Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

@nita

własne ciuszki niemowlęce w szpitalu

Polecane posty

Witam,

proszę o podpowiedzi, czy w szpitalu trzeba mieć własne ciuszki dla niemowlaka (nie pytam o wyprawkę na wyjście ze szpitala - to oczywiste), czy dają swoje szpitalne? Jak u Was jest? Będę rodzić w Sierpniu w szpitalu w Jeleniej Górze i zastanawiam się ile ubranek wziąć ze sobą dla małej... Ostatnim razem jak rodziłam, w 2013 w tym samy szpitalu - dawali swoje, wręcz słyszałam że lepiej nie dawać swoich bo potem nie będą szukać po pralni czyichś ubranek - swoje ubraliśmy na wyjście.

Czy tak jest dalej? Orientuje się ktoś? To jednak 6 lat, być może teraz lepiej mieć więcej własnych?

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy szpital ma inne wytyczne,najlepiej  zapytać się na grupach że swojego miasta jak to jest w tym szpitalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwsze słyszę żeby szpital dawał swoje ubrania noworodkowi. Od nikogo nigdy nie słyszałam żeby się z tym spotkał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystko zależy od szpitala, musisz się dowiedzieć w konkretnym miejscu. U nas po porodzie ubrali w szpitalne, po pierwszym dniu sama przebrałam w swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frdfvgg

Rodzilam 11 i 2 lata temu. Za kazdym razem noworodek w szpitalu mial szpitalne ciuszki. Za drugim razem przebralam dziecko w swoje, to polozne zachecaly, by swoje schowac, bo szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Tak jak wyżej, wszystko zależy od szpitala. Ja np rodziłam 5 lat temu to córkę ubrali po porodzie w szpitalne do 1 kąpieli. Teraz 1,5 roku temu jak urodziłam synka to od razu był w moich ciuszkach. Najlepiej zapytaj mam ze swojego otoczenia które niedawno tam rodziły. No i ja zawsze wyznaje zasadę, że lepiej mieć wiecej niż mniej. 2 komplety spakuj, w razie czego ktoś Ci dowiezie a jak nie to zabierzesz do domu. 

P. S. zdziwił mnie argument z szukaniem ubranek w pralni szpitalnej. Przeciez swoje ciuchy brudne pakujesz w torbę i pierzesz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W moim szpitalu trzeba było mieć wszystko swoje. Ale słyszałam o szpitalach gdzie dają szpitalne. Ale nie rozumiem problemu. Bierzesz swoje a jak się okaże że ubierają w ich ciuszki to zostawiasz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

Rodzilam 4 lata temu i szpital zapewniał wszystko- ubrania, kosmetyki, pieluchy, chusteczki (również podpaski poporodowe dla mam). W ubraniach szpitalnych moje dziecko było do chwili, kiedy w końcu mogłam wstać po cc. Co do reszty, to korzystałam naprzemiennie z własnymi rzeczami , z przewagą tych drugich. Musisz zapytać lub doczytać na stronie szpitala, co zapewnia, to raz. Dwa- u mnie nic nie zginęło, bo matki same myły  i przebieraly dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×