Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co sądzicie o publicznym karmieniu piersią

Polecane posty

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jestem przeciw. Jak dla mnie to ekshibicjonizm, obnażanie się i powinien być karany mandatem albo sprawą w sądzie. Żyjemy w XXI w. i takie babsko może wydoić się przed wyjściem i w miejscach publicznych karmić butelką. Za chwile święte krowy rozpłodowe będą obsrane pampersy zmieniać na stołach, ławkach, autobusach itp., bo przecież dobro ich bękarta jest najważniejsze.

Zgadzam się. Sama byłam świadkiem jak taka madka wywaliła cyce (oba na raz) w restauracji przy stoliku żeby nakarmić bombelka. Byliśmy w knajpie na śniadaniu i obrzydzilo nam wszystkim posiłek. Dziecko było bardzo duże i na pewno już jadło inne rzeczy, mało tego, wystarczyło jeden cycek schować a drugi przykryć jakoś choćby poelicha. Trochę godności kobity!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem przeciw. Jak dla mnie to ekshibicjonizm, obnażanie się i powinien być karany mandatem albo sprawą w sądzie. Żyjemy w XXI w. i takie babsko może wydoić się przed wyjściem i w miejscach publicznych karmić butelką. Za chwile święte krowy rozpłodowe będą obsrane pampersy zmieniać na stołach, ławkach, autobusach itp., bo przecież dobro ich bękarta jest najważniejsze.

Dokładnie. Dobro dziecka najważniejsze. Nikt ci patrzeć nie karze. A butelka i ściągnięty pokarm, to nie jest rozwiązanie. Tylko taki ... jak ty może takie coś proponować. Dziecko spróbuje butelki, poczuje że pokarm lekko się je, (pokarm z piersi trudniej ssać) i już będzie po karmieniu piersią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Dobro dziecka najważniejsze. Nikt ci patrzeć nie karze. A butelka i ściągnięty pokarm, to nie jest rozwiązanie. Tylko taki ... jak ty może takie coś proponować. Dziecko spróbuje butelki, poczuje że pokarm lekko się je, (pokarm z piersi trudniej ssać) i już będzie po karmieniu piersią. 

Ja p... Le madki wy nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie. Dobro Twojego dziecka jest najważniejsze ALE TYLKO DLA CIEBIE, nie dla całego społeczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem przeciw. Jak dla mnie to ekshibicjonizm, obnażanie się i powinien być karany mandatem albo sprawą w sądzie. Żyjemy w XXI w. i takie babsko może wydoić się przed wyjściem i w miejscach publicznych karmić butelką. Za chwile święte krowy rozpłodowe będą obsrane pampersy zmieniać na stołach, ławkach, autobusach itp., bo przecież dobro ich bękarta jest najważniejsze.

Jestem przeciwna. Ostatnio prawie każdy wątek musi być rozwalany przez jakiegoś trolla 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem przeciwna. Ostatnio prawie każdy wątek musi być rozwalany przez jakiegoś trolla 😕 

Jak ktoś się sprzeciwi madkom, to znaczy, że od razu jest trollem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąbalska

Po to są piersi, aby nimi karmić dzieci. Jeśli nie wywalasz ich ba wierzch tylko dyskretnie wyciagasz tyle ile trzeba to jak dla mnie możesz to robić nawet w autobusie. Na ławce w parku tym bardziej.

 

Co mnie szokuje, to laski wklejające zdjęcia  siebie karmiących na insta, na fb. Po co? Co z tego że nic nie widać bo cycek przykryty dzieckiem? Ja nie wrzucam zdjęć z łóżka z przyrodzeniem męża okrytym ręczniczkiem ani swoich selfie z kibla z łonem schowanym za kolorowym magazynem. Po co się dzielić tak intymnym momentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc

jedna babka raz karmila 5 latka w srodku komunikacji za granica i zebrala oklaski i pochwaly.Ale tutaj kazdy freak dostaje oklaski, czy jest to matka karmiaca cycem kilkuletnie dziecko, 50 latka w zwiazku z 20 latkiem czy calujaca sie para gejow, nie mowiac o facecie z makijazem i w damskich ciuchach.Nie mowie zeby byc nietolerancyjnym i sie znecac nad odmiencami, ale taki podziw i aplauzy sa chyba przegieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc

jedna babka raz karmila 5 latka w srodku komunikacji za granica i zebrala oklaski i pochwaly.Ale tutaj kazdy freak dostaje oklaski, czy jest to matka karmiaca cycem kilkuletnie dziecko, 50 latka w zwiazku z 20 latkiem czy calujaca sie para gejow, nie mowiac o facecie z makijazem i w damskich ciuchach.Nie mowie zeby byc nietolerancyjnym i sie znecac nad odmiencami, ale taki podziw i aplauzy sa chyba przegieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem przeciw. Jak dla mnie to ekshibicjonizm, obnażanie się i powinien być karany mandatem albo sprawą w sądzie. Żyjemy w XXI w. i takie babsko może wydoić się przed wyjściem i w miejscach publicznych karmić butelką. Za chwile święte krowy rozpłodowe będą obsrane pampersy zmieniać na stołach, ławkach, autobusach itp., bo przecież dobro ich bękarta jest najważniejsze.

Jestem za tym, żeby dureń żłopiący piwo, który ma wielki brzuch powinien być karany mandatem albo sprawą w Sądzie. Toż to widok przerażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofack
13 godzin temu, Gość goscccc napisał:

jedna babka raz karmila 5 latka w srodku komunikacji za granica i zebrala oklaski i pochwaly.Ale tutaj kazdy freak dostaje oklaski, czy jest to matka karmiaca cycem kilkuletnie dziecko, 50 latka w zwiazku z 20 latkiem czy calujaca sie para gejow, nie mowiac o facecie z makijazem i w damskich ciuchach.Nie mowie zeby byc nietolerancyjnym i sie znecac nad odmiencami, ale taki podziw i aplauzy sa chyba przegieciem

a co się dziwisz że zebrała oklaski pewnie od arabów bo zobaczyli cyca publicznie.Pewnie Holandia albo Belgia tam każda patola przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem za tym, żeby dureń żłopiący piwo, który ma wielki brzuch powinien być karany mandatem albo sprawą w Sądzie. Toż to widok przerażający.

No i dostaje. Za picie alkoholu w miejscu publicznym dostaje się mandat, a jak się go nie przyjmie, to sprawa trafia do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No i dostaje. Za picie alkoholu w miejscu publicznym dostaje się mandat, a jak się go nie przyjmie, to sprawa trafia do sądu.

Mylisz się. Jak pije w tzw "ogródku", to mandatu nie dostanie. A takich ogródków pod restauracjami na starówkach jest multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Mylisz się. Jak pije w tzw "ogródku", to mandatu nie dostanie. A takich ogródków pod restauracjami na starówkach jest multum.

Nie mylę się. Jak ktoś pije alkohol w miejscach do tego przeznaczonych (np. w barze, klubie, restauracji, ogródku), to ok. Mowa jest o piciu w miejscach publicznych, w których pić nie można np. park, ulica, autobus- a to jest karane mandatami. Gdyby matki karmiły cyckami w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach, to też nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Mylisz się. Jak pije w tzw "ogródku", to mandatu nie dostanie. A takich ogródków pod restauracjami na starówkach jest multum.

Nie mylę się. Jak ktoś pije alkohol w miejscach do tego przeznaczonych (np. w barze, klubie, restauracji, ogródku), to ok. Mowa jest o piciu w miejscach publicznych, w których pić nie można np. park, ulica, autobus- a to jest karane mandatami. Gdyby matki karmiły cyckami w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach, to też nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×