Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deus Vult

Dziewczyna która nie zachowała cnoty dla męża jest nic nie warto

Polecane posty

Gość Mikaa

Wezcie sie juz w koncu pozencie wszyscy to zapanuje tu spokoj bo tego pitolenia juz ciezko czytac, kiedy w koncu sie ohajtacie ja sie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

Hipokryci opowiadają że chcą dziewicę, a  jak znajdzie się bogata, albo taka co ich wybroni przed sądem, to się z nią ożenią nawet gdyby miała już 20 ...ów za sobą i aborcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

20 k u t a s o w

Dla normalnej kobiety to jest nie do pomyślenia, tak samo jak włóczenie sie po dyskotekach, ale taki hipokryta będzie chwalił swoją pindzię co go łaskawie zechciała, mimo że jest po licznych bolcach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kobieta nie ma obowiązku uprawiać seks w małżeństwie

Dlatego mężczyzna nie powinien się żenić bo małżeństwo nakłada nań mnóstwo obowiązków a na kobietę żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Arystoteles napisał:

facet, ktory mial duzo kobiet jest wlasnie wbrew pozorom atrakcyjny dla nowej kobiety, bo taka kobieta wie, ze to gosc, ktory ma branie.., ktory jest doswiadczony , wiec MUSI byc dobry...,  kobieta o wiele bardziej poleci na TEGO SAMEGO GOSCIA ktory bedzie np żonaty niz ten sam ale bedzie wolny, zalozmy od 2 lat.. bo momentalnie w jej glowie sie rodzi cos takiego ze "skoro jest sam to jest cos nie tak z nim i zadna go nie chce, a jak zadna go nie chce to ja nie bede gorsza i tez go nie chce"

czyli reasumujac, typek z doswiadczeniem to gosc mega dla nowe kobiety

w druga strone dziala to WRECZ ODWROTNIE, laska z duzym przebiegiem jest po prostu w oczach faceta g0wnem... i nic tego nie zmieni

 

Użyty wielokrotnie facet to atrakcyjny? Żal takie coś czytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca logika
13 minut temu, kociak napisał:

Użyty wielokrotnie facet to atrakcyjny? Żal takie coś czytać 

No dla wielu kobiet znacznie atrakcyjniejszy jest facet z doświadczeniem niż bez... Tak samo jak np. facet będący w związku jest pożądany przez inne kobiety, a singiel już nie, bo "skoro jest sam, to znaczy, że żadna go nie chciała, więc ja go też nie chcę, bo na pewno coś z nim jest nie tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doświadczony. Kolejna brednia którą się wciska innym. Nie każdy chce takiego kogoś. Ludzie którzy mają mniejsze doświadczenie powinni szukać osób podobnych do siebie chyba na wszystko jest czas? Skoro mężczyźni chcą dziewice tak bardzo niech sami będą prawiczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
29 minut temu, kociak napisał:

Doświadczony. Kolejna brednia którą się wciska innym. Nie każdy chce takiego kogoś. Ludzie którzy mają mniejsze doświadczenie powinni szukać osób podobnych do siebie chyba na wszystko jest czas? Skoro mężczyźni chcą dziewice tak bardzo niech sami będą prawiczkami

Jestem. Ale dziewic nigdzie nie widzę. Zresztą nie oczekuję dziewicy, jak pisałem wyżej, dziewczyna, która miała kilku partnerów seksualnych jest w porządku. Tylko co z tego, skoro żadna nie jest mną zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×