Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie

Czy to prawda, że mężczyźni bardziej pragną dziewicy?

Polecane posty

Gość MałyPe.n.is.ek

Dla mnie to ważne, bo dziewica ma ci.pke na 1 max 2 palce, a niedziewica, na co najmniej 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyy
16 minut temu, Gość gość napisał:

Może najpierw przejrzyj wątki na tym chociażby  forum, aby przekonać się, że czasy kiedy facet gwarantował byt rodzinie

odszedł w niebyt. Kobieta niepracująca zawodowo to dla Was pasożyt, a pasożyta nie chce nikt.

 

Tradycyjnych ról społecznych już nie ma. To wszystko się wymieszało.

Co ciekawe w czasach, gdy mężczyzna rzeczywiście gwarantował byt rodzinie, to często był wierny żonie i idąc do ślubu

był "czysty".

W obecnych czasach, gdy panowie szmacą się na potęgę i odpowiedzialność za byt rodziny dzielą z żoną,

bajdurzą coś o tradycyjnych rolach społecznych,w które i tak nie zamierzają wchodzić w sposób tradycyjny.

 

 

 

 

No raczej nie byl czysty, byly salony i chodzili do tych pan, a zona byla od zaplodnienia, nie dawali zonom rozkoszy, dopiero potem kobiety zaczely domagac sie orgazmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie tak. Dziewice chcą doświadczonego poważnego partnera który je wszystkiego nauczy.

Doświadczony nie znaczy tani kasanowa walacy w wielu cipach jednorazowych. Mylisz dziecko pojęcia. Doświadczenie i umiejętności w seksie to nie ilość zaliczonych bab. Żadna kobieta na poziomie nie widzi nic męskiego w męskiej wersji latawicy. Wręcz przeciwnie. Zaliczanie bez sensu świadczy o kompleksach które facet rekompensuje poprzez przelotny seks. Poza tym weź mi nie pièrdol smutow bo to nie te czasy że wam się wybacza wszystko. Dziś żaden placzek z kafe nie ma zamiaru utrzymywać kobiety bo dla niego nawet zaplacenie w restauracji za kobietę jest nienormalne z racji równouprawnienia. Zresztą nie wiem czy wy się tak podniecacie w związku z dziewicami bo to że będziesz jej pierwszym działa tak naprawdę na twoja niekorzyść bo ciekawośc zwycięży a ty zostaniesz z rogami. To tylko i wyłącznie twoje ego pcha cie do niej żeby później się jarac że byłeś dla niej pierwszym. Każdy szczeka że taki zajebisty i doświadczony a jak przychodzi co do czego to chúja w dupe wsadzić nie potrafi. Idź w ...u i tobie podobni. Gnijcie z babami o identycznej mentalności a normalne kobiety zostawcie normalnym mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Yyyy napisał:

No raczej nie byl czysty, byly salony i chodzili do tych pan, a zona byla od zaplodnienia, nie dawali zonom rozkoszy, dopiero potem kobiety zaczely domagac sie orgazmow

Salony może i były, ale ilu z nich korzystało ?  nie było takiego rozpasania jak jest dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PieknaDoswiadczona
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Naprawdę nie widzisz różnic między kobietami a mężczyznami? Może ty problemy ze wzrokiem masz? Czy lewactwo całkiem na głowę padło? Jesteśmy inni i inne rzeczy się każdej płci wybacza. Nikt się nie oburza na płaczącą czy niepracującą kobietę. Facet w takiej samej sytuacji to przegryw. Ale w seksie też funkcjonujemy inaczej. 

Facet może się szmaci wtedy, gdy ma 100 partnerek i regularnie zbiera z trasy przydrożne tirówki. To wówczas faktycznie się szmaci. Natomiast samo w sobie doświadczenie z kobietami jest u mężczyzny zaletą. Mężczyzna ma wprowadzać kobietę w świat seksu. Która kobieta by chciała prawiczka? No niestety. Tego nie zmienisz (tak jak i dziewictwa sobie nie przywrócisz sztuczną rekonstrukcją błony). Dziewica to zaleta. Prawiczek to wada. I na odwrót. Babka gościnna w kroku to dno. Ale facet casanova już większość kobiet pociąga. Nie zmienisz tego choćbyś się 

Ja chcialam prawiczka:) byl najprzystojniejszy i najbardziej goracy, bardziej goracy od zonatego ,wdowca rozwodnika ,i sraczo maczo, krwi nie zmienisz ,technika to nic przy temperamencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość gość napisał:

 Która kobieta by chciała prawiczka? No niestety. Tego nie zmienisz (tak jak i dziewictwa sobie nie przywrócisz sztuczną rekonstrukcją błony). Dziewica to zaleta. Prawiczek to wada. I na odwrót. Babka gościnna w kroku to dno. Ale facet casanova już większość kobiet pociąga. Nie zmienisz tego choćbyś się z/e/s/r/a/ł/a. 

Niejedna by chciała, ale takich brak.

Babka gościnna w kroku to ten sam poziom co casanova i dlatego właśnie najlepiej będzie im razem.

Zawsze się dogadają, nawet zdrady sobie wybaczą jakby co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Niejedna by chciała, ale takich brak.

Babka gościnna w kroku to ten sam poziom co casanova i dlatego właśnie najlepiej będzie im razem.

Zawsze się dogadają, nawet zdrady sobie wybaczą jakby co.....

Fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falco

W młodości byłem nieśmiały. Z tego powodu nie miałem doświadczenia w sprawach intymnych. Gdy miałem 23 lata jedynym moim intymnym doświadczeniem było całowanie się z jedną dziewczyną i pieszczenie jej piersi. W związku z powyższym marzyłem o tym aby moja przyszła partnerka była dziewicą. Głupio bym się czuł przy doświadczonej dziewczynie oświadczając jej, że nigdy tego jeszcze nie robiłem.

Miałem szczęście. Poznałem ładną dziewczynę, która okazała się moją 2 połówką. Była dziewicą. Ba, ona nie miała nigdy chłopaka, gdyż wszystkich wsześniejszych adoratorów odrzuciła. Razem uczyliśmy się seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jeśli masz romanse przelotne i kochanki to później dziewicy smiesz szukać?

Ja nie mam i nie chce mieć żadnych romansów, tylko jedną stałą partnerkę do końca, więc chyba mogę szukać dziewicy, prawda?

Tylko gdzie, skoro teraz dziewice to tylko w przedszkolu, a ped0filem nie jestem, by tam szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Niejedna by chciała, ale takich brak.

Wręcz przeciwnie, jest takich mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Przed chwilą, Gość szkoda gadać napisał:

Wręcz przeciwnie, jest takich mnóstwo.

...i żadna ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość ... napisał:

Ja nie mam i nie chce mieć żadnych romansów, tylko jedną stałą partnerkę do końca, więc chyba mogę szukać dziewicy, prawda?

Tylko gdzie, skoro teraz dziewice to tylko w przedszkolu, a ped0filem nie jestem, by tam szukać.

Ale po co Ci dziewica? Po prostu wstydzisz się swojego braku doświadczenia i myslisz, że z dziewicą będzie Ci łatwiej.

Chcesz mi powiedzieć, że jeśli spotkasz na swojej drodze kobietę, w której się szaleńczo zakochasz, będzie cudowną osobą, to nie zwiążesz się z nią bo nie jest dziewicą?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to jest to mocne skrzywienie psychiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale po co Ci dziewica? Po prostu wstydzisz się swojego braku doświadczenia i myslisz, że z dziewicą będzie Ci łatwiej.

Chcesz mi powiedzieć, że jeśli spotkasz na swojej drodze kobietę, w której się szaleńczo zakochasz, będzie cudowną osobą, to nie zwiążesz się z nią bo nie jest dziewicą?

Jeśli odpowiedź brzmi "tak", to jest to mocne skrzywienie psychiczne. 

Nie musi być dziewicą, jeśli nie będzie jej przeszkadzał mój brak doświadczenia. Ale też nie przesadzajmy w drugą stronę, nie chciałbym partnerki, która uprawiała seks z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość ... napisał:

Nie musi być dziewicą, jeśli nie będzie jej przeszkadzał mój brak doświadczenia. Ale też nie przesadzajmy w drugą stronę, nie chciałbym partnerki, która uprawiała seks z kim popadnie.

A ile partnerów to seks z kim popadnie? Przypuśćmy, że dziewczyna ma 25 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadalifd

Dziewic pragną z reguły 30 letnie prawiczki z kompleksami którzy boją się wypaść jako ci gorsi. Normalnemu facetowi bez kompleksów to wisi czy kobieta się bolcowała i z iloma. Faceta powinno nsjwyzej interesować to czy była prostytutką bądż czy jest wybitnie rozwiązła. Takie kobiety są "nie pewne" w kwestii zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy normalny mężczyzna z zasadami patrzy czy kobieta jest dziewicą. Nikt normalny nie chce obspermionej baby w której spuszczali się faceci prędzej taki zwymiotuje niż zacznie uprawiać seks z niedziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ile partnerów to seks z kim popadnie? Przypuśćmy, że dziewczyna ma 25 lat. 

Nie ma określonej liczby. Jeśli dziewczyna nie będąc w związku uprawia seks co chwilę z kimś innym, to jest seks z kim popadnie. Jeśli ma stałego partnera seksualnego (nawet jeśli nie jest z nim w związku), to jest w porządku.

Jeżeli zmienia chłopaków co miesiąc, to też dobrze o niej nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
24 minuty temu, Gość dadalifd napisał:

Normalnemu facetowi bez kompleksów to wisi czy kobieta się bolcowała i z iloma. Faceta powinno nsjwyzej interesować to czy była prostytutką bądż czy jest wybitnie rozwiązła. Takie kobiety są "nie pewne" w kwestii zdrady

Dokładnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na przeszłość seksualną nie patrzą roochacze którzy myślą fiuuutem i chcą szybko zamoczyć kija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewictwo jest bardzo ważne po tym oceniamy człowieka czy się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli kobieta uprawia seks w związkach to jest typową dupodajka która się nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombelek

Sam jestem prawiczkiem ale dziewicy w moim wieku bym nie chciał. Od razu bym wiedział że to albo stuknięta katoliczka czekająca na seks aż do ślubu albo ma jakieś problemy natury seksualnej . U faceta prawictwo można wytłumaczyć choćby tym że zwyczajnie nie on jest podrywaczem jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Niekoniecznie. Zależy od preferencji i fetyszy danej jednostki 😜

Pociągają cię div/ki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Każdy normalny mężczyzna z zasadami patrzy czy kobieta jest dziewicą. Nikt normalny nie chce obspermionej baby w której spuszczali się faceci prędzej taki zwymiotuje niż zacznie uprawiać seks z niedziewicą

oj koniotrzepie, może kiedyś z tego wyrośniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość ... napisał:

Nie ma określonej liczby. Jeśli dziewczyna nie będąc w związku uprawia seks co chwilę z kimś innym, to jest seks z kim popadnie. Jeśli ma stałego partnera seksualnego (nawet jeśli nie jest z nim w związku), to jest w porządku.

Jeżeli zmienia chłopaków co miesiąc, to też dobrze o niej nie świadczy.

Niby dlaczego? Kobieta nie może lubić seksu? Faceci chętnie by uprawiali seks co miesiąc z inną i by skakali z radości z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Jeżeli kobieta uprawia seks w związkach to jest typową dupodajka która się nie szanuje.

Weź już nie męcz buły stulejarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmokas

Chciałbym spróbować z dziewicą bo zawsze miałem rozdziewiczone a mam już 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmokas

Czy znajdę tu 40 letnią dziewice z małymi cyckami ? Mam małe usta ale członka normalnego (17 cm) a chciałbym popiescic cycuszki ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci chętnie by uprawiali seks co miesiąc z inną i by skakali z radości z tego powodu.

Ja nie. Dla mnie seks tylko w związku, z ukochaną osobą.

38 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobieta nie może lubić seksu?

Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚWIADCZONY

Najlepsze są laski po 2 - 4 związkach. Dziewice po 20 najczęściej mają coś z deklem, radzę omijać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×