Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania Leitner

Jan Vasek Czechy Praga opinie /lifting twarzy SMAS

Polecane posty

Gość Ania Leitner

Hej, planuje wykonac operacje plastyczna facelift& necklift  SMAS, czy ktos z was to robil I moze podzielic sie opinia? 

Czy ktoras z was robila to u doktora Vaska w Pradze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Witajcie , jestem po zabiegu juz ponad tydzien ,zaczne od kliniki FORMÈ ,jest naprawde rewelacyjna , nowiutka,  5* , wszystko dostalam w cenie , nie ukrywaja kosztow ,mowiac ze operacja kosztuje 1000,anestezjolog 1000, doba w klinice 1000 w pokoju , tak jakbys mogla dodac,  ,, to ja poprosze taniej , bez anestezjologa,  szklanke wodki I drewniany kolek do zagryzienia , I dziekuje,postoje w korytarzu ...Klinika Forme zaoferowala mi obsluge all inclusive, z wyzywieniem I to bardzo wysokiej klasy ( pieczona kaczka,salatki, desery na ktore skusilam sie mimo diety haha)

Dr Vasek  niesamowicie mily I rzeczowy, jestem zachwycona poziomem uslug I ogolna atmosfera , a mam porownanie gdyz kilka lat temu robilam operacje w innym miejscu I bylo...no coz , tragedia , zreszta mozna poczytac na forum obiektywne oceny

Wrocmy do zabiegu samego liftingu SMAS,  jestem jeszcze opuchnieta ,najbardziej szyja I okolice zuchwy , nie boli nic , raczej swedzi proces gojenia, nosze maske jak ninja 24 h ,jeszcze tylko tydzien , I umowilam sie z moim GP na kolejna Srode za tydzien na sciaganie szwow , jesli macie jakies pytania to smialo odpowiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Jak teraz wyglądasz? Czy masz przeczulicę? Czy efekt jest naturalny?

Jak byla cena?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×