Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opkk

maz zdradzał mnie z jedną i ta sama kochanka przez 6 lat czy on mnie kocha?

Polecane posty

Gość opkk

czy moj maz mnie kocha? co robic? mam dwojke dzieci 4 i 5 lat. maz zaczal spotykac sie z kochanka zanim jeszcze my sie poznalismy. zdradzal mnie z nia jak bylismy para, podczas ciazy i potem po slubie. wybaczyc? dzieci musza miec ojca ale z tego co wiem trwajacy 6 lat romans to nie seks od czasu do czasu tylko regularne spotkania. maz mowi ze mnie kocha ale kochance tez tak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

nie kocha. niestety zalezy mu na kochance. ciebie kocha jak matke swoich dzieci i jest przyzwyczajony do ciebie. ja bym wniosla o rozwod mimo ze sa dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

też znajdź kochanka. po co się rozwodzić? niech mąż dba o ciebie i dzieci i róbcie na boku co chcecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan
4 godziny temu, Gość opkk napisał:

czy moj maz mnie kocha? co robic? mam dwojke dzieci 4 i 5 lat. maz zaczal spotykac sie z kochanka zanim jeszcze my sie poznalismy. zdradzal mnie z nia jak bylismy para, podczas ciazy i potem po slubie. wybaczyc? dzieci musza miec ojca ale z tego co wiem trwajacy 6 lat romans to nie seks od czasu do czasu tylko regularne spotkania. maz mowi ze mnie kocha ale kochance tez tak mowi

wybacz mu, ciebie kocha ale seks ciągle z jedną babą to marazm, dlatego puka na boku kochanke, to nic złego, dzieci muszą mieć ojca więc udawaj że wszysto gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jak mężczyzna kocha to nie chodzi na boki. Ciebie traktuje przedmiotowo. Dzieci mają ojca, jego plemniki były potrzebne do zajścia w ciążę... Nie rozumiem czemu po rozwodzie on miałby się nie interesować swoimi dziećmi? Gdzie tu logika. Uciekaj od niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kier

Ciekawe dlaczego nie ożenił i nie zapłodnił kochanki skoro żal ja przed waszym ślubem. Myśle ze ta ... tez jest sfrustrowana jego postawa. Może trzeba spotkać się we trójkę i porozmawiać o przyszłości, może ...ie trzeba oddać faceta razem z dziećmi w pakiecie -:) może trzeba aby facet przy to tobie się określił, może ... ma męża i trzeba tam zrobić jesień średniowiecza . Rób co dobre dla ciebie, postaw warunki, sprawdź gdzie się spotykali bo jak w hotelach to chcesz wiedzieć kto za nie płacił, jeżeli twój mąż to pomnóż te lata z ilość spotkań i zażądaj zwrotu kosztów -:) kup ze coś na smutki -:) możesz tez pogonić gnoja z jego winy( zbierz dowody ) będzie musiał płacić alimenty na ciebie i dzieci do tego dostaniesz 2x 500 + i dasz radę z palcem w nosie. Panna dupodajka szybko się wymiksuję z takiego układu do tego weekendowe i świątecznego wakacyjne widzenia z dziećmi szybko wyleczą kochanków z miłości. Ty pewnie już nie ułożysz sobie życia bo który będzie chciał kobietę z dwójka dzieci ale w sumie wiedz ze oni nie przestaną się spotykać wiec musisz coś zadziałać i to konkretnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROB

jestem facetem i uwazam ze miedzy nimi jest cos wiecej niz seks. bo ich zwiazek (tak to nalezy traktoac) zaczal sie zanim sie poznaliscie. jesli wpasliscie to wzial ten slub bo wypada, z obowiazku itd. Wiadomo kocha swoje dziecko i ciebie w pewnym sensie tez, ale skoro zdradza cie ciagle z jedna panna i spotyakaj sie dluzej niz wy znacie to maz jest zakochany w niej. sama napisalas ze to nie tylko seks. malzzenstwo pokrzyzowalo mu plany ale wzial pewnie ten slub i tu sa dwie opcje. albo olewa rodzine, albo udaje najlepszego ojca na swiecie i meza bo ma wyrzuty sumienia. facet ktory ma kochanke zawsze stara sie o rodzine i zone bo ma wyrzuty sumienia. wydaje mi sie niestety ze jestes na straconej pozycji niestety. masz dziecko itd ale ciezko bedzie poradzic sobie z mysla nie ze uprawia z nia seks ale z tym ze ja kocha. powiesz teraz ze nie gadaja itd? predzej czy pozniej jedno czy drugie nawiaze kontakt bo to jest mysle milosc. ja co prasda zony nie zostailem ale dziewczyne dla innej dziwczyny tak, nic nie poradzi sie na to ze mimo zeiazku ktos inny siedzi ci w glowie. zostaniesz przy nim przestanie zalozmy zdradzac ale bedzie myslal  o wieloletniej partnerce - ja tak mialem stad podjalem dobra decyzje do dzis jestemy razem. twoj facet idocznie nie ma takic jaj,,, kredyt, rodzice, opinia w spoleczenstwie... uczucia swoje a rozum swoje. jakbys napisala ze maz mial skok w bok (kilka spotkan) to mozna to uznac z czysty seks. jak sie jest z kims 6 lat na boku to juz nie jest tylko seks. tylko rozwod moze cie uratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherine

W przypadku gdy zerwą ze sobą kontakt - kochanka i mąż, a Ty przykładowo wybaczysz, będziecie tworzyć rodzinę, żyć, wyjeżdżać razem, przeżywać wspólnie spędzone chwile, jeśli wytrzymasz myśl, że mimo tego wszystkiego i jego starań tak naprawdę w głowie ma tą kochankę i jesteście np na wakacjach a on o niej myśli, albo podczas rodzinnego obiadu, to możesz ryzykować i walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Kochana, napiszę Ci o moich doświadczeniach z tej drugiej strony. Od 15 lat jestem mężatką a od 12 mam stałego kochanka. Gdyby nie kochanek już dawno bym odeszła od męża, a tak on mi daje to czego nie mam w domu a ja jemu. Jest to tak silne uzależnienie, nawet uczucie, że mimo prób nie udało nam się zerwać. Nie widujemy sie czesto, bo praca i obowiązki na to nie pozwalają, ale piszemy, dzwonimy, tęsknimy. Jeżeli chodzi o męża, bardzo go kocham, ale niestety strasznie się różnimy, również temperamentem w łóżku, zrobiłam wszystko aby  było inaczej ale nie udaje się... Musicie rozmawiać, tylko tyle przychodzi mi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherine
1 godzinę temu, Gość Weronika napisał:

Kochana, napiszę Ci o moich doświadczeniach z tej drugiej strony. Od 15 lat jestem mężatką a od 12 mam stałego kochanka. Gdyby nie kochanek już dawno bym odeszła od męża, a tak on mi daje to czego nie mam w domu a ja jemu. Jest to tak silne uzależnienie, nawet uczucie, że mimo prób nie udało nam się zerwać. Nie widujemy sie czesto, bo praca i obowiązki na to nie pozwalają, ale piszemy, dzwonimy, tęsknimy. Jeżeli chodzi o męża, bardzo go kocham, ale niestety strasznie się różnimy, również temperamentem w łóżku, zrobiłam wszystko aby  było inaczej ale nie udaje się... Musicie rozmawiać, tylko tyle przychodzi mi do głowy.

rozmowa nic nie da niestety. nawet jesli się od niej odetnie (kochanki) to co Ci po tym mimo jego starań wobec ciebie skoro  w głowie i tak ją będzie miał? jestes w stanie żyć z myślą, że on o niej myśli będąc z Tobą? najlepiej dać mu wolną rękę, bo inaczej oboje bedziecie nieszczesliwi. moze wroci do kochanki a moze sobie ulozy zycie z kims innym. mozesz byc najlepsza zona na swiecie ale uczucie nie wybiera. wiadomo ze slubowal tobie i cie oklamywal - powinien to skonczyc wiedzac ze kocha inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysiak
1 godzinę temu, redaktorFuckt napisał:

Niee no ma cię w poważaniu...

Powiedz co musi zrobić by cię przekonać że jest inaczej

Hę?

przecież musiałny zap;omnieć o niej nie tylko ze sie nie beda spotykac ale takze w glowie. watpie zeby to bylo do zrobienia. tu nie chodzi o fakt ze uprawial seks z inna tylko o to ze czuje cos do innej nie rozumiesz? to zdrada gorsza od tej fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuyuy

A po co sie rozwodzic? Zwrocisz mu tylko wolnosc. A ty zostaniesz z dziecmi. Nawet jak bedzie płacił i brak dzieci na wekend to i tak bedzie zyl jak singiel a ty zostaniesz z zwiekszoscia obowiazkow.

Niech jest z wami, niech przynosi kase do domu, spedza z dziecmi czas wolny, święta, wakacje.

A ty poswiec sobie wiecej czasu,  zacznij wychodzic, rob na boku tak jak on co chcesz. Znajdz sobie kogos a dopiero potem pomysl o rozwodzie.

Milosci miedzy wami raczje nie ma,  jeśli jest z twojej.strony to musisz sie z niej wyleczyc, bo ile bedziesz facetowi stawiala warunki i wymagala?? Nawet.przysiwga malzenska nie powstrzymala go przed romansem wiec jak myslisz co innego go powstrzyma? To ze mu wybaczysz i dasz kolejna szanse??? Nie badz glupia!

Niech pokutuje przy tobie za to co zrobil, niby wybacz ale pamiętaj a tak jak napisalam przestan wierzyc ze nadal cie kocha i bedziecie szczęśliwi. Ukladaj sobie zycie na boku powoli. Jak bedziesz gotowa to wnies o rozwod.

Powodzenia. Faceci to swinie i nie ma.co im wybaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Rozwiedź się. Jeśli ojcu zależy na dzieciach to ich relacje nie ulegną zmianie a mogą być silniejsze. Wasz związek już nigdy nie będzie taki sam. Zostaw go. Ja się sama rozwiodłam (nie z powodu zdrady) i stwierdzam ze mój mąż po rozwodzie ma lepszy kontakt z dziećmi niż jak byliśmy małżeństwem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×