Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pawel8516

implanty zebów

Polecane posty

czy mozecie polecic dobry  i z rozsadnymi cenami gabinet stomatologiczny w którym wstawiaja implanty zebow? interesuja mnie miasta z woj slaskiego swietokrzyskiego i lubuskiego badz szczecin gdyz w tych okregach czesto bywam, jezeli znacie jakis w innym miescie to tez z checia pojade ale wiadomo musi byc sprawdzony no i nie za drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Szczecinie polecam Turostowskiego Dentus 2, robił mi 2 implanty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na wizytę czeka się ok 2 tyg, ceny są uzależnione od tego np czy trzeba odtworzyć kość i z jakiego materiału wykonany jest ząb ,  pierwszą miałam wykonanom siedem lat temu a drugą ponad rok temu, Turostowski jest bardzo dobrym implantologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dodam że miałam duży zanik kości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje jutro bede tam dzwonił mam do wstawienia dwa z duzym zanikiem kosci i jeden musze usunąc i na jego miejsce wstawic, a nie mam pojecia ile to mnie bedzie kosztoawac chocoaz tak mniej wiecej i jak dlugo to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj to sporo czasu trwa bo kość musi powstać tak ok pół roku od wstawienia śruby, a i po wyrwaniu zęba musi to się zagoic, na prawdę trudno mi podać cenę gdyż wszystko zależy od stanu kości,   ale Turostowski jest na prawdę dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezk

W tarabuła dent w Będzinie: implant + łącznik + korona 1 ząb 4500. Bez odtwarzania kości. Konsultacja 100 TK szczęki 220 żuchwa + szczęka 300. Bez tego TK nie będą chcieli nawet gadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, pawel8516 napisał:

a wiec w najgorszym przypadku ile moze kosztowac jeden implant

Płaciłam w dwóch etapach  w odstępie pól roku dlatego dokładnie nie pamiętam ceny ale zapłaciłam ponad 5 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×