Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onna

Sen z upiorną siostrą... Co oznacza?

Polecane posty

Gość Onna

Witam, obudziłam się zalana potem po ty co mi się przyśniło. Otórz we w śnie brałam kąpiel, zajęta byłam myciem i depilacją. Po chwili podnoszę głowę a drzwi łazienki są otwarte (zawsze zamykam od środka). Stoi w nich moja młodsza siostra. I wtedy zaczynam krzyczeć.... Bo nie wygląda normalnie. Ma głowę owinietą kilkoma chyba bluzami, zawiązanymi za rękawy, taki turban. Nie widać w ogole twarzy, a w dłoni ma siekiere i tak stoi i patrzy na mnie. Mój krzyk budzi mamę a siostra odchodzi od łazienki w głąb korytarza. Mama podbiega wystraszona. Dostrzega siostrę w korytarzu, łapie się za klatkę piersiową, poznaje siostre i mówi Jezu co ci się dzieje M. Imię.. Siostra pół mdleje i mówi:  jest w spizarce krew, taka różowa.... Po tym się budzę.... Pomóżcie... Co to może być... Powtarza się już mi ten sen. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

Twoja siostra będzie pracować w restauracji u Arabów i ciąć/ kroić mięso  na potrawy  xd albo chce wstąpić do terrorystów i będzie zabijać ludzi w imię Allaha xd inna opcja jest zazdrosna o Ciebie i chce Ciebie zabić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna

Hahahh, dzięki. Uśmiałam się 😂 siostra akurat "pracuje w kebabie" 🤣 co do dwóch pozostałych nic mi nie wiadomo 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×