Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mila94

Kiedy zrobic test i co oznacza blada kreska?

Polecane posty

Hej. Jestem tu nowa, ale mam pytania odnosnie miesiaczki, testów itd. 

Otoz mam 2 letniego synka juz. Mam 24 lata i jestem bardzo szczupla, tzn. mam niedowage, lecz wszystkie badania wykazuja ze jest ok, hormony, tarczyca itp. Staramy sie z mezem o druga dzidzie. 

Prawie nigdy nie mialam jeszcze regularnych cykli, moze z 3 razy na rok.. 

Moje miesiaczki byly ostatnio:

28.03-31.03

26.04-01.05

01.06-05.06

Mialam plamienie.. Juz myslalam ze sie miesiaczka zbliza ale jednak nie przyszla, poniewaz to plamienie bylo brazowe i bardzo skąpe. Mialam je 17.06 do 20.06.

Z mezem bylismy w lozku 10.06,11.06,14,06 i 20.06

Wczoraj tzn. 29.06 zrobilam z popoludnia test z clearblue i po chwili wyszla 2 kreska, ale byla tak bardzo blada, ze zdjecie by sie nie udalo zrobic. Maz tez ja widzial.

Dzis tzn. 30.06 zrobilam ten sam test z clearblue z porannego moczu i dokladnie taka sama druga kreska blada i ledwo widoczna jak poprzedniego dnia. 

Dzis kupilam clearblue ale digital i taki zwykly najtanszy z rossmanna i nie wiem kiedy powtorzyc test zeby byl wiarygodny. 

Na bete narazie nie mam jak isc bo gin na urlopie a i tak bardzo rzadko bo u nas w niemczech to prawie wgl nie robia zeby potwierdzic ciaze. 

A wiec prosze was, doradzicie mi co mam zrobic? Kiedy? Czy moze na tym clearblue wychodzi zawsze blada 2 kreska po 1min taki cien jakby, czy nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może to wczesna ciąża,  powtórz test za np tydzień i z porannego moczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Myślę że skoro jest 2 kreska nawet blada to jesteś w ciąży im więcej beta hcg tym wyraźniejsza będzie kreska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi, a to za ile dni jest sens zrobic ponowny test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zrób za tydzień,  nie śpiesz się.  Powinno nie być już wątpliwości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trew

Gratulacje!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, mam nadzieje ze wytrzymam tydzien w niecierpliowosci. Ciekawi mnie kiedy moglo dojsc do zaplodnienia, hm.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy ta kreska wyszła w czasie opisanym w instrukcji testu? Jeżeli tak, to jest naprawdę duża szansa, że jesteś w ciąży:) U mnie za pierwszym razem kreska była taka blada, że test wylądował w koszu, bo myślałam że negatywny, ale po czterech dniach zrobiłam jeszcze raz (i to wieczorem) i już nie było wątpliwości że jest krecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kreska a bardziej cień wyszedl po 1min od zrobienia testu i tak wczoraj i dzis z tej samej firmy. Nie wiem czy te clearblue moze tak maja ze pokazuja cien gdzie powinna byc druga kreska. Sama juz nie wiem co myslec. Musze poczekac kilka dni i ponownie zrobie 2 testy ale juz inne. 

Najgorsze to czekanie i niepewnosc. Boje sie ze znow sie okaze, ze nie jestem w ciazy i juz dostaje dola. Masakra. 1,5 roku staran i prawie co miesiac myslenie, czekanie na miesiaczke,. Miesiaczka kilka dni sie spozniala to robilam test i negatywne zawsze byly ale calkiem negatywne. A teraz to nie wiem... Tez nie boli mnie tak podbrzusze jak przed miesiaczka. Raz po raz tylko mam takie klucie, ciągnięcie w jajnikach/podbrzuszu. Przed miesiaczka zawsze mialam 2 dni brazowego plamienia i potem odrazu miesiaczka przychodzila. A teraz cisza.

 

A pozatym kazdy lekarz/gin mowil mi ze bede miala problemy z zajsciem w ciaze przez moja niedowage i ze poki nie przytyje do normy pewnie nie ma szans abym zaszla w ciaze. A jednak 3 lata temu zaszlam w ciaze. Mialam brak miesiaczki i czulam sie tak jakos dziwnie i poszlam po test i byly 2 kreski. Lekarze mowili ze to naprawde jest cud... Teraz moj cud skonczyl w marcu 2 latka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2

Ja zrobiłam test 8 czy 9 dni po zapłodnieniu (znałam termin :P). Był taki jakby cień, mąż nie widział, ale ja tam coś widziałam. 3 dni później nadal był cień, mąż już go widział, ale nadal bardzooo delikatny. Odczekałam kilka kolejnych dni, była cieniutka kreseczka, bardzo słaba. Kreseczka śpi teraz na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa

Blada kreska oznacza że jesteś niewyraźna i musisz wziąć dwie rutinoscorbinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes

Jesteś w ciąży. Nieważne czy mocna czy blada kreska. Na 100 proc jesteś w ciąży. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy moglby byc dzien spodziewanej miesiaczki obliczajac ostatnie? Nie mam juz pojecia jak to liczyc. 

W sobote zrobie ponownie test, ale boje sie zobaczyc jedna kreske 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle ze to ciaza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jeżeli pojawiła się druga kreska to myślę że jesteś w ciąży. Na moim teście też była blada kreska. Wynikało to z tego że była to bardzo wczesna ciąża. Poziom hCG był jeszcze niski a to on wchodzi z czyms tam w teście w reakcję i wychodzi kreska. A plamienie może być spowodowane tym że się zagnieżdża zarodek ja tak właśnie mialam, dostalam plamienie test był jasny więc pojechałam do szpitala, ma USG nic nie było widać ale badanie krwi pokazało że to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilam wlasnie test dogitalny z clearblue ale nie z porannego moczu, tylko trzymanego od 4h...niestety negatywny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (w sobote) robilam test, negatywny. Dzis zauważyłam bardzo duzo sluzu, lekko kremowego/bialawego, wodnistego ale bardzo lekko klejacego.  Teraz dostalam mdlosci strasznych. Okresu brak. Szyjka wysoko caly czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zrob badanie z krwi. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w wiekszosci duzych miast sa jakies Certusy czy Medicovery. Badanie mozna zrobic nawet w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dizs bylam u gin. Oddalam mocz, zrobilo test ciazowy, ktory wyszedl negatywny i mam przyjsc za tydzien w czwartek na badania, bo dzis by i tak nie byloby nic widac, mowila gin. Co myslicie? Jest jakas szansa ze jestem w ciazy, a testy moze byly za wczesnie robione? Jak bylam 1 raz w ciazy to bylam w 6 tyg i zrobilam test i pokazala sie, druga bardzo blada kreska. Moze ja tak mam ze hcg powoli rosnie. Nie wiem. Juz nie wiem co myslec 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Test robiony po terminie miesiączki wyszedlby nawet jeżeli hcg jest niskie. Więc raczej jakieś zawirowania hormonalne są powodem. Tym bardziej jak masz niedowagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis robilam test z rana i wyszla druga blada kreska, bardzo blada ale widac ze jest. Dziwi mnie ze tak dlugo by byla ciagle taka blada kreska, jutro mam termin u gin i zobaczymy co dalej.. Tydzien temu mi gin powiedziala ze jak mialam 17.06-19.06 plamienie brazowe, to mogla byc owulacja, do tego doliczyc mozliwosc zaplodnienia itd. i mam ponownie przyjsc. Ah juz brak mi sil psychicznie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Mysle ze w ciąży jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×