Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawwel

Ex się odezwała o co chodzi

Polecane posty

Gość pawwel

Oboje jesteśmy dorośli, w tym samym wieku. Nie widzieliśmy się kilka lat, a parę dni temu ex nawiązała kontakt. Wiem że kogoś ma, a ona wie że ja nie. Wygląda to tak jakby ze mną flirtowała. O swoim chłopaku pisze w sposób lekceważący, wypytuje mnie co planuje na wakacje(pisząc że sama nie wie co będzie robić), wspomina czasy jak byliśmy razem. Pyta czy bywam czasem tam gdzie ona. Mimo tego nie proponowała spotkania, zresztą ja też. Dość sporo piszemy, niby zwyczajnie niby flirtem. Ktoś wie o co jej może chodzić? Chce spróbować jeszcze raz czy to jakieś gierki żeby mi dopiec?  Już sam nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Chce 

ale co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa

Z jakiegoś powodu nagle przypomniała sobie o Tobie i kluczowe znaczenie ma tutaj, co jest tym powodem. Niepokojące jest to, że filtruje z Tobą mając chłopaka, bo skąd masz pewność, czy Tobie nie byłaby w stanie zrobić kiedyś tego samego? Mam mieszane uczucia, trudno określić, dlaczego do Ciebie pisze. Gdyby była sama, sytuacja byłaby jaśniejsza. A czy Ty bierzesz pod uwagę możliwość, by do niej wrócić? Bo jeśli nie, to nie warto się w ogóle zastanawiać, o co jej chodzi 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie nie ukalda jej sie z facetem i juz szuka nowej gałęzi na która może przeskoczyć czyli Ciebie. Chcesz być opcja zapasowa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie wiadomo o co chodzi, to tyllko o kasę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdxs

Gierki 🙂 czytaj bloga tatiany kostyry, ona opisuje te mechanizmy bardzo dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdxs

Gierki 🙂 czytaj bloga tatiany kostyry, ona opisuje te mechanizmy bardzo dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Xdxs napisał:

Gierki 🙂 czytaj bloga tatiany kostyry, ona opisuje te mechanizmy bardzo dokladnie

Gierki w wieku gimnazjalnym i lat nastu. Dorośli, dojrzali psychicznie ludzie nie bawią się w takie rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawwel
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Gierki w wieku gimnazjalnym i lat nastu. Dorośli, dojrzali psychicznie ludzie nie bawią się w takie rzeczy. 

no dobrze tylko po co? od kilku lat nie mamy kontaktu, nie gadamy, nie widujemy się i nagle ona zaczyna bawić się w jakieś gierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźma
9 minut temu, Gość pawwel napisał:

no dobrze tylko po co? od kilku lat nie mamy kontaktu, nie gadamy, nie widujemy się i nagle ona zaczyna bawić się w jakieś gierki?

Znudził jej się obecny związek i szuka czasoumilacza, jak pozna kogoś nowego to  was obu kopnie w dupę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawwel
1 godzinę temu, Gość Onaa napisał:

Z jakiegoś powodu nagle przypomniała sobie o Tobie i kluczowe znaczenie ma tutaj, co jest tym powodem. Niepokojące jest to, że filtruje z Tobą mając chłopaka, bo skąd masz pewność, czy Tobie nie byłaby w stanie zrobić kiedyś tego samego? Mam mieszane uczucia, trudno określić, dlaczego do Ciebie pisze. Gdyby była sama, sytuacja byłaby jaśniejsza. A czy Ty bierzesz pod uwagę możliwość, by do niej wrócić? Bo jeśli nie, to nie warto się w ogóle zastanawiać, o co jej chodzi 😉 

nie chce do niej wrócić

29 minut temu, Gość Wiedźma napisał:

Znudził jej się obecny związek i szuka czasoumilacza, jak pozna kogoś nowego to  was obu kopnie w dupę. 

i tak by było najlepiej, sex był fajny a jestem sam to czemu by nie :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym się nie odezwała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co z nią flirtujesz jeśli kogoś ma? Lubisz być drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Babie się nudzi w związku i szuka wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×