Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jokś

Facetki co myslicie o równouprawnieniu

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Gość iks napisał:

tylko że to dlatego że kobiet sie nie zgłasza za takie czyny.

Dalej nie rozumiem jak można być ograniczonym, że jeśli coś jest wstrząsające to może być niesprawiedliwie.

Nie zgłosiłbyś, że jakaś kobieta np. nauczycielka wykorzystała seksualnie Twojego sześcioletniego syna? 

A swoją drogą gratuluję filozofii życia.  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks
12 minut temu, Gość gość napisał:

Jeśli fajnie być molestowanym to życzę Ci jednak żeby to cię spotkało.  Koniecznie że strony spoconego, oblesnego szefa, który włoży Ci swojego węża w twoją ciasną grotę. 😛

wiesz, jako kobieta na każdym kroku piszesz bez honoru. Troszke mogłabyś wystepując jako kobieta ukazac sie jako rozwinięta istota. Mężczyzna nie ma pochwy i to co napisałaś o wężu i pochwie jest zwiazane z kobiecą seksualnoscią, niewiem może obejrzyj filmik erotyczny i zobacz jak sie kobiety zachwycają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie zgłosiłbyś, że jakaś kobieta np. nauczycielka wykorzystała seksualnie Twojego sześcioletniego syna? 

tak, tylko że ty teraz piszesz o 6latkach, a wiekszosc przypadków określanych ped0filią to 13rok wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość iks napisał:

wiesz, jako kobieta na każdym kroku piszesz bez honoru. Troszke mogłabyś wystepując jako kobieta ukazac sie jako rozwinięta istota. Mężczyzna nie ma pochwy i to co napisałaś o wężu i pochwie jest zwiazane z kobiecą seksualnoscią, niewiem może obejrzyj filmik erotyczny i zobacz jak sie kobiety zachwycają.

Ale ja pisałam o Twojej słodkiej du/pci. Zresztą mógłbyś mu zrobić dobrze ustami. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ale ja pisałam o Twojej słodkiej du/pci. Zresztą mógłbyś mu zrobić dobrze ustami. 😴

a ja pisałem że seksualność męska jest inna od kobiecej a wręcz odwrotna, jest takie określenie pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość iks napisał:

tak, tylko że ty teraz piszesz o 6latkach, a wiekszosc przypadków określanych ped0filią to 13rok wzwyż.

Powinnam  płakać nad Tobą,  bo uważasz,  że obcowanie cielesne  z dzieckiem poniżej piętnastego roku życia,  a powyżej trzynastego jest "lekką " pedofilią, a nawet płciową nieprawidłowością? Och... 😕 Ojej. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powinnam  płakać nad Tobą,  bo uważasz,  że obcowanie cielesne  z dzieckiem poniżej piętnastego roku życia,  a powyżej trzynastego jest "lekką " pedo..., a nawet płciową nieprawidłowością? Och... 😕 Ojej. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość iks napisał:

a ja pisałem że seksualność męska jest inna od kobiecej a wręcz odwrotna, jest takie określenie pustak

Oraz prosty jak budowa cepa. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks
18 minut temu, Gość gość napisał:

Oraz prosty jak budowa cepa. 😛

i jak sie z tym czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks

i co tam kobieto mało doskonała? np wmawiająca mi rzeczy które nie napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FEministka00

Jakie równouprawnienie?! Głupota. Ja tam lubię, jak ostry koleś mnie suczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks
18 minut temu, Gość FEministka00 napisał:

Jakie równouprawnienie?! Głupota. Ja tam lubię, jak ostry koleś mnie suczy.

i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×