Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czysty

Sam tego nie ogarne

Polecane posty

Gość Czysty

W...ia mnie jak kobieta nie potrafi sprzatac sama po sobie .  Uwielbiam jak mam posprzatane i zero kurzu czy brudu , nawet nie lubie jak ktos siedzi krzywo na krzesle i sciaga mi obicie w dol , dlatego unikam spotkan w domu z kim kolwiek . Tez tak macie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE

A mnie wkurza, jak faceci nie potrafią poprawnie pisać. Np. "kimkolwiek" czy spacje przed znakami interpunkcyjnymi. Generalnie to jest takie samo niestosowanie się do ogólnie przyjętych zasad jak bycie brudasem. A kurz osiada codziennie bez naszego w tym udziału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kurzu, to jak najbardziej się z tym zgadzam. Staram się robić porządki co tydzień, przynajmniej takie powierzchowne, a czasami w pomieszczeniach, w których mało kto przebywa tak czy owak gromadzi się kurz. Ogólnie najlepiej byłoby, gdyby każdy domownik dbał o porządek. Wtedy jedna nie osoba nie musiałaby zaharować się na śmierć, żeby to wszystko doprowadzić do ładu, bo przy kilku osobowej rodzinie sprzątania jest generalnie co niemiara, tak samo jak zmywania, prania, prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko żyje się parom bałaganiarz i pedant. Albo się przyjmie do wiadomości, że osoba taka jest, albo zmiana partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię porządek jestem osobą ogólnie zabieganą na co dzień.Trochę pedantyczną .Mam bzika na punkcie czystej podłogi. Lubię sporzątać .Zaczełam sobie planować tak tydzień aby weekend  był czasem kompletnego relaksu.W piątek zarządzam sobie odkurzanie i wycieranie kurzy, łazienki są ogarnięte w środku tygodnia. W sobotę budzę się w czystym mieszkaniu i relaksuję się wreszcie ze wszystkimi. Rano wrzucam jedno pranie i mam wolne:))☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki co to...
1 godzinę temu, Karteczka napisał:

Bardzo lubię porządek jestem osobą ogólnie zabieganą na co dzień.Trochę pedantyczną .Mam bzika na punkcie czystej podłogi. Lubię sporzątać .Zaczełam sobie planować tak tydzień aby weekend  był czasem kompletnego relaksu.W piątek zarządzam sobie odkurzanie i wycieranie kurzy, łazienki są ogarnięte w środku tygodnia. W sobotę budzę się w czystym mieszkaniu i relaksuję się wreszcie ze wszystkimi. Rano wrzucam jedno pranie i mam wolne:))☕

Najpierw Basiu vel Agnieszko vel Aniu ogarnij swoje życie bo masz burdel i zainteresuj się synkiem, a nie ciągle siedzisz na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość Taki co to... napisał:

Najpierw Basiu vel Agnieszko vel Aniu ogarnij swoje życie bo masz burdel i zainteresuj się synkiem, a nie ciągle siedzisz na forum!

Nie mam synka a gdybym miała to od najmłodszych lat uczyła bym go szacunku do kobiety .Zajmij się swoim podwórkiem.🙂😆. Basia kim tam chcesz ...Jesteś monotematyczny 😆😆 Nie łaź za.. mną masz 🍭 bo od rana chodzisz struty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość Taki co to... napisał:

Najpierw Basiu vel Agnieszko vel Aniu ogarnij swoje życie bo masz burdel i zainteresuj się synkiem, a nie ciągle siedzisz na forum!

Nie mam synka a gdybym miała to od najmłodszych lat uczyła bym go szacunku do kobiety .Zajmij się swoim podwórkiem.🙂😆. Basia kim tam chcesz ...Jesteś monotematyczny 😆😆 Nie łaź za.. mną masz 🍭 bo od rana chodzisz struty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki co to...
1 godzinę temu, Karteczka napisał:

Nie mam synka a gdybym miała to od najmłodszych lat uczyła bym go szacunku do kobiety .Zajmij się swoim podwórkiem.🙂😆. Basia kim tam chcesz ...Jesteś monotematyczny 😆😆 Nie łaź za.. mną masz 🍭 bo od rana chodzisz struty .

Dobra Basiu vel Agnieszko vel Aniu. Nie musisz przecież kłamać. Syna się wypierasz? No tak wyrodna matka tak ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Karteczka napisał:

Nie mam synka a gdybym miała to od najmłodszych lat uczyła bym go szacunku do kobiety .Zajmij się swoim podwórkiem.🙂😆. Basia kim tam chcesz ...Jesteś monotematyczny 😆😆 Nie łaź za.. mną masz 🍭 bo od rana chodzisz struty .

oooo bacha wrocila pewnie na nastroiku dostala bana haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

widac ze brakuje jej hejtowania ludzi niedlugo znow bedzie najbardziej wulgarna debi.lka na tutejszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 6.07.2019 o 17:54, Karteczka napisał:

Nie mam synka a gdybym miała to od najmłodszych lat uczyła bym go szacunku do kobiety .Zajmij się swoim podwórkiem.🙂😆. Basia kim tam chcesz ...Jesteś monotematyczny 😆😆 Nie łaź za.. mną masz 🍭 bo od rana chodzisz struty .

Basiu co tam u cb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

To Ty potrzebujesz kobiety czy sprzątaczki? Ja sama nie przepadam za sprzątaniem i doszliśmy z mężem do wniosku, że sobie roombe kupimy, aby chociaż odkurzaczać nie było trzeba. Można się dogadać, a nie tylko wymagać od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2019 o 00:28, Gość NIE napisał:

A mnie wkurza, jak faceci nie potrafią poprawnie pisać. Np. "kimkolwiek" czy spacje przed znakami interpunkcyjnymi.

A jak kobiety nie potrafią to już wporzo? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×