Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimmim

Teściowa

Polecane posty

Gość Mimmim

Cześć dziewczyny powiedzcie mi jakbyście się poczuły słysząc od waszych teściowych że nigdy nie będziecie mieć córki ( macie już 2 synów) .Ja takie coś usłyszałam i zrobiło mi się cholernie przykro ale pierwszą moją reakcją było totalne zamurowanie. Przemilczałam te słowa mąż zapytał "dlaczego?" Odpowiedź była " po prostu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeep

No jak nie planujesz kolejnego dziecka to w sumie co cię tak zatkało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ja bym sie rozesmiala. Nie opisywalabym tego na forum bo to bzdura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedziałabym, że ona już na pewno nie będzie mieć,  a że mną to jeszcze nie wiadomo. Niekoniecznie z jej synem 😉

Sama mam 3 synów i też się nasluchalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimmim
36 minut temu, Gość Eeeeep napisał:

No jak nie planujesz kolejnego dziecka to w sumie co cię tak zatkało ?

Sęk w tym że planujemy z mężem kolejne nie powiem że marzy nam się córka ale jak będzie kolejny synek to super 🙂 zabolało mnie tylko ta jej pewność że nie będziemy mieć. Jak tak można mówić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimmim
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiedziałabym, że ona już na pewno nie będzie mieć,  a że mną to jeszcze nie wiadomo. Niekoniecznie z jej synem 😉

Sama mam 3 synów i też się nasluchalam. 

Haha to prawda 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimmim
29 minut temu, Gość Ags napisał:

Ja bym sie rozesmiala. Nie opisywalabym tego na forum bo to bzdura. 

Według Ciebie to bzdura a ja próbuje zrozumieć dlaczego tak odp. Może wyolbrzymiam sprawę ale ile można słuchać o drugiej synowej która ma taaakie cudowne dzieci i dała babci wnusie ,a ja nigdy nie będę mieć córki. Serio bolą takie słowa i zastanawiam się w czym leży problem. Czy coś powiedzieliśmy z mężem nie wiem  naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też to usłyszałam i sie ucieszyłam 😄 moja teściowa miała syna, jego ojciec 3 braci, więc po linii męskiej wg teściowej tez powinniśmy mieć samych synów. Tak też mamy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Mimmim napisał:

Sęk w tym że planujemy z mężem kolejne nie powiem że marzy nam się córka ale jak będzie kolejny synek to super 🙂 zabolało mnie tylko ta jej pewność że nie będziemy mieć. Jak tak można mówić? 

Ty jesteś dorosła? Nad wszystkim tak się rozwodzisz? Mi tesciowa powiedziała ,że nigdy niczego nie osiągniemy. Zapytałam co ona osiągnęła i stwierdziłam,że jej pokaże 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przewrażliwiona jakąś jesteś autorko. Mnie by jednym uchem wpadło a drugim wypadlo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Mimmim napisał:

Według Ciebie to bzdura a ja próbuje zrozumieć dlaczego tak odp. Może wyolbrzymiam sprawę ale ile można słuchać o drugiej synowej która ma taaakie cudowne dzieci i dała babci wnusie ,a ja nigdy nie będę mieć córki. Serio bolą takie słowa i zastanawiam się w czym leży problem. Czy coś powiedzieliśmy z mężem nie wiem  naprawdę. 

Jesteś dorosła? To może zapytaj wprost. My nie siedzimy w głowie Twojej teściowej i nie wiemy dlaczego tak myśli. Nauczcie się ludzie rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Powiedziałabym, że ona już na pewno nie będzie mieć,  a że mną to jeszcze nie wiadomo. Niekoniecznie z jej synem 😉

Sama mam 3 synów i też się nasluchalam. 

Dobre.

Moja miała wątpliwości czy dziecko jest jej syna bo ona podobieństwa nie widzi. To ja na to że ja też nie widzę.  Chociaż młody skóra zdjęta z taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×