto zaryzykować efekty genialne. I szybko się to robi smarujesz nakładasz folie spożywcza na 5min. i splukujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka

A jakich kosmetyków używasz do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Tak naprawdę to niewiele. Balsam nawilżający na zmianę z oliwka dla dzieci. Może się skuszę na ten koncentrat, a gdzie go można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menprzed40
7 minut temu, Gość Paula napisał:

Mam 31 lat. Mąż ostatnio mi powiedział że go nie pociągam bo wisi mi skóra na brzuchu. I tak się ostatnio przyglądam w lusterku i on moim zdaniem przesadza bo mam pod brzuchem takie dosłownie jakby załamanie skory, którego faktycznie kiedyś nie było brzuch mi wystaje jakieś 2cm. Moja skóra już nie jest tak elastyczna i jedrna jak kiedyś, ale czy da się wogole coś z tym zrobić? Mąż zawsze był wymagający jeśli chodzi o moj wygląd tylko że mam też jakieś ograniczenia w końcu z roku na rok skóra też jest mniej podatna na ćwiczenia i kosmetyki.

Paulinko ten twój to jakiś gbur, nie umie uszanować tego co  ma.Chętnie bym ci robił masaże ujędrniające z naciskiem na piersi, brzuszek, pupę i puśkę co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka

Ja kupiłam przez internet, ale to dość znany produkt myślę że powinien być w drogeriach. Patrz na zawartość %towa bo to bardzo ważne. Ja mam 100% ale są też słabsze stężenia tylko nie wiem jak działają. Ten mój jest obłędny. Wyszczuplenie może nie wielkie, ale za to skóra stała się bardzo jędrna i sprężysta cud miód 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
6 minut temu, Gość Menprzed40 napisał:

Paulinko ten twój to jakiś gbur, nie umie uszanować tego co  ma.Chętnie bym ci robił masaże ujędrniające z naciskiem na piersi, brzuszek, pupę i puśkę co ty na to?

Od dawna mobilizuje mnie do pracy nad sobą gdyby nie on to nie wiem jak bym teraz wygladala jestem mu za to wdzięczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
5 minut temu, Gość Celinka napisał:

Ja kupiłam przez internet, ale to dość znany produkt myślę że powinien być w drogeriach. Patrz na zawartość %towa bo to bardzo ważne. Ja mam 100% ale są też słabsze stężenia tylko nie wiem jak działają. Ten mój jest obłędny. Wyszczuplenie może nie wielkie, ale za to skóra stała się bardzo jędrna i sprężysta cud miód 🙂

Jeśli to zadziała będę w 7niebie. Dziękuję ci bardzo i że napisałaś o tym stężeniu bo to kluczowe obym tylko nie dostała uczulenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka

To już każdy musi sprawdzić indywidualnie. Ale na jędrność skóry pomaga też masaż i oklepywanie im mocniejsze tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skóra ci wisi po 30-stce????? Idź może do dermatologa bo to nie jest normalne.

Ćwiczenia, kosmetyki  wspomagająco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
40 minut temu, Gość Menprzed40 napisał:

Paulinko ten twój to jakiś gbur, nie umie uszanować tego co  ma.Chętnie bym ci robił masaże ujędrniające z naciskiem na piersi, brzuszek, pupę i puśkę co ty na to?

I kto to mówi, następny onan któremu wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
57 minut temu, Gość Paula napisał:

Mam 31 lat. Mąż ostatnio mi powiedział że go nie pociągam bo wisi mi skóra na brzuchu. I tak się ostatnio przyglądam w lusterku i on moim zdaniem przesadza bo mam pod brzuchem takie dosłownie jakby załamanie skory, którego faktycznie kiedyś nie było brzuch mi wystaje jakieś 2cm. Moja skóra już nie jest tak elastyczna i jedrna jak kiedyś, ale czy da się wogole coś z tym zrobić? Mąż zawsze był wymagający jeśli chodzi o moj wygląd tylko że mam też jakieś ograniczenia w końcu z roku na rok skóra też jest mniej podatna na ćwiczenia i kosmetyki.

Swoją drogą myślę co ci tam moż wisieć. Rodziłaś już? Nawet gdyby to ... różnie to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Zadne kosmetyki. Zaden cynamon czy kurkuma. Trzeba cwiczyc miesnie brzucha. Sa 3-4 latwe cwiczenia, ktore trzeba kilka razy dziennie powtarzac. Rano i wieczorem 10 minut i po miesiacu, dwoch maz sie zapyta dla KOGO sie tak "musztrujesz". Tacy sa wlasnie faceci 🙂 🙂 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać mężowi będzie ciągle malo, będzie wymagać ideału. Sam jest taki przystojny i nieskazitelny? Pewnie nie wiec tez mu wytykaj wady w wyglądzie. Pewnie Już Cie zdradził z jakas młoda jedrną d...a a jeśli nie to za chwile to zrobi jak trafi mu się okazja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
4 minuty temu, Gość maczu piczu napisał:

Zadne kosmetyki. Zaden cynamon czy kurkuma. Trzeba cwiczyc miesnie brzucha. Sa 3-4 latwe cwiczenia, ktore trzeba kilka razy dziennie powtarzac. Rano i wieczorem 10 minut i po miesiacu, dwoch maz sie zapyta dla KOGO sie tak "musztrujesz". Tacy sa wlasnie faceci 🙂 🙂 🙂 

 Czy pompki robione codziennie na stojącej kuście cośkolwiek pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać mężowi będzie ciągle malo, będzie wymagać ideału. Sam jest taki przystojny i nieskazitelny? Pewnie nie wiec tez mu wytykaj wady w wyglądzie. Pewnie Już Cie zdradził z jakas młoda jedrną d...a a jeśli nie to za chwile to zrobi jak trafi mu się okazja.  

Ot to to, święte słowa. Róbmy to dla siebie.Jak będziesz zadowolona z siebie, mężczyzna to zauważy i będzie mu pasować wiele rzeczy.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Autorko rozumiem, ze Twój Jaśnie PrzeHrabia Mąż wyglada jak Apollo, ma konkretny sprzęt w majtkach, że tak po chamsku i przedmiotowo Cię traktuje?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
33 minuty temu, Gość maczu piczu napisał:

Zadne kosmetyki. Zaden cynamon czy kurkuma. Trzeba cwiczyc miesnie brzucha. Sa 3-4 latwe cwiczenia, ktore trzeba kilka razy dziennie powtarzac. Rano i wieczorem 10 minut i po miesiacu, dwoch maz sie zapyta dla KOGO sie tak "musztrujesz". Tacy sa wlasnie faceci 🙂 🙂 🙂 

A możesz zdradzić jakie to ćwiczenia,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Widać mężowi będzie ciągle malo, będzie wymagać ideału. Sam jest taki przystojny i nieskazitelny? Pewnie nie wiec tez mu wytykaj wady w wyglądzie. Pewnie Już Cie zdradził z jakas młoda jedrną d...a a jeśli nie to za chwile to zrobi jak trafi mu się okazja.  

No właśnie on ma idealne ciałko od kiedy skończył 17lat regularnie cwiczy wcześniej na siłowni a od kiedy jesteśmy razem to w domu. Nie jest typem podrywacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
26 minut temu, Gość MOI napisał:

Ot to to, święte słowa. Róbmy to dla siebie.Jak będziesz zadowolona z siebie, mężczyzna to zauważy i będzie mu pasować wiele rzeczy.   

Tak chce to zrobić dla siebie. Ja sama nawet bym tego nie zauważyła gdyby mi nie powiedział i kto wie jak bym się zapuściła a później było by o wiele trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
13 minut temu, Gość Mua napisał:

Autorko rozumiem, ze Twój Jaśnie PrzeHrabia Mąż wyglada jak Apollo, ma konkretny sprzęt w majtkach, że tak po chamsku i przedmiotowo Cię traktuje?? 

To prawda wygląda jak młody bóg 🙂 wiem że dla niektórych osób może się wydać chamskie to co powiedzial ale przynajmniej wiem że był szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zrobil

I ten ,,młody bóg, jak dureń założył temat zreszta nie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Wrzuc na YouTube " ćwiczenia na brzuch" i wybierz sobie to co ci najbardziej odpowiada. Jest wiele propozycji ale 3-4 cwiczenia w  zupelnosci wystarczy. Trzeba tylko regularnie i z wytrwaloscia je wykonywac. Efekty zapewnione.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Paula napisał:

No właśnie on ma idealne ciałko od kiedy skończył 17lat regularnie cwiczy wcześniej na siłowni a od kiedy jesteśmy razem to w domu. Nie jest typem podrywacza. 

I co z tego, na te jego ciałko niejedna może poleciec a Ty juz mu mniej się podobasz, mysle ze (s)korzysta z okazji jak się nadarzy, może juz Cie zdradza. Lepiej przejrzyj mu telefon, zobacz z kim i o czym pisze, możesz sie zdziwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
1 godzinę temu, Gość maczu piczu napisał:

Wrzuc na YouTube " ćwiczenia na brzuch" i wybierz sobie to co ci najbardziej odpowiada. Jest wiele propozycji ale 3-4 cwiczenia w  zupelnosci wystarczy. Trzeba tylko regularnie i z wytrwaloscia je wykonywac. Efekty zapewnione.

 

Ok dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
1 godzinę temu, Gość maczu piczu napisał:

Wrzuc na YouTube " ćwiczenia na brzuch" i wybierz sobie to co ci najbardziej odpowiada. Jest wiele propozycji ale 3-4 cwiczenia w  zupelnosci wystarczy. Trzeba tylko regularnie i z wytrwaloscia je wykonywac. Efekty zapewnione.

 

Ok dziękuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I co z tego, na te jego ciałko niejedna może poleciec a Ty juz mu mniej się podobasz, mysle ze (s)korzysta z okazji jak się nadarzy, może juz Cie zdradza. Lepiej przejrzyj mu telefon, zobacz z kim i o czym pisze, możesz sie zdziwic...

Jesteś chorobliwie zazdrosna. W życiu nie będę mu telefonu sprawdzać. Nie mam powodow do niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×