Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewusza

plastyka powiek górnych

Polecane posty

Gość Ewusza

Witam ; Jestem po zabiegu korekty powiek górnych która niestety do udanych nie należy. Długo szukałam w internecie i czytałam różne opinie a nawet byłam na kilku konsultacjach i wybór padł na lekarza z Warszawy który operuje również w Radomiu. W 100% pozytywne opinie. I tu przestrzegam ! LEKARZ DECYDUJE CZY OPINIA MOŻE BYĆ ZAMIESZCZONA. Więc teraz wiem skąd te same pozytywne opinie. Operacja była przeprowadzona trzy miesiące temu i do tej pory mam problemy z niedomykaniem prawej powieki. Ponadto lewe oko jest mniejsze gdyż powieka jest zszyta zbyt blisko kącika oka. Masakra. Ciągle muszę zapuszczać krople gdyż oczy bardzo wysychają. Jestem zła sama na siebie że wybrałam tego lekarza. Na pierwszej wizycie po zabiegu zapytał czy nie miałam asymetrii oczu? Otóż nie miałam przed a mam po jego spartaczonej robocie. Nie sugerujcie się opiniami na stronach które polecają lekarzy tych najlepszych z najlepszych bo to ściema . Negatywna opinia nie zostanie zamieszczona !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia5

Jeśli mogę polecić pewny gabinet, w którym sama miałam robiony zabieg i jestem bardzo zadowolona z jego efektów to polecam Moja Estetyka w Rzeszowie. Moja opinia o tym gabinecie jest z własnego doświadczenia a nie z opinii innych, także jeśli chodzi o takie zabiegi to polecam udać się właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Rewelacyjnie sprawdzić się może dr Boligłowa, wykonuje zabiegi w Krakowie i ma bardzo przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Też polecam dr Boligłowę - mama robiła u niego powieki, gdyż z wiekiem naprawdę wyglądały niefajnie, a teraz normalnie z 10 lat młodsza!

Dnia 16.07.2019 o 12:07, Gość Luiza napisał:

Rewelacyjnie sprawdzić się może dr Boligłowa, wykonuje zabiegi w Krakowie i ma bardzo przystępne ceny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×