Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

Szwagierka wszystko powtarza teściowej, nie ufam jej za grosz

Polecane posty

Gość Beata

Cześć. Dziewczyny, nie mogę tego pojąć. Moja szwagierka jest 3 lata odemnie starsza (ja 28 ona 31). Jesteśmy więc w podobnym wieku. Nawet na podobnym etapie życia- młode mężatki. Ona mieszka na wsi, a my w mieście ok 120 km od niej. Widujemy się raz w miesiącu, czasami rzadziej. Niestety ma taką tendencje, że jak ja ją zaproszę to ona później narzuca się niemiłosiernie i wpadalaby w każdy weekend. Z tego powodu nie wychylam się, bo nie potrzebuje spędzać z nią tyle czasu. Tym bardziej, że ona wszystko zapamiętuje i wszystko opowiada ze szczegółami teściowej. Po jej wizycie moja teściowa wie jak byłam obrana, jaki kolor maja kwadraty na nowym dywanie, co podalismy na obiad. One później siedzą sobie razem i analizują. Mam na to dowody, bo później o czymkolwiek z teściowa mówimy to ona już wszystko wie. Więcej niż powinna. Niedawno urodziłam dziecko, a moja szwagierka chce wpaść z wizytą. Tydzień po porodzie! Najpierw bez teściowej bo teściowa na wycieczce. Odmowilismy, że za wszesnie to jest teraz wielki foch. Szlag mnie trafia jak sobie pomyślę, że ona będzie miała kolejny powód do analizy- moje macierzyństwo. Czy któraś z was ma taką szwagierkę? Narzekacie na teściowe ale ja mam chyba gorzej bo u mnie teściowa jest zdublowana, czuję się jakbym miała 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Nie zaprasza i tyle, to jakiś ...us bez swojego życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Szwagierki są gorsze od teściowych? Powiedzcie bo nie mam to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co w tym złego że rozmawia z matką? Naprawdę nie masz prawdziwych zmartwień i na siłę sobie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata
8 minut temu, Gość gość napisał:

A co w tym złego że rozmawia z matką? Naprawdę nie masz prawdziwych zmartwień i na siłę sobie szukasz?

A niech sobie rozmawia! Dlaczego tylko zagląda mi we wszystkie kąty i nadaje jak radio Maryja na mój temat?! Teściowa wie jakie mam perfumy, jakich podpasek używam, gumek pewnie też. Jakie mam garnki, gdzie była plama i czy się krzywo uśmiechnęłam. Czy maz miał wyprasowana koszule. Raz mi do szuflady franca zajrzała! Wszystko k. rwa musi wiedzieć. Nie zaproszę raz na jakiś czas to będę ta zła co od brata odcina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Beata napisał:

A niech sobie rozmawia! Dlaczego tylko zagląda mi we wszystkie kąty i nadaje jak radio Maryja na mój temat?! Teściowa wie jakie mam perfumy, jakich podpasek używam, gumek pewnie też. Jakie mam garnki, gdzie była plama i czy się krzywo uśmiechnęłam. Czy maz miał wyprasowana koszule. Raz mi do szuflady franca zajrzała! Wszystko k. rwa musi wiedzieć. Nie zaproszę raz na jakiś czas to będę ta zła co od brata odcina. 

I co w tym złego, niech sobie wie jak ją to interesuje. Nie masz innych zmartwień? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona

Jak jej nie lubisz to jej nie zapraszaj. Niech ją brat zaprasza i z nią siedzi Ty nie musisz jak nie chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×