Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciek

Mój kompleks

Polecane posty

Gość Monia 45

Przeciętny penis wystarczy do orgazmu kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Dnia 20.07.2019 o 07:46, Gość Monia 45 napisał:

Przeciętny penis wystarczy do orgazmu kobiecie

Moim 13 cm penisiem potrafiłem doprowadzać do orgazmu moją byłą. Efekty przynosiła technika polegająca na penetracji penisem i jednoczesnym ocieraniu się o jej łechtaczke moim podbrzuszem. Mimo tego, że miała szeroką pochwe w porównaniu z moją obecną kobietą to łatwiej mi było z ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet35

Moj penis ma  12cm zawsze myslalem ze rozmiar dla kobiety nie ma znaczenia ale od jakiegos roku widze po zonie ze nie jest zadowolona z sexu jak rozmawiam z zona to mowi ze jest ok ale ja mysle ze zona udaje orgazm i zastanawiam sie czy to nie przez to ze mam malego penisa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Ktoś się jeszcze wypowie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można pisać,że orgazm u kobiet to nie jest"wzór na pole kwadratu" którego możesz się nauczyć na pamięć i powielać przy każdym "wywołaniu do tablicy" Jeżeli będziesz tylko używał swojego k/u/ta/sa jak drwal siekiery i działał prostym schematem to prędzej czy później napotkasz twardy sęk.Samo rżnięcie nie wystarczy żeby zaspokoić każdą kobietę bo każda potrzebuje innej stymulacji.Kobiecie czasami wystarczy palcówka do osiągnięcia satysfakcji (a widziałeś kiedyś 20cm palce)? Gdyby rozmiar odgrywał kluczową rolę to wszelkiego rodzaju dilda i wibratory zaczynały by się od 16-18cm,a największe wzięcie mają podobno te mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×