Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medicopter

Kubeczek menstruacyjny - za czy przeciw?

Polecane posty

1. Czy kubeczek menstruacyjny zwiększa ryzyko powstawania infekcji intymnych?

2. Jakiej firmy kubeczki menstruacyjne polecacie / rozmiary?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja inwestuje w tampony beppy, które również są ekologiczne, hipoalergiczne i do tego niezwykle higieniczne. Nie powodują podrażnień no i można w nich pływać a nawet współżyć, ja kupuje je w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obosz

Ja mam lune, mniejszy, bo nie rodzilam. Uwielbiam to ze moge zapomniec, ze mam okres na kilka godzin. Nie ma tego zapachu jak tampon czy podpaska. Plukanie kubka mozna zgrac z podmyciem. Wreszcie nie boje się isc spac, żeby nie zabrudzic poscieli i pizam. Jesli wygotujesz kubek przed i moze z raz w trakcie, to nie bardzo wiem, jak mialby przyczynić się do infekcji. Jedyny minus to to, ze trzeba poświęcić jeden garnuszek na wygotowywanie sylikonu. Pomalowalam raczki lakierem, żeby narzeczony nie uzyl fo jedzenia czasem 🙂

Polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka

Moim zdaniem lepiej zainwestować w nieuczulające tampony i przynajmniej mieć pewność, że nic nie przecieka, jest higienicznie no i zdrowo, używam tamponów beppy i to wszystko mam 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka222

Też nie jestem przekonana do kubeczka, wydaje mi się,że w tych szczególnych dniach, warto zainwestować w  coś jednorazowego ale za to świetnej jakości i tu się zgodzę, że beppy jest niezawodne. Ja ich używam na basen i lekcje tańca, super są dyskretne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×