Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka

Pisać czy nie pisać?

Polecane posty

Gość Julka

Witam, postanowiłam tu się odezwać, bo sama nie mogę podjąć decyzji, a mam nadzieję, że dzięki Wam będzie mi łatwiej. Wiem, że może wydać się to głupie, ale mam problem z tym czy pisać do chłopaka czy nie. Od kilku miesięcy widywalismy się kilka razy w tygodniu w pracy. Obserwowaliśmy się przy tym po kilkanaście razy, ja łapałam na tym jego, on mnie. Raz byliśmy na wspólnej imprezie na której tak się upił, że pomogłam mu wrócić do domu, bo nie był w stanie ustać na nogach. Nie wiem czy pamięta coś z tego czy nie, bo nie podziękował mi do dnia dzisiejszego. Kilka razy miałam wrażenie, że chce zagadać ale tego nie zrobił. Niby sprawa jest banalna, ale jest jeszcze jeden mały problem.. Jesteśmy z dwóch różnych światów, ja jestem zwykłą dziewczyna, a on znanym facetem. Jedni znajomi mówią mi, że gdyby chciał to by zagadał. Inni, że to ja powinnam zrobić. A jakie jest wasze zdanie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz hej

Napisz hej i zobacz co się stanie. Co masz do stracenia? Hej jeszcze nikogo nigdy nie zabiło. Jak odpisze to oznacza że jest ciekawy czemu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Pisz, raz się żyje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×