Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Po co w marketach sa kasy dla ciezarnych skoro nikt tego nie respektuje?

Polecane posty

Gość Gosc
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

I zaklaszcze jeszcze do tego, a pasażerowie razem z nim. 

Zycze ci zebys nigdy nie mogla miec dzieci a jak masz to zeby nimi tak ludzie pomiatali 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Po co w marketach sa kasy dla ciezarnych skoro nikt tego nie respektuje?"

Aby te beczkowozy myślały, że ktokolwiek się jednak nimi przejmuje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zycze ci zebys nigdy nie mogla miec dzieci a jak masz to zeby nimi tak ludzie pomiatali 😄

Tak jak ty "plebsem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak jak ty "plebsem"?

Tak. Dokladnie tak. Tego plebsu ostatnio coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zycze ci zebys nigdy nie mogla miec dzieci a jak masz to zeby nimi tak ludzie pomiatali 😄

Tak jak ty "plebsem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zycze ci zebys nigdy nie mogla miec dzieci a jak masz to zeby nimi tak ludzie pomiatali 😄

Mam dzieci i nikt nimi nie pomiata, bo w przeciwieństwie do Ciebie są nauczone kultury i odpowiedniego zachowania. Ale Cię dupka zapiekła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Na szczescie takie jak ty i tak przegrywaja bo ludzie stoja za ciezarna/niepelnosprawnym. Juz spotkalam sie z taka sytuacja. Facet tak samo gadal a koniec koncow i tak ustapil miejsca bo nie wytrzymal publicznego linczu 🙂

Na mnie ludzkie gadanie nie działa więc mogliby sobie gadać, a ja ze słuchawkami w uszach uśmiechałabym się pod nosem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

Mam dzieci i nikt nimi nie pomiata, bo w przeciwieństwie do Ciebie są nauczone kultury i odpowiedniego zachowania. Ale Cię dupka zapiekła 🙂

Aaa to skoro masz bachory juz wiadomo ze nic z nich nie bedzie. 

Dupka to mnie moze zapiec tylko od lezenia na niej caly dzien na l4 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Aaa to skoro masz bachory juz wiadomo ze nic z nich nie bedzie. 

Dupka to mnie moze zapiec tylko od lezenia na niej caly dzien na l4 🙂

Co? hemoroidy? Niemiła ciążowa przypadłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Aaa to skoro masz bachory juz wiadomo ze nic z nich nie bedzie. 

Dupka to mnie moze zapiec tylko od lezenia na niej caly dzien na l4 

O moje dzieci to Ty się, słońce, nie martw. Mają więcej kultury i obycia od Ciebie. I bynajmniej nie nazywają innych plebsem. 

No powiem Ci, że za to, że zaciążyłaś i siedzisz na l4 należy się order. Musisz być mało ambitna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Co? hemoroidy? Niemiła ciążowa przypadłość...

Jeszcze nie mam ale to dopiero 6 miesiac. Ale ty chyba szybko dostalas skoro ci sie z tym ciaza kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, NaugthyBitch napisał:

O moje dzieci to Ty się, słońce, nie martw. Mają więcej kultury i obycia od Ciebie. I bynajmniej nie nazywają innych plebsem. 

No powiem Ci, że za to, że zaciążyłaś i siedzisz na l4 należy się order. Musisz być mało ambitna. 

Jak maja nazywac innych plebsem skoro same nim sa. Ty wez pomysl 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

O moje dzieci to Ty się, słońce, nie martw. Mają więcej kultury i obycia od Ciebie. I bynajmniej nie nazywają innych plebsem. 

No powiem Ci, że za to, że zaciążyłaś i siedzisz na l4 należy się order. Musisz być mało ambitna. 

Mam wlasna firme, wszystko gra wiec moge sobie odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jak maja nazywac innych plebsem skoro same nim sa. Ty wez pomysl 😂

Za to Twoje dziecko będzie ze szlacheckiego rodu herbu Roszczeniowa Karyna. Wszyscy będą mu bić pokłony i czerwony dywan rozkładać, bo oto idzie szlachcic. Tobie będą sypać pod nogi kwiaty w nagrodę za urodzenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie wystarczy powiedzieć przepraszam ale to kasa z pierwszeństwem i chciałabym z niej skorzystać ? Nikt by słowa nie pisnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze nie mam ale to dopiero 6 miesiac. Ale ty chyba szybko dostalas skoro ci sie z tym ciaza kojarzy?

Jeszcze :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A nie wystarczy powiedzieć przepraszam ale to kasa z pierwszeństwem i chciałabym z niej skorzystać ? Nikt by słowa nie pisnął

Karyna na to nie wpadnie. Za trudne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzie, co wy tu wygadujecie. Jestem teraz w drugiej ciąży i prawie zawsze ludzie mnie przepuszczają, są mili. Czasami, jak jest długa kolejka to rzeczywiście ktoś was może nie zauważyć, a kilka osób udawać że nie widzi, ale przecież jeśli czujecie się źle to macie przecież głos i możecie grzecznie poprosić sprzedawcę o pierwszeństwo. Nie wiem czego wy oczekujecie. Chyba z was jakieś nieśmiałe mimozy, które myślą, że jak tylko zbliżycie się z brzuchem do kolejki to od razu wszyscy się odwrócą i obwieszczą "Uwaga uwaga! Ciężarna idzie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A nie wystarczy powiedzieć przepraszam ale to kasa z pierwszeństwem i chciałabym z niej skorzystać ? Nikt by słowa nie pisnął

Nikt by slowa nie pisnal . To powiedz mi kochana dlaczego jak ostatnio w kasie z pierszenstwem uprzejmie poprosilam goscia przede mna zeby mnie puscil to powiedzial ze nie pusci bo nie czuje sie zle a ja szukam wrazen? Moze zamiast wysuwac wnioski sprobowalabys najpierw tak z 5 razy skorzystac z kolejki z pierszenstwem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ludzie, co wy tu wygadujecie. Jestem teraz w drugiej ciąży i prawie zawsze ludzie mnie przepuszczają, są mili. Czasami, jak jest długa kolejka to rzeczywiście ktoś was może nie zauważyć, a kilka osób udawać że nie widzi, ale przecież jeśli czujecie się źle to macie przecież głos i możecie grzecznie poprosić sprzedawcę o pierwszeństwo. Nie wiem czego wy oczekujecie. Chyba z was jakieś nieśmiałe mimozy, które myślą, że jak tylko zbliżycie się z brzuchem do kolejki to od razu wszyscy się odwrócą i obwieszczą "Uwaga uwaga! Ciężarna idzie!"

Moze ty masz doswiadczenia z milymi ludzmi ale ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korale

Chyba zyjecie w innych krajach ze mowicie cos o przyjaznych i milych ludziach, kazdy dobrze wie jacy sa ludzie w naszym panstwie. 

Mnie czesciej przepuszczaja ludzie sami z siebie w zwyklych kolejkach niz za moja prosba w kasach z pierszenstwem. Mam wrazenie ze tam specjalnie ustawiaja sie ludzie szukajacy klotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Za to Twoje dziecko będzie ze szlacheckiego rodu herbu Roszczeniowa Karyna. Wszyscy będą mu bić pokłony i czerwony dywan rozkładać, bo oto idzie szlachcic. Tobie będą sypać pod nogi kwiaty w nagrodę za urodzenie 🙂

Tak. W koncu sie nauczylas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Ludzie, co wy tu wygadujecie. Jestem teraz w drugiej ciąży i prawie zawsze ludzie mnie przepuszczają, są mili. Czasami, jak jest długa kolejka to rzeczywiście ktoś was może nie zauważyć, a kilka osób udawać że nie widzi, ale przecież jeśli czujecie się źle to macie przecież głos i możecie grzecznie poprosić sprzedawcę o pierwszeństwo. Nie wiem czego wy oczekujecie. Chyba z was jakieś nieśmiałe mimozy, które myślą, że jak tylko zbliżycie się z brzuchem do kolejki to od razu wszyscy się odwrócą i obwieszczą "Uwaga uwaga! Ciężarna idzie!"

Wystarczy poogladac eksperymenty spoleczne i wszystko czarno na bialym.

Wiecie jak ja wspominam swoja ciaze? Tak, ze przez 9 miesiecy bylam niewidzialna, gdy tylko opuscilam wlasne mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nikt by slowa nie pisnal . To powiedz mi kochana dlaczego jak ostatnio w kasie z pierszenstwem uprzejmie poprosilam goscia przede mna zeby mnie puscil to powiedzial ze nie pusci bo nie czuje sie zle a ja szukam wrazen? Moze zamiast wysuwac wnioski sprobowalabys najpierw tak z 5 razy skorzystac z kolejki z pierszenstwem 🙂

Może ci się wydawało, że robisz to uprzejmie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moze ty masz doswiadczenia z milymi ludzmi ale ja nie

Jak ktoś sam jest niemiły to inni mu odpłacają tym samym :-D Jak to było? "życzę ci żeby potrącił cię autobus"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Może ci się wydawało, że robisz to uprzejmie 😄

No niestety 😄 na codzien jestem bardzo mila osoba, przepuszczam starszych, zwracam sie do ludzi z kultura, z moim dziecinnym glosem nawet nie dalabym rady zwrocic sie oschle do kogos, za to w odpowiedzi na moja dobroc zostalam zjechana. Milo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klim
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No niestety 😄 na codzien jestem bardzo mila osoba, przepuszczam starszych, zwracam sie do ludzi z kultura, z moim dziecinnym glosem nawet nie dalabym rady zwrocic sie oschle do kogos, za to w odpowiedzi na moja dobroc zostalam zjechana. Milo 🙂

A to Ty nie wiesz ze zawsze sie trafi taki co sie wyżyje za swoje beznadziejne życie? A już najlepiej na kimś milym i wstydliwym, zeby myslal ze ma wladze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Luna napisał:

Wlasnie ze wzgledu na takich jak ty przez te jeszcze najblizsze 4 miesiace bede wpychac sie w kolejki gdzie sie da, nawet po galke lodow, wchodzic pierwsza do laboratorium mimo ze spieszysz sie do pracy, wyganiac z miejsc dla ciezarnych w komunikacji, a potem na twoich oczach spacerowac w galerii na l4. Buziaczki.

Żal mi Cię że w ciąży musisz się telepać komunikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nikt by slowa nie pisnal . To powiedz mi kochana dlaczego jak ostatnio w kasie z pierszenstwem uprzejmie poprosilam goscia przede mna zeby mnie puscil to powiedzial ze nie pusci bo nie czuje sie zle a ja szukam wrazen? Moze zamiast wysuwac wnioski sprobowalabys najpierw tak z 5 razy skorzystac z kolejki z pierszenstwem 🙂

Jeden przykład nie stanowi zasady. Większość ludzi sama z siebie puszcza a buractwo jest wszędzie i w każdej postaci - ciążowej i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego wy ciężarne robicie  z siebie jakieś ułomne ?  Serio stanie sie coś ciężarnej  jak postoi 5 minut w kolejce? 3 lata pracowałam  w markecie  i nie raz widziałam  jak ciężarne  2 godziny  chodzą po sklepie  a jak przyszła  jedna z drugą  do kasy to wielkie darcie ryja "bo ona jest w ciąży " Mało  tego niektóre sa z mężem , matka i tez dra ryja "bo ona jest w ciąży " . Nie wiem facet nie potrafi sam zapłacić za zakupy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×