Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonshe

nie dał mi dokończyć

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Ostatnio zaszla dziwna sytuacja, walilam konia chlopakowi i jak byl juz blisko dojascia to nagle zabral go i schowal, nie chcial powiedziec czemu tak zrobil oraz nie chcial mi go z powrotem dac, jestesmy dlugo w związku i pierwszy raz tak sie stało, a zastanawia mnie czy to normalne, ze zrobilo mi sie strasznie przykro? Bo w sumie nie rozumiem czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepodpiszęsię
Przed chwilą, Nonshe napisał:

Witam, mam pytanie. Ostatnio zaszla dziwna sytuacja, walilam konia chlopakowi i jak byl juz blisko dojascia to nagle zabral go i schowal, nie chcial powiedziec czemu tak zrobil oraz nie chcial mi go z powrotem dac, jestesmy dlugo w związku i pierwszy raz tak sie stało, a zastanawia mnie czy to normalne, ze zrobilo mi sie strasznie przykro? Bo w sumie nie rozumiem czemu:)

 Może gdybyś szybciej wzięła do buzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 30.06.2019 o 20:28, Nonshe napisał:

Witam, mam pytanie. Ostatnio zaszla dziwna sytuacja, walilam konia chlopakowi i jak byl juz blisko dojascia to nagle zabral go i schowal, nie chcial powiedziec czemu tak zrobil oraz nie chcial mi go z powrotem dac, jestesmy dlugo w związku i pierwszy raz tak sie stało, a zastanawia mnie czy to normalne, ze zrobilo mi sie strasznie przykro? Bo w sumie nie rozumiem czemu:)

a może coś go zabolało i nie chciał ci powiedzieć.. zapytaj sie go na spokojnie, delikatnie, a nie pisz swoje smutki na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mu się znudziło, robiłaś to słabo bez zaangażowania, to się wkurzył i odpòscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boss

Glupi facet i tyle 🙂

Na marginesie jak by kobiety czesciej braly do buzi to nic by sie nie stalo.... Od nas facetow to sie wymaga minetki a o lodzika to juz ciezko.... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Może tylko ci się wydaje że miał zaraz kończyć a tak naprawdę to słabo mu robiłaś i dał spokój. Mało która dziewczyna dobrze robi ręką. Lepiej idzie wam buźką 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepodpiszęsię
1 minutę temu, Gość Tom napisał:

Może tylko ci się wydaje że miał zaraz kończyć a tak naprawdę to słabo mu robiłaś i dał spokój. Mało która dziewczyna dobrze robi ręką. Lepiej idzie wam buźką 😜

Szczera prawda, dość dawno temu jak zaczęła to myślałem że mi go z korzeniami wyrwie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Nie wzięłabym serdela do ręki 😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Iwona napisał:

Nie wzięłabym serdela do ręki 😏 

do rekinie ale juz do buzi tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brzydzi mnie gdy dziadygi jeden z drugim tutaj,  PODKREŚLAJĄ ze serdel musi byc "czysty i zadbany" przed kontaktem z kobietą, jakby się od swięta mył i baba ma byc mu wdzięczna że utrzymuje higienę. Jakby o tym trzeba było w kółko pisać, żeby uświadomić reszcie

Niedobrze sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×