Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gosc

Kobiecy orgazm

Polecane posty

Gość Gosc

Pytanie do kobiet  czy z kazdym partnerem mialyscie orgazmy? Co w tym jest wazniejsze wielkosc, dlugosc stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie z każdym, dla. Mnie ważna. Jest grą wstępną i podniecenie oraz pozycja. Nie w każdej uda mi się osiągnąć orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie z każdym, dla. Mnie ważna. Jest grą wstępną i podniecenie oraz pozycja. Nie w każdej uda mi się osiągnąć orgazm

W jakiej najczęściej osiagasz orgazm? A wielkość ma znaczenie w osiagnieciu orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najczęściej na jeźdźca, u mnie jest tak że im większy tym mniejsze zadowolenie. Nie oznacza to, że gustuje w mikro. Typowa średnia europejska jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Najczęściej na jeźdźca, u mnie jest tak że im większy tym mniejsze zadowolenie. Nie oznacza to, że gustuje w mikro. Typowa średnia europejska jest ok

A kształt ma znaczenie?jaki preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Gra wstępna ma znaczenie. Wielkość nie bo facet nawet z małym może się dobrze ruszać A z dużym nie dokonca. Umiejętności są ważne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
56 minut temu, Gość Kinga napisał:

Gra wstępna ma znaczenie. Wielkość nie bo facet nawet z małym może się dobrze ruszać A z dużym nie dokonca. Umiejętności są ważne 

Po jakim czasie penetracji dochodzisz?pierwsza masz orgazm czy partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2019 o 19:31, Gość Gosc napisał:

Najczęściej na jeźdźca, u mnie jest tak że im większy tym mniejsze zadowolenie. Nie oznacza to, że gustuje w mikro. Typowa średnia europejska jest ok

Na jeźdźca tak ,ale z kolei do innych pozycji lepszy taki ciut dłuższy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2019 o 19:44, Gość Kinga napisał:

Gra wstępna ma znaczenie. Wielkość nie bo facet nawet z małym może się dobrze ruszać A z dużym nie dokonca. Umiejętności są ważne 

A co jeszcze ma wpływ na intensywność Twojego  orgazmu? Są jakieś rzeczy np. nie związane stricte z "fizjologią"? Jakieś słowa wypowiadane przez partnera, albo jego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jan6Nowak6 napisał:

A co jeszcze ma wpływ na intensywność Twojego  orgazmu? Są jakieś rzeczy np. nie związane stricte z "fizjologią"? Jakieś słowa wypowiadane przez partnera, albo jego zachowania?

Ona to pisała z konta gościa (kiedyś tak można było) dwa lata temu. Raczej więc na odpowiedź nie licz. Ale może inna kobieta Ci odpowie

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ale

Dnia 27.07.2021 o 09:21, ddt60 napisał:

Ona to pisała z konta gościa (kiedyś tak można było) dwa lata temu. Raczej więc na odpowiedź nie licz. Ale może inna kobieta Ci odpowie

No spoko, ale temat to temat, może jeszcze inni chcieliby się wypowiedzieć / poczytać. Uczeni zastanawiają się nad pytaniami, zadanymi jeszcze w starożytnej Grecji, a może i wcześniej, mimo, że pytających dawno już nie ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi czy są tu kobiety, które nigdy nie miały orgazmu z partnerem. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mejka napisał:

A mnie ciekawi czy są tu kobiety, które nigdy nie miały orgazmu z partnerem. 🤔

 Już były takie wątki i podobno jeśli im  wierzyć to  tak. Twierdziły, że osiągały tylko przez masturbację a z partnerem nigdy, nawet jak naśladowali to co one robiły w trakcie masturbacji. Skarżyły się na partnera i szukały pomocy. Niektóre też nauczyły się osiągnąć orgazm przez zaciskanie ud i ten sposób trudno uzyskać w relacji partnerskiej. Często taki sposób masturbacji lub inny, nietypowy o czym pisała już Wisłocka utrudnia uzyskanie orgazmu podczas seksu z partnerem. Bywa  że zawsze kobieta musi " dokończyć sama". Dlatego lepiej masturbować się typowo pieszcząc łechtaczkę palcem

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mejka napisał:

A mnie ciekawi czy są tu kobiety, które nigdy nie miały orgazmu z partnerem. 🤔

Tutaj na forum czy są to nie wiem. W realnym życiu na pewno, na przykład takie mężatki, które poznały co to orgazm dopiero z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×