Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milka850

Czy to moga być objawy czy moje urojenia

Polecane posty

Cześć dziewczyny nie chce świrować i lecieć wcześniej na badania bety ale od kilku dni mam dziwne odczucia z partnerem chcemy mieć dziecko więc nie uwazalismy i dzisiaj jestem w 26 dniu cyklu a miesiączki mam około 28-29 dnia. Od kilku dni mam dziwne uderzenia gorąca temperatura ciała od kilku dni mieści się w granicach 36.8 do 37.1 C do tego mam bol w piersiach dosyć klujacy w nacisku i po bokach. Na brodawka h pokazały mi się krostki które nie wiem co oznaczają i do tego uczucie uplawow przez które delikatnie mam wilgotną bieliznę. Proszę o porady tak bardzo chce dziecka że nie wiem czy sobie nie wmawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Uderzenia gorąca bywają przed miesiączka, ja przed okresem również mam podwyższona temperaturę, parę dni temu miałam 37.2 a okres powinnam dostać w sobotę (również staram się o dziecko). Jednak z doświadczenia wiem, że jeżeli kobieta pragnie dziecka, to każdy objaw, nawet też przed miesiączka, będzie uważała za ciążowy. Na spokojnie poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i wtedy ewentualnie zrób test. Wyluzuj 🙂 ale trzymam kciuki,ze jednak @ nie przyszła i Twoje życzenie się spełniło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle ze jutro rano możesz juz robic test. Mi wyszedl pozytywny ok 3 dni przed okresem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Najlepiej zrobić test z krwi. Ja również miałam podwyższona temperaturę ciała na początku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vvvvvvvvv

U mnie ból piersi był i to była ciąża bo nigdy wcześniej obie mnie tak nie bolały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvhjni

Urojenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×