Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

tak protestują, tak im źle, a na koniec roku nauczycieleczki z naręczami kwiatów wracały. prezenty brać to cacy? nie przyjmujcie, skoro wypielyscie sie na uczniow! hipokryzja

Polecane posty

Gość gosc

obrzydzenie mnie brało jak na to spojrzałam w miejskim autobusie, dwie psoreczki z prezentami i kwaitami, ze az nie mialy jak wyjsc na przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

obrzydzenie mnie brało jak na to spojrzałam w miejskim autobusie, dwie psoreczki z prezentami i kwaitami, ze az nie mialy jak wyjsc na przystanku

Bylo podejść i im to powiedzieć. Ty widocznie jesteś taka bohaterka w sieci. Najwyraźniej jest ktoś kto docenił ich pracę i trud. Takie zera jak ty nigdy nikogo i niczego nie docenia. I pamiętaj że Ciebie też nikt nie doceni i niczym nie nagrodzi. Kwiatka będziesz miała jak sobie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Trzeba bylo sie uczyc jak one i tez pracowac w szkole a nie teraz narzekac na innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opp

Mialy wyrzucic?  Kto chciał, ten dal, nie bylo pzrymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka ma rację. Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Autorka ma rację. Tyle w temacie. 

Autorko, przytakiwanie samej sobie to zły objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Autorko, przytakiwanie samej sobie to zły objaw.

Widzenie wszędzie schizofrenikow i podejrzewanie o spisek to objaw sto razy gorszy, zmartwie cię... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

 

A do tych co jęczą że nie mam wykształcenia: właśnie ze mam i nawet uczyłam chwilę w szkole ale po miesiaxu6dobrowolnie zrezygnowałam. Nie dla mnie ten grajdol ale ja przynajmniej potrafiłam zmienić zawód a nie siedzieć tam do emerytury, protestować i jojczec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

A do tych co jęczą że nie mam wykształcenia: właśnie ze mam i nawet uczyłam chwilę w szkole ale po miesiaxu6dobrowolnie zrezygnowałam. Nie dla mnie ten grajdol ale ja przynajmniej potrafiłam zmienić zawód a nie siedzieć tam do emerytury, protestować i jojczec. 

Brawo ty. Jeszcze czymś się chcesz pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×