Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marysia

Najlepszy catering dla dzieci? /WWA

Polecane posty

Gość Marysia

Cześć kochane,

od pewnego czasu prowadzę świetlicę dla dzieci. Generalnie super sprawa, ale nasz catering dla dzieciaczków to jeden wielki niewypał. Ciągle jakieś opóźnienia, a jedzenie okropne. A naprawdę nie jestem wybredna. 

Wobec tego, jak w tytule - czy znacie i polecacie jakiś przyzwoity catering? Zdrowo i smacznie. Najlepiej żeby specjalizował się, albo chociaż obejmował kuchnię dla dzieci 🙂
 

+ słyszałyście o "SMAKUŚ"? oferte maja niezla, opinie tez zachecajace :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

nic innego nie mialam ci polecac, jak wlasnie smakusia 😉 spelniaja kryteria nawet najbardziej wymagajacych (najbardziej wymagajacych dzieciaczkow) 😄 w przedszkolu moich jest smakus i o dziwo wola jesc tam niz w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florka
34 minuty temu, Gość Maja napisał:

nic innego nie mialam ci polecac, jak wlasnie smakusia 😉 spelniaja kryteria nawet najbardziej wymagajacych (najbardziej wymagajacych dzieciaczkow) 😄 w przedszkolu moich jest smakus i o dziwo wola jesc tam niz w domku

haha, moje to samo, az poczulam sie zazdrosna 🙂 oczywiscie zartuje, ciesze sie ze dzieciom smakuje jedzenie w przedszkolu. To najlepsza rekomendacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Moje przedszkole współpracuje ze smakusiem już jakiś czas i póki co jestem z niej zadowolona. Atrakcyjna oferta, zawsze się wywiązują ze zleceń. Mogę śmiało poleic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota

Dołączam się do rekomendacji 😉 wspolpracuje ze smakusiem juz jakis czas i nigdy nie mialam zadnych uwag 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie ma lepszego cateringu niż My Space Catering dla dzieci. W przedszkolu do którego chodzi moja córka było już wiele firm cateringowych, z każdym był jakiś problem, w końcu przerzucili się na M&S. I od tej pory wszystko się zmieniło- dzieci zaczeły chętnie jeść, do domu wracały najedzone  i zadowolone. Zatem moje rekomendacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Solec

Mogę podpiać się pod powyższą rekomendacją cateringu My Space Catering. Dania są super idealne dla dzieciaków przedszkolnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polskich szkoła też zazwyczaj jedzenie jest marnej jakości. Dlatego szkoły powinny poszukać alternatywy. Zdrowy Catering Dla Dzieci Krzepka Rzepka oferuje zdrowy catering dla dzieci. Ich śniadania, obiady i podwieczorki składają się z dużej ilości warzyw i sezonowych owoców. Obiady są dwudaniowe, a zupy, oprócz rosołu, są gotowane na wywarze warzywnym. Szczegóły są na ich stronie https://krzepka-rzepka.pl/  . Tutaj są namiary na nich: Al. Prymasa Tysiąclecia 46, 01-242 Warszawa, lok. 109 (biuro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×