Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Po co w marketach sa kasy dla ciezarnych skoro nikt tego nie respektuje?

Polecane posty

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Obcej babie dokumenty pokazywać? Łozysko ci mózg uwiera?

 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I może ją jeszcze wylegitymujesz, zeby sprawdzić czy to na peno jej 😄😄😄 Co jeszcze wymyslisz?

Nic. Zepchne ja z siedzenia i na nim usiade 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

 

Nic. Zepchne ja z siedzenia i na nim usiade 😄

No to by było ciekawe. chyba sama przestanę ustepować miejsca ciężarnym. Bedzie zabawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No to by było ciekawe. chyba sama przestanę ustepować miejsca ciężarnym. Bedzie zabawa :-D

A jak jakaś podejdzie i bedzie chciała skorzystać z miejsca to poproszę ją o karte ciąży. jak nie pokaże to bedzie musiała mnie zepchnąć z siedzenia, żeby usiaść. W markecie też będę prosić o kartę ciąży i wymuszać na ksjerach, żeby to robili. A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No to by było ciekawe. chyba sama przestanę ustepować miejsca ciężarnym. Bedzie zabawa :-D

A jak jakaś podejdzie i bedzie chciała skorzystać z miejsca to poproszę ją o karte ciąży. jak nie pokaże to bedzie musiała mnie zepchnąć z siedzenia, żeby usiaść. W markecie też będę prosić o kartę ciąży i wymuszać na ksjerach, żeby to robili. A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Nic. Zepchne ja z siedzenia i na nim usiade 😄

A tak na serio to nic nie wymysle, po co mam wymyslac jakis cudowny plan jak zepchnac zwykla su** z siedzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To może wyciągaj kartę ciąży niczym odznakę policyjną i machaj ją plebsowi przed oczami? Jak zobaczą coś takiego to na pewno cię przepuszczą. Bez szemrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To może wyciągaj kartę ciąży niczym odznakę policyjną i machaj ją plebsowi przed oczami? Jak zobaczą coś takiego to na pewno cię przepuszczą. Bez szemrania.

A masz racje. Poprosze na nasteonej wizycie ginekologa zeby mi zrobil odznake ciezarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A masz racje. Poprosze na nasteonej wizycie ginekologa zeby mi zrobil odznake ciezarnej.

Najlepej z kartofla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Najlepej z kartofla.

Dobra cicho tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dobra cicho tam

Co cicho? Dobra zabawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dobra cicho tam

Co cicho? Dobra zabawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja powiem zeby pokazala karte ciazy i dziekuje

To powiem Ci, że czuję się źle, boli mnie głowa/noga/... i co wtedy zrobisz? Będziesz oczekiwać, że pokaże Ci kartotekę od lekarza? To bym się uśmiała. A Ty byś mogła sobie jedynie podyszeć nad moją głową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

To powiem Ci, że czuję się źle, boli mnie głowa/noga/... i co wtedy zrobisz? Będziesz oczekiwać, że pokaże Ci kartotekę od lekarza? To bym się uśmiała. A Ty byś mogła sobie jedynie podyszeć nad moją głową. 

To idz sie zle czuc na miejsce dla zle sie czujacych. Nie ma takiego? Ale mi przykro.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, NaugthyBitch napisał:

To powiem Ci, że czuję się źle, boli mnie głowa/noga/... i co wtedy zrobisz? Będziesz oczekiwać, że pokaże Ci kartotekę od lekarza? To bym się uśmiała. A Ty byś mogła sobie jedynie podyszeć nad moją głową. 

Kopne cie w ta  glowe/noge i uciekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Nic. Zepchne ja z siedzenia i na nim usiade 😄

Zepchniesz powiedasz? To ja wtedy zadzwonię po odpowiednie służby i zgłoszę napaść wraz z naruszeniem nietykalności cielesnej. Wytoczę Ci sprawę z powództwa cywilnego i będziesz musiała po sądach biegać. A mnie nie będzie interesowało, że Ty w ciąży czy urodziłaś. Sądu również to interesować nie będzie jak i mojego adwokata, który Cię rozjedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To idz sie zle czuc na miejsce dla zle sie czujacych. Nie ma takiego? Ale mi przykro.

.

A Ty stój sobie i dysz ciężko z frustracji. Co mnie cudza ciąża interesuje. Twoja ciąża, Twoja sprawa. Ja myślę o sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

Zepchniesz powiedasz? To ja wtedy zadzwonię po odpowiednie służby i zgłoszę napaść wraz z naruszeniem nietykalności cielesnej. Wytoczę Ci sprawę z powództwa cywilnego i będziesz musiała po sądach biegać. A mnie nie będzie interesowało, że Ty w ciąży czy urodziłaś. Sądu również to interesować nie będzie jak i mojego adwokata, który Cię rozjedzie. 

pieurdol pieurdol ja poslucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To idz sie zle czuc na miejsce dla zle sie czujacych. Nie ma takiego? Ale mi przykro.

.

Oczywiście, że jest. To samo co dla ciężarnych :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, NaugthyBitch napisał:

A Ty stój sobie i dysz ciężko z frustracji. Co mnie cudza ciąża interesuje. Twoja ciąża, Twoja sprawa. Ja myślę o sobie. 

Ja tez dlatego zglosze kierowcy ze nie chcesz mnie puscic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Oczywiście, że jest. To samo co dla ciężarnych 😘

Oby twoja mama nie byla chora i na prawde nie potrzebowala miejsca 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez dlatego zglosze kierowcy ze nie chcesz mnie puscic 

I co zrobi kierowca? Powiem Ci co. Dokładnie nic nie zrobi, bo nie będzie wstrzymywał ruchu i narażał się na złość pasażerów. A Ty nadal będziesz stała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez dlatego zglosze kierowcy ze nie chcesz mnie puscic 

Kierowca zatrzyma pojazd i zarząda dokumentów. I bedzie pojedynek, na kartę ciąży i historię choroby. ciekawe kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, NaugthyBitch napisał:

To powiem Ci, że czuję się źle, boli mnie głowa/noga/... i co wtedy zrobisz? Będziesz oczekiwać, że pokaże Ci kartotekę od lekarza? To bym się uśmiała. A Ty byś mogła sobie jedynie podyszeć nad moją głową. 

Na szczescie takie jak ty i tak przegrywaja bo ludzie stoja za ciezarna/niepelnosprawnym. Juz spotkalam sie z taka sytuacja. Facet tak samo gadal a koniec koncow i tak ustapil miejsca bo nie wytrzymal publicznego linczu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Goosc napisał:

Oby twoja mama nie byla chora i na prawde nie potrzebowala miejsca 😘

Twoja też :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak się składa, że w moim mieście nie ma piktogramu z kobietą z brzuchem. Jest piktogram z krzyżykiem oraz piktogram z kobietą z dzieckiem na kolanach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kierowca zatrzyma pojazd i zarząda dokumentów. I bedzie pojedynek, na kartę ciąży i historię choroby. ciekawe kto wygra.

I zaklaszcze jeszcze do tego, a pasażerowie razem z nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Na szczescie takie jak ty i tak przegrywaja bo ludzie stoja za ciezarna/niepelnosprawnym. Juz spotkalam sie z taka sytuacja. Facet tak samo gadal a koniec koncow i tak ustapil miejsca bo nie wytrzymal publicznego linczu 🙂

A potem narzygał ciężarnej na głowę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

I co zrobi kierowca? Powiem Ci co. Dokładnie nic nie zrobi, bo nie będzie wstrzymywał ruchu i narażał się na złość pasażerów. A Ty nadal będziesz stała. 

No i bede stala najpierw zyczac ci zeby cie autobus potracil jak wysiadziesz, wtedy bedziesz siedziala na wozku i nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

I zaklaszcze jeszcze do tego, a pasażerowie razem z nim. 

:-D :-D :-D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No i bede stala najpierw zyczac ci zeby cie autobus potracil jak wysiadziesz, wtedy bedziesz siedziala na wozku i nie bedzie problemu

Grubo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×