Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iglamkaa

Dzisiejszy madkizm mnie przeraża

Polecane posty

Gość Hahahahahhaahsh

Dejcie mie bo mam horom curke 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Zastępowałam ostatnio koleżankę w pracy w restauracji przez dwa tygodnie. Jest tam kącik zabaw dla dzieci, są tez stoły tak ze osoby z dziećmi mogą zjeść sobie w otoczeniu zabawek. Kelnerka znalazła tam obsrane dziecięce gacie i misia, którym ktoś sobie podtarł dupę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaa

Moja kumpela kiedys pracowala w markiecie i czesto znajdowala gowno miedzy alejkami jakiegos bachora bo ciezko madką bylo isc z malym smierdzielem do kibla za kasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pampers radośnie porzucony na środku alejki w parku już chyba nikogo nie dziwi 😄 no bo w końcu kosz na śmieci powinien stać tam gdzie się dzieciak zafajda a nie 5m dalej, madka nie będzie tego przecież specjalnie niosła 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordona

Niestety nawet zwykłe matki,które nie robią nikomu nic złego i uczą swoje dzieci jak się prawidłowo zachowywać dostają ksywę madki. Za granicą tego nie ma, tu nikt krzywo nie patrzy na karmiąca kobietę i rozwrzeszczane dziecko. Mnie natomiast spotkała taka sytuacja: byłam w samolocie z niemowlęciem, samolot nie ruszył jeszcze panował chaos i było bardzo głośno.Dziecko zakwililo bo przestraszyło się faceta który przeszedł obok naszego siedzenia,ale trwało to kilka sekund i było tłumione przez ryk silnikow. Dziecko się uspokoiło i tyle. To nie był ryk ani placz,ale jakaś młoda kobieta kilka miejsc przede mną odwróciła się i spojrzała na mnie takim wzrokiem jakbym ja wrzeszczała na cały regulator i dzieciak też, spojrzenie mówiące: ty głupia ... zamknij to dziecko ale już! Patrzę na nią i pytam czy coś się stało? A ta prychnela i się odwróciła. Dziwns sytuacja,bo serio ja nikomu nie chce robić kłopotu, nie pozwalam dzieciom zabierać biegać w restauracji itd czy wrzeszczeć tam gdzie tego nie wolno,ale nie rozumiem ludzi ktorym przeszkadza jedno kwekniecie dziecka,które jest ledwo słyszalne w głośnym samolocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Kordona napisał:

Niestety nawet zwykłe matki,które nie robią nikomu nic złego i uczą swoje dzieci jak się prawidłowo zachowywać dostają ksywę madki. Za granicą tego nie ma, tu nikt krzywo nie patrzy na karmiąca kobietę i rozwrzeszczane dziecko. Mnie natomiast spotkała taka sytuacja: byłam w samolocie z niemowlęciem, samolot nie ruszył jeszcze panował chaos i było bardzo głośno.Dziecko zakwililo bo przestraszyło się faceta który przeszedł obok naszego siedzenia,ale trwało to kilka sekund i było tłumione przez ryk silnikow. Dziecko się uspokoiło i tyle. To nie był ryk ani placz,ale jakaś młoda kobieta kilka miejsc przede mną odwróciła się i spojrzała na mnie takim wzrokiem jakbym ja wrzeszczała na cały regulator i dzieciak też, spojrzenie mówiące: ty głupia ... zamknij to dziecko ale już! Patrzę na nią i pytam czy coś się stało? A ta prychnela i się odwróciła. Dziwns sytuacja,bo serio ja nikomu nie chce robić kłopotu, nie pozwalam dzieciom zabierać biegać w restauracji itd czy wrzeszczeć tam gdzie tego nie wolno,ale nie rozumiem ludzi ktorym przeszkadza jedno kwekniecie dziecka,które jest ledwo słyszalne w głośnym samolocie.

nie chcesz nikomu robić kłopotu, ale zabiarasz niemowlaka na poklad samolotu :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka

Widzę że teraz nastała jakaś moda na hejt w stosunku do mam i dzieci. W dodatku cały czas te same bzdury na forum że rzekomo jakaś madka cały czas coś od was chce, wdziera się na was, a jej dziecko krzyczy i wszystko niszczy i w kółko to samo, te same teksty. Ja nie wiem, może żyję w innej Polsce że tego nie zauważyłam? 

Mam 35 lat, nie mam dzieci i nie chcę mieć ale jak zyję nie spotkałam się z taki scenami rodem z "trudnych spraw" że by ktoś ode mnie czegoś żądał dla dziecka, rozwydrzonych dzieciaków też nie widzę, a mieszkam na nowym osiedlu gdzie mieszkają właśnie w większości młode rodziny. Na wakacje jeżdżę po Polsce i po Europie i jakoś nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło. 

normalnie CUD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość helka napisał:

Widzę że teraz nastała jakaś moda na hejt w stosunku do mam i dzieci. W dodatku cały czas te same bzdury na forum że rzekomo jakaś madka cały czas coś od was chce, wdziera się na was, a jej dziecko krzyczy i wszystko niszczy i w kółko to samo, te same teksty. Ja nie wiem, może żyję w innej Polsce że tego nie zauważyłam? 

Mam 35 lat, nie mam dzieci i nie chcę mieć ale jak zyję nie spotkałam się z taki scenami rodem z "trudnych spraw" że by ktoś ode mnie czegoś żądał dla dziecka, rozwydrzonych dzieciaków też nie widzę, a mieszkam na nowym osiedlu gdzie mieszkają właśnie w większości młode rodziny. Na wakacje jeżdżę po Polsce i po Europie i jakoś nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło. 

normalnie CUD!

Wystarczy, ze musimy im 500 zł miesięcznie od bombelka płacić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORALOWA

NIE MUSISZ WIERZYĆ. NIEKTÓRYM NAGMINNIE PRZYTRAFIAJĄ SIĘ TAKIE MADKI NAWET WŁAŚNIE NA TAKICH NOWYCH OSIEDLACH. TO JUŻ JEST PLAGA. MOZE TEGO NIE ZAUWAŻASZ BO CIE TO NIE INTERESUJE.  NIE POWIESZ ABY NORMALNE BYŁO TO ŻE MATKA DO KASJERKI Z MORDĄ BO JEJ DZIECIAK UŚMIĘCHNIĘTY GUGA DO KASJERKI A KASJERKA ZERO REAKCJI TEKST ŻE MOGŁA BY SIĘ PANI UŚMIECHNĄĆ DO MOJEGO DZIECKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORALOWA

HEJT HMM NO NIE NAZWAŁA BYM TO TAK. POPROSTU TE MADKI SAME ZAPRACOWAŁY NA TO SWOIM ZACHOWANIEM. DAJ, PRZEPUŚĆ JA PIERWSZA BO JESTEM MATKA. WYPIE.RDZIAŁA Z WAGINY MULTUM BACHORÓW I KAŻDY MA DAWAĆ I USTEPOWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obył
30 minut temu, Gość helka napisał:

Widzę że teraz nastała jakaś moda na hejt w stosunku do mam i dzieci. W dodatku cały czas te same bzdury na forum że rzekomo jakaś madka cały czas coś od was chce, wdziera się na was, a jej dziecko krzyczy i wszystko niszczy i w kółko to samo, te same teksty. Ja nie wiem, może żyję w innej Polsce że tego nie zauważyłam.

Wiesz dlaczego jest taki hejt na matki z dziećmi? Bo te hejterki zazdroszczą im 500 plus, dopóki same nie będą miały dzieci. Wtedy zmienią swoje podejście o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Obył napisał:

Wiesz dlaczego jest taki hejt na matki z dziećmi? Bo te hejterki zazdroszczą im 500 plus, dopóki same nie będą miały dzieci. Wtedy zmienią swoje podejście o 180 stopni.

Chyba hejterzy.

Mi się nie podoba, że muszę płacić na cudze dzieci. I nie jest to zazdrość tylko wku/rw na to, że zmusza się mnie do utrzymywania obcych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innemu
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Mnie się nie podoba, że muszę płacić na cudze dzieci. I nie jest to zazdrość tylko wku/rw na to, że zmusza się mnie do utrzymywania obcych osób.

Zmienisz zdanie jak sama urodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Innemu napisał:

Zmienisz zdanie jak sama urodzisz.

Myslisz, ze będę zadowolona z przymusowego placenia na obce osoby? Aż tak się mózg po ciąży lasuje? :-D

PS. Nie. Nie zamierzam rodzić, więc zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość gosc napisał:

Wystarczy, ze musimy im 500 zł miesięcznie od bombelka płacić 😄

Aha i za głupi rzad, będziesz się wyżywać na matkach?  Sama masz nie po kolei we łbie.

Takie podejście "z góry" do każdej matki niczym nie różni się od np. rasizmu czy szowinizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.07.2019 o 21:53, Gość koll napisał:

Ale dokladnie te same historie można by  napisac o tych samych kobietach, kiedy jeszcze madkami nie były. Wtedy nie rozwalaly zabawek tylko butelki z piwem i tacki po kurczakach, wrzeszczaly do swoich facetow, a oni jeszcze głosniej, muzyka na full, chlanie  i k... lecą.

Mam na sasiedniej dzialce pzry domku letnim taka ekipe, najpierw darli morde jako  bezdzietna mlodziez, jak sie pojawily dzieci, to dra sie razem z dziecmi. Choc przy dzieciach jest jakby oczko lepiej, zwlaszca, jak klada je spac, mozna pol gdodziny odpoczac, potem niestety c.d. Cham jest chamem i dzietność nie ma nic do tego.

Takimi "madkami" są po prosto te, które już jako bezdzietne zachowywały się jak typowe karyny, a czasem zwyczajna patola.

A mentalnośc karyny się nie zmienia. Czy z dzieckiem czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordona
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

nie chcesz nikomu robić kłopotu, ale zabiarasz niemowlaka na poklad samolotu 😄😄😄

A co miałam przepłynąć morze wpław? Nie bądź głupia to co wg Ciebie mam siedzieć 10 lat w domu i nigdzie nie wychodzić,bo sama obecność dziecka innych drażni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lppp

Mi się nie podoba, że muszę płacić na cudze dzieci. I nie jest to zazdrość tylko wku/rw na to, że zmusza się mnie do utrzymywania obcych osób.

zx

 mnie tez sie nie podoba, ale nie matki to wymyslily, tylko pisowski rząd, wiec w... na niego, a nie do matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppp

Już madki się dorwały i temat jeb.noł. Won stąd wy rozpłodowe krowy tylko patrzą jak i gdzie naciągnąć. Żryjcie chleb ze smalcem skoro wam sie rodzić chciało.

x

Jak bedzisz stara , zryj chleb ze smalcem, skoro ci sie tyle lat się chcialo zyc. A na razie  zryj chleb ze smalcem, skoro ci sie mieszkac w Polsce chcialo. Albo glosuj na inny rzad,  bo to on naciaga, nie matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Aha i za głupi rzad, będziesz się wyżywać na matkach?  Sama masz nie po kolei we łbie.

Takie podejście "z góry" do każdej matki niczym nie różni się od np. rasizmu czy szowinizmu.

Jakie podejście?

I gdzie ja się niby wyżywam na matkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd

Już madki się dorwały i temat jeb.noł. Won stąd wy rozpłodowe krowy tylko patrzą jak i gdzie naciągnąć. Żryjcie chleb ze smalcem skoro wam sie rodzić chciało.

x

 Cham jest chamem, czy ma dzieci, czy nie. Co za roznica, czy spotkasz  chamska matkę  czy chamski  egzemplarz piszący teksty wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Kordona napisał:

A co miałam przepłynąć morze wpław? Nie bądź głupia to co wg Ciebie mam siedzieć 10 lat w domu i nigdzie nie wychodzić,bo sama obecność dziecka innych drażni?

Rob sobie co chcesz tylko nie pisz głupot, że "nie chciałaś nikomu robić kłopotu". Przecież niemowlę na pokładzie samolotu to kłopot, czasami bardzo duży dla współpasażerów. Mało kto lubi słuchać ryków dzieci podczas podroży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość lppp napisał:

Mi się nie podoba, że muszę płacić na cudze dzieci. I nie jest to zazdrość tylko wku/rw na to, że zmusza się mnie do utrzymywania obcych osób.

zx

 mnie tez sie nie podoba, ale nie matki to wymyslily, tylko pisowski rząd, wiec w... na niego, a nie do matek

Ktoś na ten rząd zagłosował i łyknął tę kiełbasę wyborczą w postaci 500+.

Zawsze też można nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc

Gdyby nie 500+ to dalej byście wyglądały jak guwno. A wasze bachory nawet by butów nie mialy i zeszytów. Żarłybyście z dziecmi konserwy najtańsze, a zrobienie hybryd byłoby marzeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość oppp napisał:

Już madki się dorwały i temat jeb.noł. Won stąd wy rozpłodowe krowy tylko patrzą jak i gdzie naciągnąć. Żryjcie chleb ze smalcem skoro wam sie rodzić chciało.

x

Jak bedzisz stara , zryj chleb ze smalcem, skoro ci sie tyle lat się chcialo zyc. A na razie  zryj chleb ze smalcem, skoro ci sie mieszkac w Polsce chcialo. Albo glosuj na inny rzad,  bo to on naciaga, nie matki.

Nie bede żarła chleba ze smalcem już sie o to nie martw. Predzej twoje bachory będą żarły za te plusy co na nie bierzesz szmato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikaa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie bede żarła chleba ze smalcem już sie o to nie martw. Predzej twoje bachory będą żarły za te plusy co na nie bierzesz szmato:)

Dokładnie w punkt. Dzieci Wasze za te plusy będą mówić cienkim głosem, nawet ich dzieci nie odrobią tych plusów. Smalec to będzie rarytas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuzia
1 minutę temu, Gość angelikaa napisał:

Dokładnie w punkt. Dzieci Wasze za te plusy będą mówić cienkim głosem, nawet ich dzieci nie odrobią tych plusów. Smalec to będzie rarytas.

przykre co piszecie ale prawdziwe niestety tak bedzie, głupie madki się cieszą bo plusy dawają i biorą jak głupie by mieć na hybrydki i kosmetyczki😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcisa
45 minut temu, Gość oppp napisał:

Już madki się dorwały i temat jeb.noł. Won stąd wy rozpłodowe krowy tylko patrzą jak i gdzie naciągnąć. Żryjcie chleb ze smalcem skoro wam sie rodzić chciało.

x

Jak bedzisz stara , zryj chleb ze smalcem, skoro ci sie tyle lat się chcialo zyc. A na razie  zryj chleb ze smalcem, skoro ci sie mieszkac w Polsce chcialo. Albo glosuj na inny rzad,  bo to on naciaga, nie matki.

Oj jeszcze przyjdzie czas że będziesz jeść chleb ze smalcem bo te plusy wkońcu pier.d,olną a ceny tak pójdą w góre, że nawet chleb bedzie kosztował 10zł za bochenek. I to przez Was bo to Wy bierzecie te plusy na Wasze bachory. Zarób na ich utrzymanie ... a potem pluj jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wkladacie wszystkie matki do jednego wora. Większość matek jest gdzieś zatrudnionych i nie WY nie dajecie im 500 plus tylko one same na to zapracowały i traktują to jako niewielką część zwrotu podatku który jest odprowadzanych z ich pensji. Ja osóbiscie znam moze jedna dwie kobiety które przed ciąża niepracowaly i utrzymywały się z pensji męża, reszta kobiet z mojego otoczenia pracowały na etacie i po macierzynskim wracały do pracy. Więc o co chodzi z hejtem na matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od urodzenia dziecka do 18 roku życia biorąc 500 plus można uzbierac ponad 100 000 tys zł dla dzieciaka na start. 

Nie wyrzywajcie na kobietach za to że chcą mieć dzieci, to rząd wprowadza te datki a nie matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×