Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andzia26

Jaki krem na rozstępy w ciąży?

Polecane posty

Gość Andzia26

Jestem w 16tc a też nie należę do szczupłych osób, narazie się nie pojawiają rozstępy, ale chcę temu zapobiec i kupić sobie jakiś dobry krem, jaki polecacie? Czy kosmetyków ujędrniających w ciąży nie można używać? I jak później po porodzie pozbyć się tego zwisającego brzuchola czy są jakieś ćwiczenia, które pomogą się go pozbyć wiadomo dieta również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Andzia26 napisał:

Jestem w 16tc a też nie należę do szczupłych osób, narazie się nie pojawiają rozstępy, ale chcę temu zapobiec i kupić sobie jakiś dobry krem, jaki polecacie? Czy kosmetyków ujędrniających w ciąży nie można używać? I jak później po porodzie pozbyć się tego zwisającego brzuchola czy są jakieś ćwiczenia, które pomogą się go pozbyć wiadomo dieta również

Niestety ale to czy masz rozstępy czy nje zależy od genów. Kremy mogą ci pomoc tylko w tym żeby skóra nie swędziała i  obojętnie co wybierzesz nie musi to być krem na rozstępy. Po porodzie daj sobie czas. Idź do dobrego dietetyka, trochę się ruszaj i będzie dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqq

Żaden krem nie działa na rozstępy. I tak jak napisała osoba wyżej, faj sobie czas z tym odchudzaniem. Nikt nie ma płaskiego brzucha zaraz po porodzie, a mają niemowlaka ostatnią rzeczą jaką będziesz chciała zrobić są ćwiczenia. Zawsze możesz iść na spacer czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×