Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Po co w marketach sa kasy dla ciezarnych skoro nikt tego nie respektuje?

Polecane posty

Gość gość 77
8 minut temu, Gość Dogg napisał:

Chore.

A dobra wola pacjenta to wiadomo jaka wola...woli wejsc pierwszy.

To co chcą/czego nie chcą inni pacjenci to swoją drogą. Problemem jest, że firma wycierająca sobie buzię udogodnieniami dla ciężarnych nie egzekwuje tego od swoich pracowników. O tym jest temat, o egzekwowaniu czegoś co dana firma nam obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

 No niestety w kolejce dla uprzywilejowanych nie dam rady chwili postac 🙂

Ty nie dasz rady postać, inni nie dadzą rady cię przepuścić po dobroci. Każdy ma jakiś defekt umysłowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Przecież to kasa jak każda inna więc nie trzeba tam "podbiegać". Osoby wymienione mogą korzystać z niej poza kolejnością - tyle.

Nie wiem czy bylas kiedys w carrefourze ale tam jest jedna glowna kolejka do ilus tam kas i kasa uprzywilejowana do ktorej podchodzi sie bezposrednio. No i jednak ludzie podbiegaja do niej zeby ominac ta gigantycznie dluga kolejke, kosztem osob dla ktorych jest ona zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiem czy bylas kiedys w carrefourze ale tam jest jedna glowna kolejka do ilus tam kas i kasa uprzywilejowana do ktorej podchodzi sie bezposrednio. No i jednak ludzie podbiegaja do niej zeby ominac ta gigantycznie dluga kolejke, kosztem osob dla ktorych jest ona zrobiona.

Aha. Czyli to jest kasa, do której trzeba podbiegać. I jak te biene, schorowane ciężarne, które nie mają siły nawet stać radzą sobie z tym podbieganiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Aha. Czyli to jest kasa, do której trzeba podbiegać. I jak te biene, schorowane ciężarne, które nie mają siły nawet stać radzą sobie z tym podbieganiem?

Srak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Srak

Czyli jak te biedne schorowane staruszki, które nagle doznają cudownego uzdrowienia i nabierają wersy w szaleńczym wyścigu do wolnych miejsc w trawaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czyli jak te biedne schorowane staruszki, które nagle doznają cudownego uzdrowienia i nabierają wersy w szaleńczym wyścigu do wolnych miejsc w trawaju?

Tak dalej rob z siebie ...k* i bierz kazdy wyraz doslownie. Serio taka glupia jestes czy udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiem czy bylas kiedys w carrefourze ale tam jest jedna glowna kolejka do ilus tam kas i kasa uprzywilejowana do ktorej podchodzi sie bezposrednio. No i jednak ludzie podbiegaja do niej zeby ominac ta gigantycznie dluga kolejke, kosztem osob dla ktorych jest ona zrobiona.

To nie jest kosztem osób dla których jest ta kasa. Ile razy można tłumaczyć. To nie jest kasa TYLKO dla ciężarnych ale z pierwszenstwem dla ciężarnych. Jak gorzej się czułam i nie mogłam stać to pochodziłam na początek kolejki i zostawalam obsluzona od razu. Do tych kas normalnie mogą podchodzić inne osoby niż w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

To nie jest kosztem osób dla których jest ta kasa. Ile razy można tłumaczyć. To nie jest kasa TYLKO dla ciężarnych ale z pierwszenstwem dla ciężarnych. Jak gorzej się czułam i nie mogłam stać to pochodziłam na początek kolejki i zostawalam obsluzona od razu. Do tych kas normalnie mogą podchodzić inne osoby niż w ciąży. 

Tak ale jezeli nie puszczaja kobiet w ciazy albo sie wyklocaja to juz jest kosztem ciezarnych. Czego ty nie mozesz zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak dalej rob z siebie ...k* i bierz kazdy wyraz doslownie. Serio taka glupia jestes czy udajesz?

To po co piszesz o podbieganiu do kasy? żeby dodać trochę dramatyzmu? Kasa ma stać pusta a wszyscy mają się tłoczyć w innych kolejkach jeśli nie ma akurat nikogo uprzywilejowanego chętnego do zrobienia zakupów? Kasjer ma siedzieć i się nudzić wypatrując ciężarne podczas gdy jego koledzy zapieprzają obsługując innych klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiem czy bylas kiedys w carrefourze ale tam jest jedna glowna kolejka do ilus tam kas i kasa uprzywilejowana do ktorej podchodzi sie bezposrednio. No i jednak ludzie podbiegaja do niej zeby ominac ta gigantycznie dluga kolejke, kosztem osob dla ktorych jest ona zrobiona. 

Szczerze? Tam jest taki syf, że nie odwiedzam tego sklepu. Ale znalazłam (chyba) zdjęcie opisu takiej kasy i tam jest informacja "Poza kolejnością obsługiwani są... . Chyba, że to Tesco, bo też niebieskie. Pogrzebałam więcej i w innym sklepie jest tabliczka z napisem : "Osoby uprzywilejowane prosimy o podejście do kasjera", Auchan ma za to oddzielną kasę dla niepełnosprawnych, ciężarnych i dużych wózków. Sporo jest też samych rysunków więc nie zgadniesz czy to kasa tylko dla uprzywilejowanych czy pierwszeństwa. Więc jak widać jest różnie, tym bardziej powinno się wymagać respektowania swoich prawa, a nie oczekiwać, że wszędzie będą nas zapraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Autorki

Dlaczego tak jest pytasz autorko? Gdzieś jest a gdzieś nie jest. Mnie tam każdy puszcza z uśmiechem, ale ja jestem miła dziewczyna a nie jakieś babsko dziwadlo. Tak jak już ktoś napisał jak ci coś nie pasuje to wzywasz kierownika, powolujesz się na regulamin sklepu, możesz nawet wyslac pismo do centrali. Czego oczekujesz od ludzi z forum? My mamy ci się tłumaczyć dlaczego w sklepach do których chodzisz kasjerki się nie widzą a staruszki wyzywają? Normalna to ty nie jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To po co piszesz o podbieganiu do kasy? żeby dodać trochę dramatyzmu? Kasa ma stać pusta a wszyscy mają się tłoczyć w innych kolejkach jeśli nie ma akurat nikogo uprzywilejowanego chętnego do zrobienia zakupów? Kasjer ma siedzieć i się nudzić wypatrując ciężarne podczas gdy jego koledzy zapieprzają obsługując innych klientów?

Tak. Jezeli nie umie wypatrywac ciezarnych obslugujac pozostalych to powinien siedziec i na nie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Szczerze? Tam jest taki syf, że nie odwiedzam tego sklepu. Ale znalazłam (chyba) zdjęcie opisu takiej kasy i tam jest informacja "Poza kolejnością obsługiwani są... . Chyba, że to Tesco, bo też niebieskie. Pogrzebałam więcej i w innym sklepie jest tabliczka z napisem : "Osoby uprzywilejowane prosimy o podejście do kasjera", Auchan ma za to oddzielną kasę dla niepełnosprawnych, ciężarnych i dużych wózków. Sporo jest też samych rysunków więc nie zgadniesz czy to kasa tylko dla uprzywilejowanych czy pierwszeństwa. Więc jak widać jest różnie, tym bardziej powinno się wymagać respektowania swoich prawa, a nie oczekiwać, że wszędzie będą nas zapraszać.

*Pomyłka Auchan to również kasa pierwszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Szczerze? Tam jest taki syf, że nie odwiedzam tego sklepu. Ale znalazłam (chyba) zdjęcie opisu takiej kasy i tam jest informacja "Poza kolejnością obsługiwani są... . Chyba, że to Tesco, bo też niebieskie. Pogrzebałam więcej i w innym sklepie jest tabliczka z napisem : "Osoby uprzywilejowane prosimy o podejście do kasjera", Auchan ma za to oddzielną kasę dla niepełnosprawnych, ciężarnych i dużych wózków. Sporo jest też samych rysunków więc nie zgadniesz czy to kasa tylko dla uprzywilejowanych czy pierwszeństwa. Więc jak widać jest różnie, tym bardziej powinno się wymagać respektowania swoich prawa, a nie oczekiwać, że wszędzie będą nas zapraszać.

*Pomyłka Auchan to również kasa pierwszeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Szczerze? Tam jest taki syf, że nie odwiedzam tego sklepu. Ale znalazłam (chyba) zdjęcie opisu takiej kasy i tam jest informacja "Poza kolejnością obsługiwani są... . Chyba, że to Tesco, bo też niebieskie. Pogrzebałam więcej i w innym sklepie jest tabliczka z napisem : "Osoby uprzywilejowane prosimy o podejście do kasjera", Auchan ma za to oddzielną kasę dla niepełnosprawnych, ciężarnych i dużych wózków. Sporo jest też samych rysunków więc nie zgadniesz czy to kasa tylko dla uprzywilejowanych czy pierwszeństwa. Więc jak widać jest różnie, tym bardziej powinno się wymagać respektowania swoich prawa, a nie oczekiwać, że wszędzie będą nas zapraszać.

Alez oczywiscie. Wymagam respektowania moich praw. Wtedy ludzie wydzieraja sie na mnie a kasjerka nie reaguje. Wtedy musze wzywac kierownika, wnosic skarge, wyklocac sie, dzownic do centrali i tak co tydzien 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Do Autorki napisał:

Dlaczego tak jest pytasz autorko? Gdzieś jest a gdzieś nie jest. Mnie tam każdy puszcza z uśmiechem, ale ja jestem miła dziewczyna a nie jakieś babsko dziwadlo. Tak jak już ktoś napisał jak ci coś nie pasuje to wzywasz kierownika, powolujesz się na regulamin sklepu, możesz nawet wyslac pismo do centrali. Czego oczekujesz od ludzi z forum? My mamy ci się tłumaczyć dlaczego w sklepach do których chodzisz kasjerki się nie widzą a staruszki wyzywają? Normalna to ty nie jesteś. 

Nie. Macie mi wytlumaczyc czemu jestescie tacy durni. Co drugi tu nir rozumie co to kasa z pierszenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Alez oczywiscie. Wymagam respektowania moich praw. Wtedy ludzie wydzieraja sie na mnie a kasjerka nie reaguje. Wtedy musze wzywac kierownika, wnosic skarge, wyklocac sie, dzownic do centrali i tak co tydzien 🙂 

Co tydzień wzywasz kierownika i wydzwaniasz do centrali? Daruj sobie te bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Autorki

A się pytam czego chce autorka do diabła od ludzi na tym forum, zamiast zgłosić sprawę nieprzestrzegania regulaminu w temacie kas z pierwszenstwem w sklepie, w którym nie jest on nieprzestrzegany.  Może mi autorko wytłumaczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak ale jezeli nie puszczaja kobiet w ciazy albo sie wyklocaja to juz jest kosztem ciezarnych. Czego ty nie mozesz zrozumiec?

Ale ja nie czekałam aż sami mnie puszczą jeżeli nikt na to nie wpadł tylko szłam od razu do przodu. I guzik mnie obchodziło czy ktoś się wykłócał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Autorki

*nie jest przestrzegany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Autorki

Autorka nie potrafi widocznie odezwać się tam gdzie trzeba i do kogo trzeba, będzie się tutaj kłócić, oklaski za inteligencję, brawooo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ale ja nie czekałam aż sami mnie puszczą jeżeli nikt na to nie wpadł tylko szłam od razu do przodu. I guzik mnie obchodziło czy ktoś się wykłócał. 

Nie przetlumaczysz. Widocznie wyklocac umie się tylko w internecie a na żywo stoi jak ta mameja i czeka. Podejście od razu do kasjerki ją przerasta. Bo jeszcze jakiś Pan zrobi groźną minę i co to będzie. Ojojoj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak. Ludzie mają ciężarne w poważaniu. A dlaczego mieliby nie mieć? Ciężarne też mają ludzi w poważaniu. Była tu ,niedawno dyskusja o L4 na ciążę - bo trzeba być ...ką, żeby pracować skoro można nie, więc lepiej oszukiwać. Roszczeniowe krowy.

Wlasnie ze wzgledu na takich jak ty przez te jeszcze najblizsze 4 miesiace bede wpychac sie w kolejki gdzie sie da, nawet po galke lodow, wchodzic pierwsza do laboratorium mimo ze spieszysz sie do pracy, wyganiac z miejsc dla ciezarnych w komunikacji, a potem na twoich oczach spacerowac w galerii na l4. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Luna napisał:

Wlasnie ze wzgledu na takich jak ty przez te jeszcze najblizsze 4 miesiace bede wpychac sie w kolejki gdzie sie da, nawet po galke lodow, wchodzic pierwsza do laboratorium mimo ze spieszysz sie do pracy, wyganiac z miejsc dla ciezarnych w komunikacji, a potem na twoich oczach spacerowac w galerii na l4. Buziaczki. 

Ty się lepiej tak nie rzucaj, bo jeszcze będziesz prosić ludzi o pomoc w przenoszeniu wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Co tydzień wzywasz kierownika i wydzwaniasz do centrali? Daruj sobie te bajki.

No tak. Wlasnie wy byscie tego chcieli. Co trzeci post jest o tym ze zawsze moge zlozyc skarge i dzwonic do centrali, czyli musialabym to robic co tydzien po weekendowych zakupach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Alez oczywiscie. Wymagam respektowania moich praw. Wtedy ludzie wydzieraja sie na mnie a kasjerka nie reaguje. Wtedy musze wzywac kierownika, wnosic skarge, wyklocac sie, dzownic do centrali i tak co tydzien 🙂

No to masz zdrowie jak koń :-D Przynajmniej się nie nudzisz na tym L4 na ciążę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie przetlumaczysz. Widocznie wyklocac umie się tylko w internecie a na żywo stoi jak ta mameja i czeka. Podejście od razu do kasjerki ją przerasta. Bo jeszcze jakiś Pan zrobi groźną minę i co to będzie. Ojojoj 😄

Skad wiesz ze tego nie robie? Robie, tylko mam dosyc robienia tego co tydzien, bo juz co druga osoba jest negatywnie nastawiona do ciezarnych. Stad moj post tutaj, bo co chwila musze wyklocac sie z burakami z kolejek. I zaznacze to jeszcze raz bo zaraz beda kolejne niedomowienia. W kasie dla uprzywilejowanych nie w kazdej kolejce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Luna napisał:

Wlasnie ze wzgledu na takich jak ty przez te jeszcze najblizsze 4 miesiace bede wpychac sie w kolejki gdzie sie da, nawet po galke lodow, wchodzic pierwsza do laboratorium mimo ze spieszysz sie do pracy, wyganiac z miejsc dla ciezarnych w komunikacji, a potem na twoich oczach spacerowac w galerii na l4. Buziaczki.

I wlaśnie przez takie jak ty, ludzie nie będą ustępować (z własnej woli) ciężarnym. Nie będą też pomagać matkom z dziećmi tylko krzywo na nie patrzeć i utrudniać życie. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Luna napisał:

Wlasnie ze wzgledu na takich jak ty przez te jeszcze najblizsze 4 miesiace bede wpychac sie w kolejki gdzie sie da, nawet po galke lodow, wchodzic pierwsza do laboratorium mimo ze spieszysz sie do pracy, wyganiac z miejsc dla ciezarnych w komunikacji, a potem na twoich oczach spacerowac w galerii na l4. Buziaczki.

I wlaśnie przez takie jak ty, ludzie nie będą ustępować (z własnej woli) ciężarnym. Nie będą też pomagać matkom z dziećmi tylko krzywo na nie patrzeć i utrudniać życie. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×