Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam do rozmowy kobiet, które tak jak ja czują niepokój, są spięte gdy mąż jest w domu, wolą same wyjeżdżać z dzieckiem do dziadków. Czy to znak że czas się rozejść?

Polecane posty

Gość gość

jestem spięta gdy on jest obok. Ciągle mnie strofuje, nic mu nie pasuje. Jest pracoholikiem, pracuje po 12 h dziennie, jak wraca po 8 h z pracy to jak dziecko idzie spac to nadal siedzi i robi cos do pracy a mamy juz mnóstwo pieniedzy. Nakładał sobie do głowy ze za kilka lat chce zostac obrzydliwie bogaty. Nawet jak jedziemy do moich w rodizców to w weekend zapiertala pisząc na komputerze rzeczy do pracy. Dlatego wolę sama z synem jezdzic do rodzicow bo nie znoszę tej sytuacji gdy wszyscy razem rozmawiamy a mój maz stale jest zamkniety w pokoju, raz chcialam dzis by synek na chwile sie z nim pobawił to dostała ochrzan od męża że napuszczam dziecko na niego kiedy on pracuje. Szczerze to wole jak jego nie ma w domu. najchetniej jakbym go widywała tylko w wekeendy ale też nie, bo w weekendy wyłazi z niego cały stres po calym tygodniu i czepia sie mnie, ciagle wszystko mu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama24

Dziwne to zobacz lepiej co on tam robi na tym komputerze i się zamyka,może coś ukrywa.Wiem że zaufanie ale sprawdzić upewnić się można ,tak aby się nie skapnął, bo to podejrzane jest że ciągle na kompie i jeszcze pluje do cb jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×