Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asix

Włosy - przedłużanie na ślub i wesele

Polecane posty

Gość Asix

Hej dziewczyny, piszę z pytaniem odnośnie ślubów i wesele. W najbliższym czasie czeka mnie niejedno wesele +  w przyszłym roku sama biorę ślub. Czy myślicie, że przedłużenie włosów na ten czas to dobry pomysł? Co myślicie i Great Lengths - njabardziej stawiam na nich - nie wiem tylko, którą metodę wybiorę Multi czy GL Tapes czy może wy coś polecicie? Jak z pielęgnacją? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaaa

A może zamów włosy typu clip in. Po imprezie możesz je spokojnie zdjąć umyć i założyć ponownie . Posłużą ci długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinq

Great to będzie dobry wybór jeśli stawiasz na jakość - tą oferują bardzo wysoką. Myślę, że jeśli masz kilka imprez pod rząd to możesz wybrać Multi, a jeśli to raz na jakiś czas to pomyśl o GL Tapes 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5kół
Dnia 10.07.2019 o 01:04, Gość ToJaaa napisał:

A może zamów włosy typu clip in. Po imprezie możesz je spokojnie zdjąć umyć i założyć ponownie . Posłużą ci długo.

wiem . od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baronowa

Tak, zdecydowanie warto się skusić, a szczególnie na własny ślub albo wesele, gdzie jesteś świadkową 🙂 Ja miałam jakiś czas temu maraton: włsony ślub, potem wesela rodzinne i przyjaciółek aj 3 miesiące ponad zabaw i dlatego zdecydowałam się na Multisonic, bo to właśnie metoda na kilka miesięcy. Wszędzie błyszałam 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×