Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astria

Co sądzicie o takim mężu?

Polecane posty

Gość Astria

Słuchajcie. Co sądzicie o facecie,mezu i ojcu rocznego niemowlaka, który nigdy w nocy nie wstał gdy płakało,nigdy nie przewinal kupy, kilka razy w ogóle zmienił pieluche, nigdy niczym nie nakarmil,nie napoil. Nigdy nie położył spać i bawi się z dzieckiem tylko wtedy gdy żona go poprosi bo idzie do toalety. Za to (on) robi w weekend zakupy, odkurzy w sobotę i umyje podłogę raz na jakiś czas. Pracuje od pon do pt, w domu jest o 16. Czy wg was taki podział jest sprawiedliwy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

A Ty co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że takiego sobie wybrała to tak ma. I wcale mi nie jest żal takich kobiet skoro same pozwalają na coś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój też taki jest, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pogonilabym. na co Co taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Astria napisał:

Czy wg was taki podział jest sprawiedliwy? 

Nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wyobrażam sobie tego. I na szczęście tak nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Astria napisał:

Słuchajcie. Co sądzicie o facecie,mezu i ojcu rocznego niemowlaka, który nigdy w nocy nie wstał gdy płakało,nigdy nie przewinal kupy, kilka razy w ogóle zmienił pieluche, nigdy niczym nie nakarmil,nie napoil. Nigdy nie położył spać i bawi się z dzieckiem tylko wtedy gdy żona go poprosi bo idzie do toalety. Za to (on) robi w weekend zakupy, odkurzy w sobotę i umyje podłogę raz na jakiś czas. Pracuje od pon do pt, w domu jest o 16. Czy wg was taki podział jest sprawiedliwy

Sprawiedliwy jest wtedy gdy satysfakcjonuje obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dał mnie facet poprostu nie  bardzo chciał mieć dziecko.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli tobie to pasuje, to nie ważne co ja myślę. Potwierdza sie tylko zasada,,że kobieta rodzi dziecko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rodzi dziecko dla siebie i niech się nim zajmuje. Faceta dostarczać środków na utrzymanie żony i dziecka a nie grzebać w pieluchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

A ty masz jakis dochód? Jak nie to on nic wiecej w domu robić nie musi w kwestii dbania o porządek itd:) Siedzisz w domciu to zapierdzielaj:) Włączyć pralkę, zrobić szybki obiad, przeleciec kurze, obiad nawet ten sam na 2 dni to chyba dasz radę w te 8h, gdy go nie ma. Czy za ciężko księżniczce :)? Dziecko to co innego, dzieckiem powinien zajmować się wtedy, kiedy ma czas. Zatem codziennie popołudniu /wieczorem poświęcić mu ze 2h na zabawe/kąpiel , a w weekend chociaż 1 popołudnie, żebyś mogła sobie gdzieś wyjść. Skoro razem w 3 nie macie potrzeby spedzać czasu... To jest niepokojące.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Tu nie chodzi o podział bo dziecka nie można porównywać do obu wiazku typu odkurzanie czy prasowanie. Powiedz mi a jak to DzU ecko reaguje na tatę który poświęca mu tak mało czasu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Hmmm. Moze i nie jest sprawiedliwe ale to zawsze uklad pomiedzy rodzicami dziecka. Jesli tak sie dogadali to dobrze, jesli nie to kobieta powinna sie postawic i zmienic uklad w ktorym tkwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uka

A co robi z zawodu Twój maz i ile zarabia? Stresująca praca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Adam napisał:

A ty masz jakis dochód? Jak nie to on nic wiecej w domu robić nie musi w kwestii dbania o porządek itd:) Siedzisz w domciu to zapierdzielaj:) Włączyć pralkę, zrobić szybki obiad, przeleciec kurze, obiad nawet ten sam na 2 dni to chyba dasz radę w te 8h, gdy go nie ma. Czy za ciężko księżniczce :)? Dziecko to co innego, dzieckiem powinien zajmować się wtedy, kiedy ma czas. Zatem codziennie popołudniu /wieczorem poświęcić mu ze 2h na zabawe/kąpiel , a w weekend chociaż 1 popołudnie, żebyś mogła sobie gdzieś wyjść. Skoro razem w 3 nie macie potrzeby spedzać czasu... To jest niepokojące.. 

Ależ Ty zabawny, boki zrywać. Dom to nie hotel, żona to nie służąca, która ma pod ryjek obiad podstawiać. Niepokojące jest właśnie takie jak Twoje podejście. Kobieta ma zasuwać w domu, a Pan i władca może iść do pracy, odbębnić 8 godzin i później ma luz. Nie te czasy misiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
5 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Ależ Ty zabawny, boki zrywać. Dom to nie hotel, żona to nie służąca, która ma pod ryjek obiad podstawiać. Niepokojące jest właśnie takie jak Twoje podejście. Kobieta ma zasuwać w domu, a Pan i władca może iść do pracy, odbębnić 8 godzin i później ma luz. Nie te czasy misiu. 

HAHAHA Ty mi tu nie misiuj:), Ahaaa, to co ona robi przez te 8h? Wypoczywa? Moja np lubi gotować a ja się nie gniewam jak jem to samo 3 dni z rzędu bo była u fryzjera. Dla mnie liczy się, że poświęciła swój czas i ugotowala. DZIWNA JESTEŚ. STARA PANNA:)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Ależ Ty zabawny, boki zrywać. Dom to nie hotel, żona to nie służąca, która ma pod ryjek obiad podstawiać. Niepokojące jest właśnie takie jak Twoje podejście. Kobieta ma zasuwać w domu, a Pan i władca może iść do pracy, odbębnić 8 godzin i później ma luz. Nie te czasy misiu. 

Jak w domu będzie się pracować przez 8 godzin to chyba starczy czasu na zrobienie obiadu (przecież sobie i tak trzeba zrobić), wstawienie prania i lekkie ogarnięcie - a przecież tego też nie trzeba robić codziennie.  Kobieta nie pracuje zawodowe, w domu nic nie musi robić, bo "nie te czasy" - co co właściwie należy do jej obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta

Olejcie Naughty. To stara ..., zarabiała wiadomo jak i wiadomo czym. Teraz ma się za prezesa i facetów nienawidzi, bo ma uraz psychiczny. Za dużo dawała widać i byle komu:) Przecież to widać bo tych jej wypowiedziach. Pominę wątek, że ona ciągle pisze i zawsze ma czas. Taki z niej prezes jak z koziej d.py trąba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że facet nie chciał dziecka a kobieta była na tyle głupia, że zdecydowała się na dziecko z takim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astria

Zdziwię was, ale to on chciał dziecko. 

Poza tym pytanie czy ona zarabia - tak ma dochód. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×