Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina

Lata nie byłam na wakacjach, w...iona kupiłam skarbonke brzydką jak noc i zbieram hajsy

Polecane posty

Gość Paulina

Mam 30 lat, jestem w ciąży, 10 lat nie byłam na fajnych wakacjach (co najwyżej jakiś weekend wkoło komina), bo albo nie mam kasy albo czasu albo jednego i drugiego. Albo mi szkoda, bo jest ważniejszy wydatek. W tym roku nie pojadę bo niedługo rodzę. Jadę za rok. ...ę. Choćbym miała nic sobie przez rok nie kupić to wylece i ja na jakieś pieprzone Malediwy czy Karaiby! Dlaczego inni mogą a ja nie? Dlaczego wy zarabiacie po 6 tys a ja 3 tys? Dlaczego macie bogatych chłopów, rodzice wam dają a mi nikt nic nie daje?! Nie chce mi się żyć 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to po co krowo w ciąże chodziłaś jak nie masz nawet na wakacje? co ty dziecku zaoferujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pure
15 minut temu, Gość Paulina napisał:

Mam 30 lat, jestem w ciąży, 10 lat nie byłam na fajnych wakacjach (co najwyżej jakiś weekend wkoło komina), bo albo nie mam kasy albo czasu albo jednego i drugiego. Albo mi szkoda, bo jest ważniejszy wydatek. W tym roku nie pojadę bo niedługo rodzę. Jadę za rok. ...ę. Choćbym miała nic sobie przez rok nie kupić to wylece i ja na jakieś pieprzone Malediwy czy Karaiby! Dlaczego inni mogą a ja nie? Dlaczego wy zarabiacie po 6 tys a ja 3 tys? Dlaczego macie bogatych chłopów, rodzice wam dają a mi nikt nic nie daje?! Nie chce mi się żyć 😞

Brawo!! Zbieraj w skarbonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

to po co krowo w ciąże chodziłaś jak nie masz nawet na wakacje? co ty dziecku zaoferujesz

...ona ... zaoferuje mu nowa wyprawkę, mieszkanie i kochających rodziców. Na koncie oszczędnościowym już mam dla niego pieniądze. Poprostu odmawiam sobie wszystkiego żeby inni mieli. Ty patologio! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×