Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaja

Bratowa urodziła brzydkie dziecko

Polecane posty

Gość Kaja

Nawet bardzo brzydkie. Teraz to już na bank jestem pewna, że bratowa przeszła jakieś operacje plastyczne, no niby jest bardziej do niej podobne, nie do brata, ale brzydkie jak noc. Moja mama mówi to samo, że tak brzydkiego dziecka w rodzinie jeszcze nie było. Matka bratowej zachwyca się "jakie piękne" a mi aż szkoda, że tak siebie oszukuje. Czy naprawdę musimy mówić każdemu, że jego dziecko jest śliczne, nawet jeśli nie jest? Bo nie jest k. rwa nawet standardowo zwykle, ejst poprostu paskudne. Dlaczego nie mogę być szczera tylko muszę udawac, że mi się podoba albo milczeć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba 30 +

Sama masz w głowie jak w szambie 😂🤪😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i co z tego? Byleby nie tak głupie jak ciocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymek

Co zrobić, takie geny w twojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Wszystkie dzieci sa piekne, zwlaszcza gdy patrzy sie na nie sercem. 

Zreszta z brzydkich dzieci wyrastaja czesto nader atrakcyjni dorosli i odwrotnie. 

Z glupoty i wrednego charakteru, jak widac na przykladzie autorki, nie wyrasta sie natomiast  nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No niestety duzo sie rodzi paksudnych dzieci, a rodzice uwazaja ze ladne 😂 najgorsze sa te z duzymi glowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Kaja napisał:

Nawet bardzo brzydkie. Teraz to już na bank jestem pewna, że bratowa przeszła jakieś operacje plastyczne, no niby jest bardziej do niej podobne, nie do brata, ale brzydkie jak noc. Moja mama mówi to samo, że tak brzydkiego dziecka w rodzinie jeszcze nie było. Matka bratowej zachwyca się "jakie piękne" a mi aż szkoda, że tak siebie oszukuje. Czy naprawdę musimy mówić każdemu, że jego dziecko jest śliczne, nawet jeśli nie jest? Bo nie jest k. rwa nawet standardowo zwykle, ejst poprostu paskudne. Dlaczego nie mogę być szczera tylko muszę udawac, że mi się podoba albo milczeć? 

nie musisz mówić, a patrząc po poziomie twojej wypowiedzi to nawet lepiej jak zamilkniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

nie musisz mówić, a patrząc po poziomie twojej wypowiedzi to nawet lepiej jak zamilkniesz

Lepiej jednak jesli ty zamilkniesz. Pewnie sama masz brzydkie dziecko. Ja nie dziwie sie ze autorka ma takie podejscie. Niesmaczne jest to jak rodzice uwazaja swoje paskudy za ladne, nawet nie wiadomo jak to skomentowac. Ma sie ochote powiedziec rodzicom zeby otworzyli oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Lepiej jednak jesli ty zamilkniesz. Pewnie sama masz brzydkie dziecko. Ja nie dziwie sie ze autorka ma takie podejscie. Niesmaczne jest to jak rodzice uwazaja swoje paskudy za ladne, nawet nie wiadomo jak to skomentowac. Ma sie ochote powiedziec rodzicom zeby otworzyli oczy.

Już nie odpisuj sama sobie. Autorko. A poza tym prowo jak chùj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Już nie odpisuj sama sobie. Autorko. A poza tym prowo jak chùj. 

Nie jestem autorka idio***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Kaja napisał:

Nawet bardzo brzydkie. Teraz to już na bank jestem pewna, że bratowa przeszła jakieś operacje plastyczne, no niby jest bardziej do niej podobne, nie do brata, ale brzydkie jak noc. Moja mama mówi to samo, że tak brzydkiego dziecka w rodzinie jeszcze nie było. Matka bratowej zachwyca się "jakie piękne" a mi aż szkoda, że tak siebie oszukuje. Czy naprawdę musimy mówić każdemu, że jego dziecko jest śliczne, nawet jeśli nie jest? Bo nie jest k. rwa nawet standardowo zwykle, ejst poprostu paskudne. Dlaczego nie mogę być szczera tylko muszę udawac, że mi się podoba albo milczeć? 

Dlatego, że cywilizowani ludzie mają coś takiego jak empatia. Co niby ma co dać głośne gadanie o tym skoro nic to nie wnosi pożytecznego a tylko przykrość komuś sprawi. Myśl kobieto choć i tak wiadomo, że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedz bratowej, uwolnisz kobietę od ...ki. Na legalu sie obrazi j będzie miała spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A kto w dzisiejszych czasach jest piękny! Jeden na sto albo i rzadziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Autorko to że ty tak powiedziałaś to uwierze ale że twoja matka ? Kochająca babcia ? Bujdy! Idź sie lecz zakompleksiony leniu do roboty sie rusz nierobie francowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×