Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Milka850

Czy to normalne bóle miesiaczkowe

Polecane posty

Witam nurtuje mnie jedno pytanie czy normalne jest i ktoś tak ma iż przed przyjściem miesiączki miewa bol w nogach i w tyle placach i po jednym dniu przechodzi a nawet po wzieciu jednej tabletki przeciwbólowej zazwyczaj więcej nie biorę? Czy powinnam się tym martwić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Plecy mnie czasem bolą, ale nogi nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różnie się może objawiać nadchodzącą menstruacja wszystko zależy od organizmu. Jeżeli jest coś co wzbudza niepokój najlepiej udać się do lekarza. Lekarz może w takim wypadku wykonać lub zlecić stosowne badania aczkolwiek ból w dole pleców jest często spotykanym objawem zaś ból nogi może być po prostu promieniowaniem od kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja kontroluje swoje dni płodne i cały cykl komputerem cyklu myway, urządzenie "zna" mój organizm i dokładnie wiem kiedy będę miała miesiączkę, dwa- trzy dni przed pierwszym dniem biorę tabletki przeciwzapalne, które powodują mniejsze skurcze, w pierwszy dzień już tak mnie nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy dziewczyny radzicie sobie z okresem, ale dla mnie w końcu jest to czas, w którym czuje się komfortowo. Kubeczki menstruacyjne to zbawienie. Ja używam kubeczków Beppy Cup i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×