Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość gość

Czy ból całych piersi może być oznaką ciąży?

Polecane posty

Gość Gość gość

Jestem w 26 dniu cyklu. Okres już powinnam dostać, albo za jakieś 2,3 dni. Nie przypominam sobie, żeby kiedyś bolały mnie całe piersi. Czy to może być oznaka ciąży? Testu jeszcze nie zrobię, bo przy pierwszej ciąży zrobiłam o takim samym czasie i test był negatywny, a po trzech dniach już pozytywny. Innych objawów nie zaobserwowałam. Miała tak może któraś z Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczekaj po prostu te kilka dni. Po co się tak nakręcać i gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

moze ale mie musi . ale daj postawie ci tarota . Imie nazwisko numer i koda kraty kredytowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Piersi na początku ciąży bolą i są jej objawem, ale ciężko opierać się tylko na tym gdyż także bolą przed okresem. Mnie zawsze bolały jakieś 4 dni przed a w tym cyklu już jakieś 12. Tez się stresowałam że to może ciąża, ale okres dostałam wiec nie przejmuj się na razie, bo jesCze sobie okres opóźnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Dlatego pytam, czy ktoś z Was tak miał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja tak miałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krk

U mnie właśnie tak objawiła się ciąża, jednego dnia zaczęły bardzo boleć mnie całe piersi. Aktualnie potwierdzony 7 tydzień ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Jola, a w którym tygodniu ciąży odczuwałaś ten ból piersi? Też tak wcześnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pewniejszą oznaką jest pozytywny test ciążowy, poprostu go zrób a nie głupie pytania zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Przeczytaj może mój pierwszy post. Tam jest napisane, dlaczego nie robię testu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

Piersi bola tez przed okresem. Tp ze nie zwracalas uwagi na to wczesniej, wyniks z tego iz teraz doszukujesz sie najmniejszego objawu i potwierdzenia ciazy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Karramba - obyś miała rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie różnie jest ale w moim przypadku nabrzmiałe piersi oraz uwidocznione żyły na nich były pierwszym objawem zarówno w pierwszej jak i teraz w drugiej ciąży właśnie w terminie miesiączki. Wiadomo, że kolejnym krokiem i najbardziej dokładnym jest zrobienie bety, która już wyjdzie 3 dni przed miesiączką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Żył u mnie nie widać. Test zrobię za jakieś 2 dni. Na betę nie pasuje mi jechać. Nieprzespana noc za mną. Jak pomyślę sobie o porodzie, to mi słabo. Dla mnie to był koszmar i 4 lata nie potrafię poradzić sobie z tymi wspomnieniami. Dziś też śnił mi się mój poród. Koszmar. Oby to jednak nie była ciąża. ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W obu ciążach pierwszym jej objawem był właśnie ból całych piersi w terminie miesiączki. 

Tak swoją drogą, piszesz, że oby to nie była ciąża. Skoro nie chcesz kolejnego dziecka to może ruszcie ze swoim facetem głową i pomyślcie o zabezpieczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Spodziewałam się podobnego posta. Gdybym wiedziała, że będę miała wypadek, nie wyszłabym z domu, bo przecież każde wyjście z domu to potencjalna "szansa" na wypadek. Antykoncepcja niestety czasem zawodzi. Nawet tabletki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Właśnie zrobilam test. NEGATYWNY!!!!!!!!!!!!!!!! Kamień z serca. Okresu jeszcze nie mam, ale temp spadła od wczoraj z 37 do 36,6, a spadek temp wg NMPR sugeruje zbliżanie się okresu. Ufffff....... Ale ulga ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×