Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaktojest

Jak to jest, że moje nawet ładne znajome mają kompleksy, a koleżanka brzydula tryska pewnością siebie, tym bardziej odkąd złapała męża szefa działu w korpo

Polecane posty

Gość jaktojest

Jak to jest, ona jest autentycznie brzydka. Nos jak u wiedźmy, szara mysza z urody, zero cycka, zero tyłka, zwiotczałe ramiona mimo młodego wieku, a nie ma absolutnie żadnych komplesków, a nawet "jest przekonana, że mąż nigdy by jej nie zdradził. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanbrzydkich

zapamiętaj że takie brzydkie wspaniale obrabiają gałkę i facet takiej nie zostawi a ładne tylko leżą i pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc

nie wiem w jakim wieku ona i szef, ale powiedzialas ze mimo mlodego wieku, a kazdy 40 latek chetniej wybierze 20 letniego paszczura niz 35 letnia pieknosc 10/10.Natura i fizjologia rzadza zmyslem estetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość fanbrzydkich napisał:

zapamiętaj że takie brzydkie wspaniale obrabiają gałkę i facet takiej nie zostawi a ładne tylko leżą i pachną

Dlaczego niby brzydkie "lepiej obrabiają" faceta? Skąd taka zależność? Myslę, że nie ma takiej reguły. Wiesz, co mi z tego że by mnie dobrze "obrabiał" jakiś co wygląda jak Quasimodo. Cenię sobie estetykę wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosccccc napisał:

nie wiem w jakim wieku ona i szef, ale powiedzialas ze mimo mlodego wieku, a kazdy 40 latek chetniej wybierze 20 letniego paszczura niz 35 letnia pieknosc 10/10.Natura i fizjologia rzadza zmyslem estetyki

Nie no, oni sa mniej wiecej w tym samym wieku, on rok urodzenia chyba 1987, a ona 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dlaczego niby brzydkie "lepiej obrabiają" faceta? Skąd taka zależność? Myslę, że nie ma takiej reguły. Wiesz, co mi z tego że by mnie dobrze "obrabiał" jakiś co wygląda jak Quasimodo. Cenię sobie estetykę wyglądu.

dokłądnie. nawet by mnie to nie podnieciło. spadaj stuleju na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I wygrywa, jest zadowolona pogodzona ze sobą, fajnie sie przebywa w towarzystwie kogos kto lubi sam siebie. Zazdroszcze takim ludziom bo pieknosci i tak w koncu zbrzydną i sflaczeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Estetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wolałabym się spotkać z tą Twoją brzydszą koleżanką, która jest uśmiechnięta i pewna siebie niż z Twoimi ładnymi koleżankami, które pewnie mają skwaszone miny i wiecznie narzekają. Może ta brzydsza ma coś więcej w głowie, można z nią porozmawiać na każdy temat. 

Ja Miss Polonia nie zostanę, urodę mam całkiem przeciętną na tle kilku moich koleżanek, a mam bardzo wysoką pewność siebie, bo wychodzę z założenia, że narzekanie nic mi nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dał jej szansę, okazała się "dobra" w te klocki i do tego moze ogarnia sporo w domu, ma niskie koszty życia dzięki czemu sporo odłożą, więc co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego niby brzydkie "lepiej obrabiają" faceta? Skąd taka zależność? Myslę, że nie ma takiej reguły. Wiesz, co mi z tego że by mnie dobrze "obrabiał" jakiś co wygląda jak Quasimodo. Cenię sobie estetykę wyglądu.

to Ty sobie cenisz fasadę a on może być praktyczny i nie tylko w sferze seksualnej. Co mu po pięknej, zadbanej skoro ona na ten wygląd ledwie wyrabia a po wejściu w związek uważac będzie, że jej wygląd to sprawa wspólna i on ma jej dokładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

I wygrywa, jest zadowolona pogodzona ze sobą, fajnie sie przebywa w towarzystwie kogos kto lubi sam siebie. Zazdroszcze takim ludziom bo pieknosci i tak w koncu zbrzydną i sflaczeją.

Święta racja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość gość napisał:

dał jej szansę, okazała się "dobra" w te klocki i do tego moze ogarnia sporo w domu, ma niskie koszty życia dzięki czemu sporo odłożą, więc co w tym dziwnego?

Co to znaczy być dobra w łóżku? Moze oswiec ciemne kobiety? A i pudło prostaku bo jak weszłam na jej fejsa to miala kiedyś wkejony mem "w łóżku jestem jak zwierzę. Ale takie: ja chcę leżeć, a ty glaszcz i karm" no to rzeczywiście dobra w "te" klocki debylu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość gość napisał:

dał jej szansę, okazała się "dobra" w te klocki i do tego moze ogarnia sporo w domu, ma niskie koszty życia dzięki czemu sporo odłożą, więc co w tym dziwnego?

To on szuka pracownicy do fabryki? Ale z ciebie duren 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Co to znaczy być dobra w łóżku? Moze oswiec ciemne kobiety? A i pudło prostaku bo jak weszłam na jej fejsa to miala kiedyś wkejony mem "w łóżku jestem jak zwierzę. Ale takie: ja chcę leżeć, a ty glaszcz i karm" no to rzeczywiście dobra w "te" klocki debylu 

Prostaczką to Ty jesteś, a do tego zazdrosna. Obgadujesz koleżankę na forum, ciekawe czy jej to kiedykolwiek w twarz powiedziałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, NaugthyBitch napisał:

Prostaczką to Ty jesteś, a do tego zazdrosna. Obgadujesz koleżankę na forum, ciekawe czy jej to kiedykolwiek w twarz powiedziałaś. 

o co mam być zazdrosna? ten jej mężuś to troki od kaleson i ma gębę jak 10 lat bez wyroku. nie schlebiaj sobie, przegrywie babski. po co mam jej to mówić w twarz? wystarczy ze sie z nia nie kontaktuję i dla mnie ona jest nikim. ty chodzisz do osób kßórych nie lubisz i im to mowisz w twarz? bo w to, ze nigdy nikt cie nie wkurza i nikogo nie obgadaujesz nigdy w to nawet święty ci nie uwierzy, zakłamana purchawko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

o co mam być zazdrosna? ten jej mężuś to troki od kaleson i ma gębę jak 10 lat bez wyroku. nie schlebiaj sobie, przegrywie babski. po co mam jej to mówić w twarz? wystarczy ze sie z nia nie kontaktuję i dla mnie ona jest nikim. ty chodzisz do osób kßórych nie lubisz i im to mowisz w twarz? bo w to, ze nigdy nikt cie nie wkurza i nikogo nie obgadaujesz nigdy w to nawet święty ci nie uwierzy, zakłamana purchawko

Ona jest dla Ciebie nikim i Cię nie interesuje, a jednak temat o niej założyłaś i śledzisz ja na fb. Niezła z Ciebie hipokrytka. Nie, nie obgaduję ludzi, bo to wieśniackie. Jak kogoś nie lubię to się od niego odcinam całkowicie, nie tak jak Ty wieśniaro. Jej mezus to troki od kaleson? A skąd wiesz skoro ona cię nie interesuje? Właśnie wyszło kto tu jest zakłamany.

Ona pewnie ma klasę i ma w nosie takie jednostki jak Ty, a Ciebie piecze dupsko, że Ci się nie kłania. Ale w sumie komu, takiej hipokrytce bez grama klasy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Ona jest dla Ciebie nikim i Cię nie interesuje, a jednak temat o niej założyłaś i śledzisz ja na fb. Niezła z Ciebie hipokrytka. Nie, nie obgaduję ludzi, bo to wieśniackie. Jak kogoś nie lubię to się od niego odcinam całkowicie, nie tak jak Ty wieśniaro. Jej mezus to troki od kaleson? A skąd wiesz skoro ona cię nie interesuje? Właśnie wyszło kto tu jest zakłamany.

Ona pewnie ma klasę i ma w nosie takie jednostki jak Ty, a Ciebie piecze dupsko, że Ci się nie kłania. Ale w sumie komu, takiej hipokrytce bez grama klasy? 

spadaj na drzewo... g..wno wiesz a mielesz ozorskiem bez opamiętania jak wściekły p/si/ur.  Otóż wywaliłam ją z facebook już dawno, bo rzygać mi sie chce jak na nią patrze, ale NIESTETY wczoraj musialam oglądać jej ohydną facjatę bo bralismy udzial w urodzinach wspolnych znajomych. Powtarzam, niestety. i na tym spotkaniu gadala tak wkurzajace rzeczy, znów sie wywyzszajac, że musialam dzis zalozyc ten temat bo ta baba mi na nerwy działa. i jeszcze najpierw sama zapraszała na kawki, szukała ze mna kontaktu, a teraz jest wyniosła jeszcze bardziej, choc nic jej nie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Co to znaczy być dobra w łóżku? Moze oswiec ciemne kobiety? A i pudło prostaku bo jak weszłam na jej fejsa to miala kiedyś wkejony mem "w łóżku jestem jak zwierzę. Ale takie: ja chcę leżeć, a ty glaszcz i karm" no to rzeczywiście dobra w "te" klocki debylu 

aha, no to jak ktoś ocenia człowieka przez FB to faktycznie tylko frustracja wylewająca się uszami pozostaje.

rozumiem, że w idylle prezentowaną na instagramie też wierzysz?

możesz wyzywać furiatko, ale definitywnie za dużo wisisz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Ona jest dla Ciebie nikim i Cię nie interesuje, a jednak temat o niej założyłaś i śledzisz ja na fb. Niezła z Ciebie hipokrytka. Nie, nie obgaduję ludzi, bo to wieśniackie. Jak kogoś nie lubię to się od niego odcinam całkowicie, nie tak jak Ty wieśniaro. Jej mezus to troki od kaleson? A skąd wiesz skoro ona cię nie interesuje? Właśnie wyszło kto tu jest zakłamany.

Ona pewnie ma klasę i ma w nosie takie jednostki jak Ty, a Ciebie piecze dupsko, że Ci się nie kłania. Ale w sumie komu, takiej hipokrytce bez grama klasy? 

Przyznaję, że czytam temat od kilku dobrych postów i troszeczkę nie rozumiem, jaki masz interes w najeżdżaniu na autorkę i bronieniu jej koleżanki. Mam wrażenie, że w opisie tej brzydkiej, ale nieadekwatnie pewnej siebie kobiety jaką jest jej znajoma, odnalazłaś samą siebie. Dla mnie to w ogóle też zawsze był fenomen: piękne dziewczyny myślą, że sa brzydkie, a brzydkie paszczury brylują w towarzystwie, bo chyba czują że inaczej jak na wygadaną gębę żadnego faceta sobie nie zjednają. A jak to mówią faceci, jak szuka się kogoś do jednego celu, to nieważne że brzydka, wazne że łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To on szuka pracownicy do fabryki? Ale z ciebie duren 

z Ciebie dureń skoro nie wiesz, że facet też szuka partnerstwa w związku a to co zaproponowałam to b. dobry przykład na dojrzała parę a nie pustaków oceniających po wyglądzie :) nie wystarczy się tylko wypindrzyć, ale należy też dać coś od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

aha, no to jak ktoś ocenia człowieka przez FB to faktycznie tylko frustracja wylewająca się uszami pozostaje.

rozumiem, że w idylle prezentowaną na instagramie też wierzysz?

możesz wyzywać furiatko, ale definitywnie za dużo wisisz w necie.

Nie jestem autorką, ale odpowiem Ci na Twoje pytanie w środku postu. nie, nie wierzę w świat ukazywany na instagramie ale nie rozumiem po co te osoby kreują swoje życie na idylliczne i dlaczego ich nadrzędnym celem jest próbowanie wzbudzania zazdrości w ludziach którzy nie mają tego co oni, bo np. bogaty tatuś nie załatwił. A ja z założenia nienawidzę chwalipięt, samochwał, ludzi nieskromnych i bufonów/snobów. Dla mnie to są zera razy sto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

o co mam być zazdrosna? ten jej mężuś to troki od kaleson i ma gębę jak 10 lat bez wyroku. nie schlebiaj sobie, przegrywie babski. po co mam jej to mówić w twarz? wystarczy ze sie z nia nie kontaktuję i dla mnie ona jest nikim. ty chodzisz do osób kßórych nie lubisz i im to mowisz w twarz? bo w to, ze nigdy nikt cie nie wkurza i nikogo nie obgadaujesz nigdy w to nawet święty ci nie uwierzy, zakłamana purchawko

to po kiego to przeżywasz? zachowujesz się jak fanka patostrimów i użytkownik wykopu tam wśród ludzi pozbawionych własnego życia nic nie przejdzie bez komentarza.

dorośnij dziewczyno i nie mówię tylko o tych 30% na tegorocznej maturze, które z trudem uzyskałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

z Ciebie dureń skoro nie wiesz, że facet też szuka partnerstwa w związku a to co zaproponowałam to b. dobry przykład na dojrzała parę a nie pustaków oceniających po wyglądzie :) nie wystarczy się tylko wypindrzyć, ale należy też dać coś od siebie :)

owszem, jeśli facet to niedołęga i bez kobiecej wypłaty będą jedli szczaw i mirabelki :D

facet z "jajami" nie oczekuje ze kobieta duzo zarobi. albo ze w ogole zarobi.

miętkie fajje i niedorobieni biedacy szukają kobiet które wspomogą domowy budżet, bo ich samych wypłata starczy tylko na gumowego łabędzie oraz raty za wózek inwalidzki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

to po kiego to przeżywasz? zachowujesz się jak fanka patostrimów i użytkownik wykopu tam wśród ludzi pozbawionych własnego życia nic nie przejdzie bez komentarza.

dorośnij dziewczyno i nie mówię tylko o tych 30% na tegorocznej maturze, które z trudem uzyskałaś.

Maturę zdawałam dokładnie 11 lat temu. uzyskałam 95 procent z polskiego, 92 z angielskiego i 90 z matmy. Wszystko rozszerzony poziom. Tak że wrózka z ciebie żadna... ale widzę ze 30% brzmi znajomo wiec może inspirujesz się swoją wlasną sytuacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peav
1 minutę temu, Gość gość napisał:

owszem, jeśli facet to niedołęga i bez kobiecej wypłaty będą jedli szczaw i mirabelki :D

facet z "jajami" nie oczekuje ze kobieta duzo zarobi. albo ze w ogole zarobi.

miętkie fajje i niedorobieni biedacy szukają kobiet które wspomogą domowy budżet, bo ich samych wypłata starczy tylko na gumowego łabędzie oraz raty za wózek inwalidzki xD

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie jestem autorką, ale odpowiem Ci na Twoje pytanie w środku postu. nie, nie wierzę w świat ukazywany na instagramie ale nie rozumiem po co te osoby kreują swoje życie na idylliczne i dlaczego ich nadrzędnym celem jest próbowanie wzbudzania zazdrości w ludziach którzy nie mają tego co oni, bo np. bogaty tatuś nie załatwił. A ja z założenia nienawidzę chwalipięt, samochwał, ludzi nieskromnych i bufonów/snobów. Dla mnie to są zera razy sto.

a ja nie lubię osób wróżących z fusów, bo nigdzie nie było określone, że jest inwazyjna w ukazywaniu swojego życia. Chyba, że memy profilowe i to, że ma gadane w towarzystwie można niesprawiedliwie wrzucić w kategorie natarczywej autopromocji. A to po prostu dziewczyna bez kompleksów, bo i gdzie niby bycie nieskromnym w polskim rozumieniu (czyli bycie wycofanym, introwertykiem - o takich to pewnie szanujecie) jest cnotą? lepiej się gada i współpracuje na polu zawodowym z kimś wesołym, pogodnym a nie marudą z wiecznie wykrzywionym ryjem, że aż lustro pęka od tego bólu istnienia rysującym się na twarzy.

a tymczasem wiemy tyle, że subiektywnem zdaniem zawistnej autorki dziewczyna jest rzekomo szpetna, a do tego ma svka gadane a powinna w towarzystwie siedzieć cicho niczym mysz pod miotłą jak statystyczna Polka i jeszcze jakiegoś typa na stanowisku złapała nieeee! tego to już za wiele, trzeba ją pocisnąć na kafe?

nie widzisz absurdu?

typowe polskie cebulactwo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

owszem, jeśli facet to niedołęga i bez kobiecej wypłaty będą jedli szczaw i mirabelki :D

facet z "jajami" nie oczekuje ze kobieta duzo zarobi. albo ze w ogole zarobi.

miętkie fajje i niedorobieni biedacy szukają kobiet które wspomogą domowy budżet, bo ich samych wypłata starczy tylko na gumowego łabędzie oraz raty za wózek inwalidzki xD

facet o którym piszesz to może śmiało o sobie mówić frajer, jeleń, bankomat :)

nie wiedziałam, że celujesz w bycie utrzymanką, ale to by tłumaczyło dlaczego nie lubisz osób fajnie odnajdujących się w towarzystwie: nie wierzysz w swoje możliwości zawodowe, masz zaniżoną samoocenę i kompleksy nie pozwalajace na niezależność :)

toksyczne pojmowanie związku, ale może ci się uda wpędzając w sztuczne poczucie winy wyzyskać faceta by być na jego utrzymaniu niczym córeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Maturę zdawałam dokładnie 11 lat temu. uzyskałam 95 procent z polskiego, 92 z angielskiego i 90 z matmy. Wszystko rozszerzony poziom. Tak że wrózka z ciebie żadna... ale widzę ze 30% brzmi znajomo wiec może inspirujesz się swoją wlasną sytuacją?

to i tak widać, że lata nastoletnie powierzyłaś na rycie w książkach zamiast realne życie i kolekcjonowanie doświadczeń, stąd ekscytujesz się życiem fejsbukowych znajomych zamiast wylogować się do rzeczywistości. i autentyczne oburzenie o... mem na profilu FB...

nikt dojrzały powyższych rzeczy nie przeżywa wśród de facto obcych osób :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co to znaczy być dobra w łóżku? Moze oswiec ciemne kobiety? A i pudło prostaku bo jak weszłam na jej fejsa to miala kiedyś wkejony mem "w łóżku jestem jak zwierzę. Ale takie: ja chcę leżeć, a ty glaszcz i karm" no to rzeczywiście dobra w "te" klocki debylu 

Dobra w łóżku to kobieta, którą łatwo daje sie doprowadzić do orgazmu (prawdziwego, nie udawanego). Jeśli będą to orgazmu wielokrotne, to jeszcze lepiej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×