Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Ile na placu z dziecmi

Polecane posty

Gość gosc

Ile czasu spedzacie z dziecmi na zewnatrz? Teraz w lato, w takie upaly. Ja mam dzieci 3 lata i 5 lat i przez prawie caly dzien sa na ogrodku bo mieszkamy w domku. Wiekszosc w cieniu albo w basenie. Czy to jednak nie za dlugo? Gdzies tak od 10 do 20. Obiady i kolacje tez na placu. A wy ile spedzacie i co najczesciej robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ile czasu spedzacie z dziecmi na zewnatrz? Teraz w lato, w takie upaly. Ja mam dzieci 3 lata i 5 lat i przez prawie caly dzien sa na ogrodku bo mieszkamy w domku. Wiekszosc w cieniu albo w basenie. Czy to jednak nie za dlugo? Gdzies tak od 10 do 20. Obiady i kolacje tez na placu. A wy ile spedzacie i co najczesciej robicie?

Jesli sa w cieniu, pija duzo itd to do woli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ile czasu spedzacie z dziecmi na zewnatrz? Teraz w lato, w takie upaly. Ja mam dzieci 3 lata i 5 lat i przez prawie caly dzien sa na ogrodku bo mieszkamy w domku. Wiekszosc w cieniu albo w basenie. Czy to jednak nie za dlugo? Gdzies tak od 10 do 20. Obiady i kolacje tez na placu. A wy ile spedzacie i co najczesciej robicie?

Najlepiej zamknij je w chałupie bo jeszcze się pochrują od świeżego powietrza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie spędzam, sami spędzają. Wychodzą kiedy chce, tylko mają mieć nakrycie głowy, picie i krem ochronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wracamy w sumie tylko na spanie i obiad po spaniu, czyli gdzieś między 13 a 16 jesteśmy w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×