Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skysscreams

Trojkąt + aktywny widz

Polecane posty

Dodaje jeszcze raz jako zarejestrowany użytkownik: 

 

Hej. Mam 30 lat i kręciło by mnie (chyba) jak by ktoś patrzył jak uprawiam seks z moja partnerka ? Możliwe nawet ze chciał bym aby delikatnie w tym uczestniczył?

ona w sumie lekko się obawia bo rozmawialiśmy na ten temat nie raz 

 

moje pytanie czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia za sobą ? 

Jak to wpływa na relacje ? 

Jak to zorganizować w sensie jak wybrać ta 3 osobę nazwijmy go aktywnym widzem.

dodam ze jesteśmy razem 3 lata w łóżku jesteśmy otwarci. 

 Bede wdzięczny za tipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedziesz na imprezę do swigers clubu i tam robisz to do woli sam z nią, sami z jednym widzem, sami z całą widownią. Ty decydujesz co chcesz. Z nikim obcym nie musicie uprawiać seksu. Wiele par przyjeżdza tylko się nakręcić a bawią się tylko ze sobą. Uprawianie seksu jak patrzy dwadzieścia osób to niezły czad 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info. 

Polecasz jakiś klub ? Chętnie się tam wybiorę ? 

 

Masz takie doświadczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
21 godzin temu, Skysscreams napisał:

przemo_omega@wp.pl

Odezwij się... mam propozycję 

Ok dzięki za info. 

Polecasz jakiś klub ? Chętnie się tam wybiorę ? 

 

Masz takie doświadczenia? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lubimy takie zabawy, ale kameralnie, nie jakiś tam klub i przypadkowe osoby. Pierwszy raz zrobiliśmy to w ramach instruktażu technik seksu udzielanego przez doświadczoną znajomą. Spotkaliśmy się na omówienie, ale czegoś tam nie bardzo rozumiałem i w naturalny sposób zaproponowała mały instruktaż. Wstępny masaż więc wydawało się ok. Ale zaraz zaskoczenie - rzuciła, że jak czegoś mamy się nauczyć to trzeba poczuć te emocje miłego dotyku nagich ciał. Najpierw moja się rozebrała, a niedługo, już w trakcie masażu, instruktorka dała sygnał, że mam zdjąć slipy. Jakoś tak wyszło że została i kolejne dyspozycje doprowadziły do etapu pełnego stosunku. Fajne doświadczenie - ścisłe instrukcje, dokładnie sprawdzanie co i jak robimy, zero intymności, a my czujemy się swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Lubimy takie zabawy, ale kameralnie, nie jakiś tam klub i przypadkowe osoby. Pierwszy raz zrobiliśmy to w ramach instruktażu technik seksu udzielanego przez doświadczoną znajomą. Spotkaliśmy się na omówienie, ale czegoś tam nie bardzo rozumiałem i w naturalny sposób zaproponowała mały instruktaż. Wstępny masaż więc wydawało się ok. Ale zaraz zaskoczenie - rzuciła, że jak czegoś mamy się nauczyć to trzeba poczuć te emocje miłego dotyku nagich ciał. Najpierw moja się rozebrała, a niedługo, już w trakcie masażu, instruktorka dała sygnał, że mam zdjąć slipy. Jakoś tak wyszło że została i kolejne dyspozycje doprowadziły do etapu pełnego stosunku. Fajne doświadczenie - ścisłe instrukcje, dokładnie sprawdzanie co i jak robimy, zero intymności, a my czujemy się swobodnie.

łe takie przygotowania jak do zabiegu w szpitalu:( najlepszy jest spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
Dnia 6.07.2019 o 12:27, Gość Gość P Śląsk napisał:

Zgadzam się, wtedy kobieta jest najmniej spieta....akcja zaczyna sie kolacja.... luźną rozmową, winkiem, i spontaniczną zmianą lokum hehehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W klubie nie musisz nikogo poznawać. Poprostu wchłaniasz atmosferę i uprawiasz seks przy innych albo patrzysz jak inni to robią. Żadnych zobowiazań,  można się skupić na własnym patrnerze "przy innych" albo poparzeec jak inni to robią a kobiety często są niezwykle piękne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy z dziewczyny chcemy zacząć może od tego ze ktoś będzie na nas patrzył jak to robimy np przez skype? 

Jak nam się to spodoba to zrobimy kolejny krok. 

Co myślicie o takim spokojnym podejściu do tematu? Dużo ludzi z doświadczeniem ostrzega ze tego typu zabawy mogą popsuć relacje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy spróbować, podaj Skype to zobaczy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość P Śląsk
50 minut temu, Skysscreams napisał:

Rozmawialiśmy z dziewczyny chcemy zacząć może od tego ze ktoś będzie na nas patrzył jak to robimy np przez skype? 

Jak nam się to spodoba to zrobimy kolejny krok. 

Co myślicie o takim spokojnym podejściu do tematu? Dużo ludzi z doświadczeniem ostrzega ze tego typu zabawy mogą popsuć relacje. 

 

Jest to jakieś rozwiązanie.... ale mam inną propozycję, ale nie chce na forum, bo tutaj jest duuużo nie odpowiednich osób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość P Śląsk napisał:

Jest to jakieś rozwiązanie.... ale mam inną propozycję, ale nie chce na forum, bo tutaj jest duuużo nie odpowiednich osób 

tibz9@wp.pl - słucham 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KARoL napisał:

Możemy spróbować, podaj Skype to zobaczy co z tego wyjdzie

Odezwij się na maila tibz9@wp.pl musimy się najpierw lepiej poznać :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Skysscreams napisał:

Odezwij się na maila tibz9@wp.pl musimy się najpierw lepiej poznać 🙂

Napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nam się zdarzyło jak kumpel do mojego przyjechał i "przykleili" się do transmisji jakiegoś meczu. Byłam strasznie napalona i chciałam żebyśmy poszli już do sypialni. Żeby sprowokować swojego przebrałam się sexy do spania i tak krążyłam wokół nich. Wyszło tak że siadłam ze swoim i zaczął się do mnie dobierać. Nie taki miałam cel i nie byłam na tyle odważna, ale byłam napalona i wreszcie się rozuźniłam. Zdjął mi i tak przezroczysty szlafroczek i zostałam w sexy komplecie spaniowym. I tak poszło dalej, cycek na wierzchu, na kolana i ... błądzący w rowku, trafił, wkońcu rozłożenie nóg żeby wszystko było widać. Fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×