Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chore istoty

Kobiety mają ból doopy że nie są ideałami, ale by chciały nimi być

Polecane posty

Gość chore istoty

.....i też wymagają faceta BEZ wad, buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chory chyba Ty
2 minuty temu, Gość chore istoty napisał:

.....i też wymagają faceta BEZ wad, buahahaha

Mądra babka z jakimiś wartościami wie,że każdy ma wady ,bo ona też je ma i nie szuka ideału,bo sama nim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L o q

Przesiadujesz Dragon  latami tutaj. Nie masz żadnego życia  prywatnego, nie mieszkałeś z kobietą nigdy/ poza matką/, nie jesteś  delikatny wobec kobiet  tylko arogancki, negatywnie i wrogo nastawiony, drażliwy. Widać że dawno nie ru chałeś. Normalny mężczyzna inaczej się zachowuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość L o q napisał:

Przesiadujesz Dragon  latami tutaj. Nie masz żadnego życia  prywatnego, nie mieszkałeś z kobietą nigdy/ poza matką/, nie jesteś  delikatny wobec kobiet  tylko arogancki, negatywnie i wrogo nastawiony, drażliwy. Widać że dawno nie ru chałeś. Normalny mężczyzna inaczej się zachowuje. 

Tu jest odwrotnosc..on za dużo korzystał z życia dlatego jest jaki jest..powodzenie i narcyzm uderzyły mu do głowy..I myśli, że może innych upokarzac,bo jest taki The best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powodzenie u kogo?:/ taki target to mężczyźni odrzucają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dragon co sie martwisz i tak nie poruuhasz bo cie laski nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L o q
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tu jest odwrotnosc..on za dużo korzystał z życia dlatego jest jaki jest..powodzenie i narcyzm uderzyły mu do głowy..I myśli, że może innych upokarzac,bo jest taki The best

Bzdury.😃 Znużony hedonista nie atakuje. Jeśli kobiety  mu dawały rozkosz  to nie ma powodu  by tak wrogo  występować przeciwko kobietom. Mężczyzna który jest dobrym kochankiem; lubi sex, kocha kobiety nie atakuje ich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
1 godzinę temu, Arystoteles napisał:

Tu nie chodzi o faceta "bez wad", bo wady w charakterze to ma każdy.. one może i wymagają bez wad, ale w wyglądzie 🙂 dla dzisiejszych kobiet, które choć troszkę są atrakcyjne (nie mam na myśli seks bomb 10/10), tylko takie w miare przecietne + ładna twarz..., to facet MUSI miec super buźke, wysoki no i jak konkretne proporcje ciała, czyli sylwetka w kształcie V, szerokie barki, wąska talia...    no jak nie spełniasz takich warunków to CIEEEEZKO bedzie Ci poderwac w miare ładną dziewczyne..., oczywiscie poza tym musisz być kims ciekawym, z dobra pracą no i wiadomo, nie narzekający na hajs 🙂

Przyznaję Ci rację, bo dużo w tym prawdy. Ale...

Ze swojego doświadczenia powiem, że nigdy nie zwracalam uwagi na wygląd. Do czasu. Do czasu, gdy mężczyzna o rewelacyjnym charakterze mnie sobą zainteresował w bardzo poważnym stopniu. Niestety charakter naprawdę imponujący, natomiast nic poza tym. Chodzi mi o to, że fizyczni kompletnie mnie nie pociągal. I stwierdzam to z ogromną przykrością, bo brakowało tego czegoś. I mimo, że miał świetny charakter, dobrze płatna, stabilną pracę to nie wyszło. 

Już czekam, aż zjadą mnie fanatycy super charakterów, niezwracajacych uwagi na wygląd.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Arystoteles napisał:

ależ to żadna tajemnica, tylko idi0ta w dzisiejszych czasach jeszcze mysli, ze sam charakter ma jakiekolwiek znaczenie

ja uwazam, ze zdecydowanie bardziej wazny jest wyglad..., kobiety leca na wyglad doslownie tak samo a nawet o wiele bardziej niz faceci, bo facet jak jest przecietny to nie szuka modelki i sie zadowoli tez przecietną kobieta, z kolegi taka przecietna to i tak bedzie miala swoje jakies wymagania wygladowe i mimo dobrego charakteru nie ulegnie przed takim typem , a jak tylko sie pojawi taki ktory ja podnieca to kobieta jest w stanie sie oddac nawet tej samej nocy, uwierzcie, ze nie mowie o rzeczach wyssanych z palca tylko naprawde z doswiadczenia wieeelu ludzi  😉

A wtedy okazuje sie artystolesem i kobieta woli zbieractwo i zakupoholizm niz artystolesa. A ten siedzi z reka przed tv i dziwi sie czemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ten

Baba puści szpary przystojniakowi, nie ważne czy on nawet pracuje czy nie, nie ważne nic poza pewnością siebie i ładną buźką. Baby łykają iluzje i myślą krótkoterminowo. Wyzwolone id.iotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość on ten napisał:

Baba puści szpary przystojniakowi, nie ważne czy on nawet pracuje czy nie, nie ważne nic poza pewnością siebie i ładną buźką. Baby łykają iluzje i myślą krótkoterminowo. Wyzwolone id.iotki

A potem ida do Artysty i on je kocha ponad zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×