Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margarita

zakup mieszkania , na co zwrócić uwage?

Polecane posty

Gość Margarita

Witam wszystkich

Przychodzę z prośbą do osób, które mają już za sobą kupno mieszkania. Dopiero się przymierzam... Przeraża mnie wszystko począwszy od tego kto zostanie moim sąsiadem a(mam pecha przy wynajmą chyba do imprezowiczów) po... Które piętro wybrać? Wszystkie za i przeciw z Waszej perspektywy. Będę ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarita

Przy wynajmie *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja będe kupować mieszkanie w tym roku. Mieszkanie środkowe, na niskim piętrze, ale nie na parterze (ryzyko włamu), trochę nie chce mi się pisać, bo dużo tego. Daleko od windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 godzin temu, Gość Margarita napisał:

Witam wszystkich

Przychodzę z prośbą do osób, które mają już za sobą kupno mieszkania. Dopiero się przymierzam... Przeraża mnie wszystko począwszy od tego kto zostanie moim sąsiadem a(mam pecha przy wynajmą chyba do imprezowiczów) po... Które piętro wybrać? Wszystkie za i przeciw z Waszej perspektywy. Będę ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam. 

Jeżeli chodzi o piętro to my stawiamy albo na ostatnie (nikt Ci nie "biega" po suficie) lub na parterze ze względu na ogródek - oczywiście jeżeli taka możliwość jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarita
Dnia 2.07.2019 o 17:11, Gość gość napisał:

Jeżeli chodzi o piętro to my stawiamy albo na ostatnie (nikt Ci nie "biega" po suficie) lub na parterze ze względu na ogródek - oczywiście jeżeli taka możliwość jest.

Ostatnie piętronawet gdy jest 6,7? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarita

Up!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Mirzec

Pisałam też o tym w innym wątku. Szukajcie firmy, która Wam też wykończenie pod klucz zrobi.

https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×