Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffffffffffff

jak tam , wnioski o 500 + juz zlożone

Polecane posty

Gość ffffffffffff

boja złozyłam o 7 rano kiedy dzieci jeszcze smacznie spały ... teraz dostanę na czworo dzieci a nie jak nyło do tej pory na troje ... nie pracuję i ciesze się , że mogę " odchowac " dzieciaczki . Zawsze chciałam miec czworo dzieci ale niestety finanse nie pozwalały teraz mamy czworo 🙂  ciesze sie , że wprowadzili ten program . Nie pracuje bo dzieci jeszcze małe  tzn 9 , 6, 3 i 1 . Dopóki  najmłodszy nie pójdzie do szkoły ja nie bede pracowac ... tak tak robie to świadomie wiem , że dużo strace ,ale nie chce ciągle chodzic na L4 - dzieci niepotrzebnie choruja dostaja leki uczesczajac do żłobka , przedszkola po drugie pracodwca niezadowolony skoro ciągle byłabym na L4. A tak szczekaja ze  matki w domach nie pracuja szkoda ze nie widza minusów tego owego siedzenia w domu ... tak chciałam sie pchwalic i wyżalic ... pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Ja dziś składam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja właśnie złożyłam 🙂 dwojke dzieci mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja nie złożyłam. Mam czwórkę dzieci( świadoma decyzja). Planując rodzinę liczyłam się z kosztami finansowymi i po prostu stać mnie na utrzymanie i zapezpieczenie przyszłości mojej rodziny. Mogłabym pobierać 500 plus,ale wiem,że ten program nie pozostanie bez wpływu na przyszłość a ja nie chcę przykładać do tego ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjvjjkb
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja nie złożyłam. Mam czwórkę dzieci( świadoma decyzja). Planując rodzinę liczyłam się z kosztami finansowymi i po prostu stać mnie na utrzymanie i zapezpieczenie przyszłości mojej rodziny. Mogłabym pobierać 500 plus,ale wiem,że ten program nie pozostanie bez wpływu na przyszłość a ja nie chcę przykładać do tego ręki.

taaaa i nigdy nie uwierzę ze wniosku nie złozysz i kasy nie wezmiesz .. o ze wniosku nie złozyla s nie oznacza ze go nie złozysz za chwile ha ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Złożyłam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość hjvjjkb napisał:

taaaa i nigdy nie uwierzę ze wniosku nie złozysz i kasy nie wezmiesz .. o ze wniosku nie złozyla s nie oznacza ze go nie złozysz za chwile ha ha 

Możesz nie wierzyć. Każdy postępuje w zgodzie z własnym sumieniem. Nie sądzisz,że gdybym chciała złożyć wniosek to zrobiłabym to wcześniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja jeszcze nie mogę, czekam aż moje pierwsze dziecko się urodzi!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam 6 dzieci, jeszcze alimenty od 3 ojców dzieci i pomoc społeczna, zyje się nam całkiem nieźłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przez to cholerne 500+ nie jadę w tym roku nad morze bo nie mam zamiaru na ulicy przepychać się,wszędzie stać w kolejce,słuchać darcia mord tych waszych bękartów o braku miejsc na plaży nie wspomnę...chodniki całe zakorkowane bo te pieprzone matki polki wózki pchają z tymi swoimi bachorami,normalnie koszmar...wolę siedzieć w domu i mieć spokój...kiedyś to było fajnie nad morzem,sami starsi ludzie,nigdzie nie było dużych kolejek i przede wszystkim spokój...po to jadę na wakacje żeby odpocząć a nie wszędzie patrzeć na mordy waszych dzieciarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

przez to cholerne 500+ nie jadę w tym roku nad morze bo nie mam zamiaru na ulicy przepychać się,wszędzie stać w kolejce,słuchać darcia mord tych waszych bękartów o braku miejsc na plaży nie wspomnę...chodniki całe zakorkowane bo te pieprzone matki polki wózki pchają z tymi swoimi bachorami,normalnie koszmar...wolę siedzieć w domu i mieć spokój...kiedyś to było fajnie nad morzem,sami starsi ludzie,nigdzie nie było dużych kolejek i przede wszystkim spokój...po to jadę na wakacje żeby odpocząć a nie wszędzie patrzeć na mordy waszych dzieciarów

No tak bo przed 500+ nie było dzieci nad morzem. Weź przestań pisać głupoty i poszukaj miejscowości mniej popularnej to chyba nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

przez to cholerne 500+ nie jadę w tym roku nad morze bo nie mam zamiaru na ulicy przepychać się,wszędzie stać w kolejce,słuchać darcia mord tych waszych bękartów o braku miejsc na plaży nie wspomnę...chodniki całe zakorkowane bo te pieprzone matki polki wózki pchają z tymi swoimi bachorami,normalnie koszmar...wolę siedzieć w domu i mieć spokój...kiedyś to było fajnie nad morzem,sami starsi ludzie,nigdzie nie było dużych kolejek i przede wszystkim spokój...po to jadę na wakacje żeby odpocząć a nie wszędzie patrzeć na mordy waszych dzieciarów

I dobrze, jednego Janusza lub Grażyny mniej.Zrob lepiej przysługę społeczeństwu i nie wychodź z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nhggg

Do roboty leniwa ścierwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iplaa

Skoro tak fajnie się tak żyje to może też zrezygnuje z roboty i napierdze z mężem 4 dzieci hmmm. Wychodzi na to że w tym kraju tylko dziećmi ... i kasa leci z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jilll
3 minuty temu, Gość Nhggg napisał:

Do roboty leniwa ścierwo!!

Dokładnie!! 4 dzieci to nie wymówka. Kobiety z 6 malych dzieci zapieprzaly. Teraz krolewny leżą nogi mężą rozkładaja i wylatują co roku 500+. Aż chce sie rzygać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodAAAA
29 minut temu, Gość gość napisał:

przez to cholerne 500+ nie jadę w tym roku nad morze bo nie mam zamiaru na ulicy przepychać się,wszędzie stać w kolejce,słuchać darcia mord tych waszych bękartów o braku miejsc na plaży nie wspomnę...chodniki całe zakorkowane bo te pieprzone matki polki wózki pchają z tymi swoimi bachorami,normalnie koszmar...wolę siedzieć w domu i mieć spokój...kiedyś to było fajnie nad morzem,sami starsi ludzie,nigdzie nie było dużych kolejek i przede wszystkim spokój...po to jadę na wakacje żeby odpocząć a nie wszędzie patrzeć na mordy waszych dzieciarów

To leć np do Hiszpanii czy Portugalii, kto ci broni, tam 500+owców nie będzie bo za biedni :)  polecam Algarve, cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewnie,że przed 500+ dzieciary też były nad morzem,ale nie tyle co teraz...teraz to od zatrzęsienia ich jest...i zawsze jeździeliśmy do jednej miejscowośći gdzie było fajnie,ustronnie a teraz tam armagedon normalnie...gdzie nie spojrzysz tam bachor z tą okropną mordą...kuźwa chce loda z polewą to dostanie tylko loda bo polewa na żołądek szkodzi..tak,tak bo trzeba 2 zł.więcej dać a ważne ,że janusz i grażyna nad morzem są...chyba naprawdę gdzieś wylecimy bo tu to banda 500+ i masa tych wstrętnych,głośnych dzieciarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
46 minut temu, Gość Gość napisał:

I dobrze, jednego Janusza lub Grażyny mniej.Zrob lepiej przysługę społeczeństwu i nie wychodź z domu

przez to 500 rzeczywiście nie ma jak na wczasy jechać bo kupa patoli psuje klimat - pięćst nie jest złe ale jak widze kto je pobiera kre w mnie zalewa - nie wszystkie rodziny rzecz jasna. 

Za skutki polityki kaczyńskiego i tak zapłacimy w końcu wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusiorkaa

Przez was i tak juz drozeje wszystko nawet wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffffffff

Ha ha czytać nie umiecie. Dzieci chciałam i mam. A nie pracuje bo nie chce być uciazeniem dla pracodawcy z powodu ciągłych opiek nad dziećmi. To strata dla mnie tyle lat bez składowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dej

Dej mnie 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
8 minut temu, Gość Ffffffff napisał:

Ha ha czytać nie umiecie. Dzieci chciałam i mam. A nie pracuje bo nie chce być uciazeniem dla pracodawcy z powodu ciągłych opiek nad dziećmi. To strata dla mnie tyle lat bez składowych. 

Dziewczyno nikt ci nie wypomina tego że chciałaś i masz dzieci,ale nie jest to wymówka by cały czas siedzieć w domu. Niektórzy nianie wynajmują za te 500 - pomyśl co będzie jak będziesz w wieku emerytalnym - zero lat składkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffffffff
4 minuty temu, Gość ertt napisał:

Dziewczyno nikt ci nie wypomina tego że chciałaś i masz dzieci,ale nie jest to wymówka by cały czas siedzieć w domu. Niektórzy nianie wynajmują za te 500 - pomyśl co będzie jak będziesz w wieku emerytalnym - zero lat składkowego.

Pisze o tym że jestem tego świadoma. Ameryki nie odkryłas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
31 minut temu, Gość Ffffffff napisał:

Pisze o tym że jestem tego świadoma. Ameryki nie odkryłas. 

Jesteś świadoma i co poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleixa

Do roboty rozpłodowa krowo. tyle bękartów wys.rała i siedzi z dupaa na bezrobociu na koszt państwa. No naprawde wielkie osiągniecie i jeszcze jaka dumna z tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doinformowana

W santanderze już zablokowali serwery i nie można złożyć wniosku 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale wszyscy lykacie to prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bskxnjsj

No ale czekajcie, to chyba dobrze ze rodziny zabieraja dzieci na wakacje za kasę z 500plus? Są dzieci które nigdy nie widziały morza ani gór, a teraz mają okazję. Nie macie wyłączności na morze, a jak wam ludzie przeszkadzaja to jedzcie w droższe miejsce... 

Mnie wkurza hipokryzja. Np moja teściowa plula na 500plus, ale jak się okazało że się teraz zalapie bo ma jednego nieletnjego syna to pierwsza poleciała złożyć wniosek. Dalej pluje na PiS ale kaskę już od nich weźmie. I takich ludzi jest od groma. 

Podziwiam za to ludzi którzy są konsekwentni w swoich działaniach. Nie popierają to nie biorą etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięcestkax4

ale fajnie mamusie mogą wreszcie wypoczywać z dziećmi w domach i mają trochę kieszokowego dla siebie, a PIS i tak wygra jeszcze przez wiele lat możecie bić piane do posrania ale nic nie zrobicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
11 godzin temu, Gość gość napisał:

przez to cholerne 500+ nie jadę w tym roku nad morze bo nie mam zamiaru na ulicy przepychać się,wszędzie stać w kolejce,słuchać darcia mord tych waszych bękartów o braku miejsc na plaży nie wspomnę...chodniki całe zakorkowane bo te pieprzone matki polki wózki pchają z tymi swoimi bachorami,normalnie koszmar...wolę siedzieć w domu i mieć spokój...kiedyś to było fajnie nad morzem,sami starsi ludzie,nigdzie nie było dużych kolejek i przede wszystkim spokój...po to jadę na wakacje żeby odpocząć a nie wszędzie patrzeć na mordy waszych dzieciarów

A ja mieszkam nad morzem i chodzę z dziećmi na plażę niezależnie od pory roku a turyści wkurzają mnie najbardziej. Roszczeniowi, wszędzie się pchają, stoją na środku chodnika czy na zjazdach dla wózków a spróbuj im zwrócić uwagę! Od razu się drą ale nic dziwnego skoro piją piwo przez cały wyjazd. A plaża 4x4 m jest ich bo przecież zajęli parawanem. Pieprzenie turyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×