Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
klavv

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Cześć! Mam pewien problem. Współżyłam z chłopakiem niecałe 3 tygodnie temu, potem przed okresem jak zawsze bolały mne piersi, były tkliwe itp, śluz również wskazywał na okres, bo był bardzo gęsty i z grudkami. Krwawienie rozpoczęło mi się rano 27 czerwca. Ból był bardzo nieznośny, aż z tego pierwszy raz wymiotowałam rano. Czy to mogło coś znaczyć czy po prostu aż z tego bólu pomieszało mi się coś z jelitami? Okres niespodziewanie skończył mi się wcześniej niż zwykle, bo 30 czerwca mimo, że musiałam mieć jeszcze wkładkę, żeby majtki się nie zabarwily, ale już takiego krwawienia nie było. Miesiączka się skończyła, ale mimo to piersi nadal mnie bolą, śluz już jest normalny, ślizki i rzadki. No, ale te piersi nie dają mi coś spokoju... Czy to może być ciąża? Okres miałam, brzuch mnie bolał tak jak zawsze mnie boli tylko bardzo mocno + te wymioty to przecież nie mogę być w ciąży. No chyba, że to jednak nie był okres? Sama nie wiem. Jutro zamierzam wykonać test ciążowy z tych nerwów. Co o tym wszystkim sądzicie? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×