Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy wybaczylibyście zdradę?

Polecane posty

Gość Gosc

Wybaczylibyście zdradę partnera/ partnerki na imprezie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wybaczylibyście zdradę partnera/ partnerki na imprezie? 

Trzeba zrobić to samo. I wtedy jesteście kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

A jakie ma znaczenie czy to była impreza czy delegacja czy co innego? Nie. Wolałabym dziada pogonić i samej korzystać z życia wszelako niż patrzeć na zdradliwą mordę dzień po dniu:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Trzeba zrobić to samo. I wtedy jesteście kwita.

Nikt mnie nie zdradził, jestem singielką 🙂 pytam teoretycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie i nie zrobiłabym tego samego żeby być kwita , jestem chyba nie z tego swiata ,znam kolesia przed 40, który w ciągu ostatnich 10 lat miał już 4 kobiety z każdą mieszkał każdej obiecywał "do końca życia" ,w tym byly   2 żony ,ja tego nie pojmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nikt mnie nie zdradził, jestem singielką 🙂 pytam teoretycznie

No to odpowiadam teoretycznie: zrobić to samo i oboje są kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie i nie zrobiłabym tego samego żeby być kwita , jestem chyba nie z tego swiata ,znam kolesia przed 40, który w ciągu ostatnich 10 lat miał już 4 kobiety z każdą mieszkał każdej obiecywał "do końca życia" ,w tym byly   2 żony ,ja tego nie pojmuję

Facet korzysta z życia. Miałby sie ożenić i mieć seks "jak oboje mają ochotę", co znaczy jak kobieta ma ochotę, więc może to być raz w miesiącu? Więc woli korzystać z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Rescator555 napisał:

Facet korzysta z życia. Miałby sie ożenić i mieć seks "jak oboje mają ochotę", co znaczy jak kobieta ma ochotę, więc może to być raz w miesiącu? Więc woli korzystać z życia.

Czy dla ciebie najważniejszym priorytetem w życiu jest ru.chanie? Masz jeszcze jakieś inne zainteresowania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czy dla ciebie najważniejszym priorytetem w życiu jest ru.chanie? Masz jeszcze jakieś inne zainteresowania? 

Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czy dla ciebie najważniejszym priorytetem w życiu jest ru.chanie? Masz jeszcze jakieś inne zainteresowania? 

Nie, ru.chanie jest dla mnie najważniejszym priorytetem tylko jeśli chodzi o kobiety. Inne moje priorytety, takie jak pieniądze, władza, podziw ludzi, adrenalina, zwiedzanie świata, mają niewielki związek z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Nie, ru.chanie jest dla mnie najważniejszym priorytetem tylko jeśli chodzi o kobiety. Inne moje priorytety, takie jak pieniądze, władza, podziw ludzi, adrenalina, zwiedzanie świata, mają niewielki związek z kobietami.

Res i podziw ludzi. Buhahahahahahaha, żart dnia.

Ty przegrywie siedzisz całe dnie na baskim forum i pier/dolisz o ru/chaniu. Za to mają cię ludzie podziwiać? A władzę to masz co najwyżej swoją żoną, która zginie bez twojej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Res i podziw ludzi. Buhahahahahahaha, żart dnia.

Ty przegrywie siedzisz całe dnie na baskim forum i pier/dolisz o ru/chaniu. Za to mają cię ludzie podziwiać? A władzę to masz co najwyżej swoją żoną, która zginie bez twojej kasy.

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Res i podziw ludzi. Buhahahahahahaha, żart dnia.

Ty przegrywie siedzisz całe dnie na baskim forum i pier/dolisz o ru/chaniu. Za to mają cię ludzie podziwiać? A władzę to masz co najwyżej swoją żoną, która zginie bez twojej kasy.

Hahah, dokładnie. Twoi koledzy na pewno podziwiają cię za to, że pół swojego życia spędzasz na babskim forum, to takie męskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahah, dokładnie. Twoi koledzy na pewno podziwiają cię za to, że pół swojego życia spędzasz na babskim forum, to takie męskie. 

👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×